Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

poziomp

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez poziomp

  1. > Witam. > Możecie polecić jakiś bagażnik na dach, taki żeby zgrabnie przewieźć rower lub dwa? Coś > sprawdzonego, w dobrej jakości i cenie? > Dzięki. Ja osobiście używam Bagażnik La Prealpina i do tego uchwyt rowerowy Atera Giro II. Nie narzekam - jest oki
  2. > Witam, > Idzie wiosna, trzeba poprawić muzykę w wozie. > Pacjent CC`s. > Radio VW Gamma5 (lubię je i słucham praktycznie radia), przód w seryjne miejsca włożone 100mm > jakieś Blaupunkty z tyłu Phonocar 160mm. > I tu sprawa dotyczy tylnich głośników gdyż radio nie daj ich rozbujać. Czy podłączenie np takiego > wzmacniacza Clarion APA2080 który ma HI INPUT zmieni dużo i zagra to lepiej. Pomoże ktoś?
  3. Witam, Idzie wiosna, trzeba poprawić muzykę w wozie. Pacjent CC`s. Radio VW Gamma5 (lubię je i słucham praktycznie radia), przód w seryjne miejsca włożone 100mm jakieś Blaupunkty z tyłu Phonocar 160mm. I tu sprawa dotyczy tylnich głośników gdyż radio nie daj ich rozbujać. Czy podłączenie np takiego wzmacniacza Clarion APA2080 który ma HI INPUT zmieni dużo i zagra to lepiej.
  4. > Są zakłady które poleruje szyby od takich wpadek jak ramie wycieraczki właśnie. > Na pocieszenie dodam że mam taki zakład koło domu i rok temu za poler przedniej szyby w seicento > cenił 100zł. A jakieś sposoby domowe ?
  5. Witam, Mam przytartą szybę przednią od ramienia wycieraczki. Wydaje mi się że nie jest to głębokie. Czy jest jakaś szansa pozbyć się tego. Jakieś wskazówki?
  6. poziomp odpowiedział poziomp na temat - Centomania
    > mozesz to rozlaczyc przy wlewie i zostawic ta stara rure bo jej pewnie nic niema Okej, nie wiedziałem że jest odczepialna
  7. poziomp odpowiedział poziomp na temat - Centomania
    > Proszę powiedzcie dokąd idzie jedna cienka rura która wchodzi mi w karoserie. Gdzieś do baku. > to jest ta cienka co ja widac u gory, taka zagieta A da się to podłączyć bez odkręcania baku?
  8. poziomp odpowiedział poziomp na temat - Centomania
    Na dniach będę zmieniał wlew paliwa cały "nowy-używany". Proszę powiedzcie dokąd idzie jedna cienka rura która wchodzi mi w karoserie. Gdzieś do baku. Gdzie jej szukać może przy pompie bo nie sprawdzałem?
  9. poziomp odpowiedział poziomp na temat - Centomania
    > Wymieniasz cały wlew, a nie sztukujesz rurę Możliwe dopiero będę ogarniał temat. Pytam bo widziałem na allegro rurę, którą można zastąpić moją uszkodzoną. Jutro zacznę rozbierać to zobaczę o co tam chodzi.
  10. poziomp odpowiedział poziomp na temat - Centomania
    > wymiana wlewy na nowy, korek na klucz + wstawic blache w okolice wlewu od spodu auta aby > złodziejaszek łatwo sie tam nie dostał Jestem zaskoczony całą tą sytuacją ponieważ samochód w nocy stoi na kameralnym małym osiedlu , niby zamknięte ale bez ochrony - miejsce pod blokiem. Trzeba będzie naprawić. Kto wie jakiej średnicy idzie tam rura?
  11. Właśnie dzisiaj zauważyłem przy tankowaniu, że ktoś pożyczył sobie moje paliwo. Szkody brak korka i dziura w rurze wlewu baku paliwa. Jakieś pomysły jak to szybko i nie drogo naprawić.
  12. > Też miałem podobne objawy, winny okazał się ten panel do przełączania PB/LPG Jakieś inne sugestie, pomysły
  13. Witam, Ciężko Pali jak dłużej postoi. Trzeba długo kręcić i zaskoczy. Pojazd posiada instalację LPG i tu chyba cały problem. Kolega kazał mi zakręcić całkowicie gaz wypalić z przewodów i spróbować odpalenie. Zrobiłem jak mówił i rano się b. zaskoczyłem bo zapalił od przekręcenia kluczyka. Czyli rozumię, że przepuszcza gaz na benzyne i to jest winną palenia. Do wymiany elektrozawór czu coś innego? Pozdrawiam
  14. Witam. Czy TTTM bo zaczyna mnie to denerwować. Ruszam tyłkiem to trzeszczy fotel. Jak łatwo to usunąć bo mnie irytują te dzwięki
  15. > zastanawia mnie jeszcze sonda lambda, bo troszkę dziwne wartości ma. Z tego co pamiętam to powinna > mieć w okolicach 1 ale nie jestem pewien Powinna mieć do 1 - jeśli się myle do poprawcie mnie proszę. Ona raczej to co już wiem nie ma wpływu na odpalanie samochodu.
  16. > a próbowałeś wyczyścić krokowca? Czysty robiłem to z 2 tygodnie temu ale powtórzę tą czynność na dniach
  17. Wczoraj zapalił słabo. pochodził po kilku sekundach zgasł na benzynie Po zapaleniu b. ciężkim ponownie gasł już na gazie a jak udało się po długim kręceniu odpalić to musiałem go trzymać na wyższych obrotach ale trzymając w miejscu gaz falowały obroty z 2tyś na 2,5 tyś.
  18. > Wydaje mi się, że jest za wysokie ciśnienie w dolocie. Nie łapie nigdzie lewego powietrza? tego nie wiem - jak to sprawdzić?
  19. > Coś nie trzyma Ci też wolnych obrotów jak należy, do tego na jednym screenie dość rzeźnicka korekta > lambdy jak na rozgrzany silnik jest. Lambda do wymiany?, czy ona ma coś wspólnego z trudnym odpalaniem?
  20. > a gasisz go na benzynie czy gazie? Zawsze na benzynie - no chyba, że w danej chwili nie działa i zgaśnie sam po przełączeniu na benzynę
  21. > na wstępie znalazłbym przekaźnik instalacji gazowej odpowiadający za rozłączanie wtrysku i > wyczyścił mu styki... > Błąd wtryskiwacza przy pracy na gazie to normalka jak nie masz emulatora wtrysku/wtryskiwaczy (są > fizycznie rozłączane przez ww przekaźnik...i jak np nie działa poprawnie to nie zapalisz na > Pb... > Inna sprawa to autoadaptacja...strasznie sie pierdzieli przy gazowni wiec dobrze od czasu do czasu > zresetowć kompa... > No i lambada mogła paść .... Dzięki za porady. Przekaźniki rozłączające wtrysk - to masz na myśli te dwa pod czarnym plastikiem? Jutro wymienie na nowe. Irytuje mnie, że tak ciężko pali. Kiedyś palił od przekrecenia kluczyka teraz trzeba go naprawde długo kręcić. CZekam na inne sugestie. Pozdr. Piotr
  22. > OT: Kupiłeś go w Białymstoku? Nie, a dlaczego pytasz?
  23. > od dawna ci się tak dzieje? > moze gazownik cos spaprał przy podłaczaniu > pierwsze co to wiązka silnika do sprawdzenia Praktycznie od zawsze (od kupna - gaz już był) z większą lub mniejszą częstotliwością
  24. Witam, Jestem właśnie po diagnostyce komputerowej wykonanej przez jednego z naszych userów. Poniżej kilka screenów z kompa. Że się nie znam proszę o dobre rady. Główne objawy jakie mu dokuczają to permanentne rozłączanie paliwa. Raz chodzi na benzynie raz nie. Ostatnio ciężko pali. Jestem właśnie po zmianie przewodów i świec. Od czego zacząć naprawę Czekam na pomysły komp1-screen jak tylko podłączyliśmy komp2-po pierwszym skasowaniu błędów komp3-dane silnika na wolnych obrotach na benzynie komp-gaz-dane silnika na wolnych obrotach na gazie komp-koniec- po tym jak chwile na gazie pochodził
  25. > a nie lepiej zapytać na regionalnym? Słuszna uwaga. Jeden z userów zaproponował pomoc. Ja się na ty wogóle nie wyznaje. Napisał, że ma kabel ODBII i nie jest pewien czy pasuje do mojego CC`s 1.1SPI. Jak jest faktycznie i jaki sprzęt powinienem posiadać do diagnozy wozu. Pozdrawiam Piotr

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.