-
Nowy segment B do 50k - Note czy Clio?
> Ostateczna rozgrywka będzie między Note a B-Maxem. Clio odpadło. Żona kupiła na początku roku Note'a w wersji Accenta 1.2 80KM. Jak na takie wozidło, to ja nie mam zastrzeżeń co do dynamiki (choć może i wymagający nie jestem), jeździmy w układzie 2+1, rzadko gęściej. Po przesiadce z Corsy 1.3 CDTi nie mam wrażenia, że dosiadam muła, choć wiadomo, że turbina robiła swoje. Spalanie ok. 6,1l/100km w cyklu mieszanym. Wnętrze mega przestronne, a przesuwana kanapa to wogóle ekstra rozwiązanie IMHO. Nie wiem, o co przedmówcom chodzi z panelem klimatyzacji... no może niestandardowy układ ale idzie się przyzwyczaić. Asystent zmiany pasa ruchu super fajna sprawa. Jeśli dla żony, to bym się nie zastanawiał. Aha, żeby nie było, że w samych superlatywach - spasowanie drzwi z błotnikiami rzeczywiście nie jest Nissana mocną stroną.
-
[Corsa C] 1.3 CDTI i przekaźniki
> K49/K55 - 6238604 > K34/K35 - 6238534 > K30D - 6238564 > K30C - 6238604 Dzięki!
-
[Corsa C] 1.3 CDTI i przekaźniki
Dzięki za odpowiedź, potrzebuję oznaczeń/nr katalogowych przekaźników K49,K55,K35,K34,K30D,K30C
-
[Corsa C] 1.3 CDTI i przekaźniki
Witam, Poszukuję numerów katalogowych przekaźników ze skrzynki pod maską nr 10,11,26,27 oraz info za co one odpowiadają?
-
Rozkodowanie VIN
Poproszę o rozkodowanie WOLOSDL68B4105124 Z góry dzięki
-
[KzAK] segment A/B
> A to mała zmiana? > IMO duża. Chodzi o zmianę marki
-
[KzAK] segment A/B
> W tej kasie kupisz Corse D w wersji Active z silnikiem 1.2 85KM. Moja małżonka taką pomyka i sobie > chwali Dzięki za podpowiedź, ale poprzednio jeździła Corsą C i ... czas na zmiany
-
[KzAK] segment A/B
> Ja mam I 10 fajne autko A rozwinie Kolega myśl jakoś? Jaki silnik? Wady, zalety?
-
[KzAK] segment A/B
> za około 42 tys. kupisz Suzuki Swifta 1.2 94KM, wersja komfort, mająca wszystko spełniające > wymagania. to 2k za dużo chyba, że by dali rabat Ale dzięki, nie pomyślałem w sumie o Swifcie...
-
[KzAK] segment A/B
Witam, Samochód dla żony. Głównie cykl pozamiejski, dojazdy do pracy na krótkich odcinkach (ok. 7km), czasem dłuższa trasa (ok. 200km) Po przemyśleniach i dyskusji z wybrałem dwa podstawowe nurty: 1. nówka z salonu , segment A, benzyna(/lpg), do max 40kPLN - wyposażenie nie podlegające negocjacji - 4/5 drzwi, min 2x airbag, klima, abs, jakaś kontrola trakcji, elektryka chociaż z przodu, bez START/STOP, moc >= 70KM, fajnie jakby miał isofix W tym nurcie pod obserwacją jest - Mitsubishi SpaceStar 1.2, Hyundai i10 W przedbiegach odpada Fiat Panda, Punto, 500, Toyota Yaris - względy estetyczne. lub 2. używka, segment A/B, rocznik nie starszy niż 2010, benzyna(/lpg), do max 20kPLN - wyposażenie nie podlegające negocjacji - 4/5 drzwi, klima, abs, airbag, elektryka przód, możliwie model bez "czujnika przepalenia się czujnika" W tej opcji właściwie nie wiem... Co Koledzy doradzają (w opcji nr 1 lub 2)? Jeździ ktoś SpaceStarem albo i10 takim?
-
Podświetlenie kuchenne LED
> Raz na miesiąc, może dwa > Wady żadnej raczej nie ma bo i jaka mogłaby być > Wydaje mi się, że to częstotliwość włączania jest temu winna. Winny pewnie tańszy zasilacz bez tzw. "soft startu". Zapala świetlówkę pewnie od razu po pstryknięciu światła. Najlepsze są zasilacze, które po włączeniu przez chwilę "rozgrzewają świetlówkę", zanim ta zaświeci, co wydłuża znacznie życie świetlówki. Minusem jest zapalenie światła "z opóźnieniem".
-
czujnik temperatury gazu
> czujniku. Jeżeli wystarczy Ci prawidłowy pomiar tylko przy 25C to działaj. Dzięki Kolego
-
czujnik temperatury gazu
Koledzy, muszę zmienić czujnik temperatury gazu, kupiłem drugi i okazało się, że nie trafiłem z rezystancją - stary ma 2,2kOhm a nowy 4,8kOhm. Jak to podpiąć żeby działało? W ustawieniach sterownika nie widzę możliwości zmiany typu czujnika. Instalka 2 generacji, sterownik Bingo M + emulator wtrysków.
-
[IIgen] wzrost zużycia gazu
> zaizolowałes instalację LPG i węże? co masz na myśli?
-
[IIgen] wzrost zużycia gazu
> Zatankuj dla pewnosci gdzie indziej... > Ja sprawdziłbym krokowca, czasem sie zbiera tam taki glut i wystarczy > przeczyscic trzpien. A potem krokowiec wymieniany razem z parownikiem ok, 5m-cy temu, ale sprawdzę dla pewności > na regulacje u gazownika. Wszyscy których znam to partaki. Taką regulację jak oni wykonują zrobiłaby mi moja 80-cio letnia babcia która nie ma prawa jazdy... Mam interfejs i sam reguluję. Co jeszcze można sprawdzić?