Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

poziomp

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez poziomp

  1. > A co dokładnej zrobiliście że przestało iskrzyć i się poprawiło? Może nie do końca przestało ale się zmniejszyło - polepszyło. Teoretycznie nie wiemy co było przyczyną - a to jest najgorsze . Pozdrawiam
  2. Wczoraj z kolegą coś pogrzebaliśmy w wozie. Już wcześniej pisałem że mam problem z jazdą na benzynie, tzn. Pompa chodzi, paliwo podaje a nie chce zapalić. Jeżeli uda się zapalić to nie wiadomo z jakiej przyczyny przestaje. Mogę zrobić i 100 km na benzynie a mogę tylko 200m. Ale do rzeczy. Jak udało się że zaczął chodzić na benzynie to i na gazie przestały skakać iskry silnik się jakby uspokoił. Na tą chwilę benzyna chodzi,a le za chwilę może ją coś znów rozłączyć. I tu pytanie co ją rozłącza - wasze pomysły?
  3. Przewody zmienione, świece dobre (przebieg około 18 tyś) cewki podmienione. Nie zmieniałem CPW - nie mam na dziś z kim podmienić. Iskrzy i do przy świecach jak i przy cewce skacze iskra. Intensywnie widać to na LPG, ale przy PB cisza. Co dalej pomocy
  4. No własnie. Znalazłem i ja ten schemat Po sprawdzeniu u siebie stwierdziłem że miałem zamieniony prezweód 2 z 3 cylindrem. Czy to ma znaczenie?
  5. ja też dzisiaj walczyłem ze swoim. Świece sprawdzone na specjalistycznej aparaturze -OK. Przewody MM nowe. Oporność cewek sprawdzona pierwotna i wtórna - w obrębie normy. A dalej szarpie strzela i iskrzy na wolnych obrotach w granicach 1000-2000. Coś mojemu koledze wydaje się że jest nie halo z cewką jutro ją postatam się podmienić ( może ktoś ma pożyczyć - Ząbki okolice) albo CPW jest do sprwdzenia. Jest jeszcze prośba . Jak prawidłowo powinny być podłączone przwewody. Proszę o wzór - przygotowałem schemat.
  6. Witam, Muszę podmienić świece. Moje NGK specjalne do gazu po przebiegu 18tkm chyba są do wymiany. Pytanie co kupić. Czy świeca dedykowana do pojazdów napędzanych gazem jest faktycznie lepsza czy to MIT. A może najprostrzą Iskrę np http://allegro.pl/swieca-iskra-lanos-nubira-nexia-sfe65prs-11u-super-i4024119112.html Przyczyną zmiany są skoki iskry na przewodach. Iskra jast przy samej fajce, a przewody raczej wykluczam - wymienione na nowe. Wozem szarpie, strzela . Pojazd napędzany LPG
  7. Może prosty temat, ale? Cieknie mi z pod poktywy. Chcę zmienić uszczelkę. Czy tylko układam uszczelkę i dokręcam z cuyciem? A może jakiś silikon trzeba dać? Oczekuję podpowiedzi.
  8. > czujnik polozenia walu podmieniales? marchewa wyskakuje? nie podmienialem, marchewa nie swieci
  9. Już mi opadają ręce powoli. Pacjent zagazowany. Jak zimny to jeszcze jako tako, ale po rozgrzaniu, szarpie strzela. Skacze iskra na przewodzie głownie na najdłuższym. Przewody raczej dobre nowo kupiny komplet (skakała na starych, skacze na nowych) Świece zmienione jakieś 10 tyś . Może cewka?
  10. Mam kilka pytań. Zmieniam piastę i: czy coś smaruję? jak zabezpieczam naktętkę piasty? (czy wogóle zabezpieczam??) jaką siła dokręcić nakrętkę? Dzięki za pomoc
  11. Potrzebuje pomocy. Mam problem z autem który trwa już wstyd się przyznać od kliku lat. Mój wątek był założony równy rok temu. Witki mi już opadają znów nie chodzi na benzynie, Kto pomoże ogarnąć temat - Warszawa i okolice.
  12. poziomp odpowiedział poziomp na temat - Opel
    > O co Ci chodzi? Zadałem grzecznie pytanie i chcciałem uzyskać na nie odpowiedz.
  13. poziomp odpowiedział poziomp na temat - Opel
    > Gdzie kupowałeś te kołki i czy masz może foto tych kołków? Panowie do rzeczy
  14. Czym i jak najlepiej zebu nie zostało plam zacieków wyczyścić pobruczoną podsufitówkę w Astrze. Może głupie pytanie ale nie wiem. jak do tego podejść.Biję się że jak ją zmoczę to zostaną zaciek ipalmy po wodzie
  15. > skoro prad idzie przez przelacznik zespolony, to trzeba odszukac odpowiednie kabelki i je zlaczyc > omijajac przelacznik Zamieniłem w kostce przy żarówce kable. Uznałem za najprostrze rozwiązanie Temat do zamknięcia Dzięki
  16. > zamien przy zarowkach przewody pomiedzy mijania a dlugimi. Zalaczysz dlugie i dojedziesz myślałem o tym . dziękuję za pomysł. inne propozycje?
  17. > To nie pajak a przelacznik od swiatel na desce mialem kiedys tak samo wypalil sie poprostu Jak spiąć na krótko światła (do czego się podłączyć ) aby przejechać jutro 150 km. Zrobiłem taką próbę że pociągnąłem (+) z postjówek i wpiołem go do żarówki świateł mijania. Z jednego (+) podłączyłem dwie żarówki. Wynik jesty taki ża świeci to 3 mniuty i przepala się bezpiecznik (grzeje się) Pomóżcie jak to zrobić dorażnie na jutro
  18. Wesołych Świąt Mam sprawę. Jadąc dzisiaj na długich (drogowych) światłach po przełączeniu na mijania zastałem ciemność zostały tylko pozycje oraz drogowe. Później było różnie ale w końcu nie mam świateł mijania. Co sie mogł stać i jak jutro usunąć usterkę - muszę się poruszać wozem. Może być ewentualnie doraźny jakiś "mostek" jeżeli się okaże że to większa spawa. Dodam jeszcze, że ostatno zauważem że czasami światła mjania zapalały mi się nawet po 1-2 sekundzie po rozruchu. Proszę o pomoc i poradę
  19. > Sprawdź kolego czujnik położenia wału... Zrobiłem taki dzisiaj eksperyment - zapaliłem wóz, zmoczyłem odpowiednio czujnik spryskiwaczem do szyb -woda (zlałem go mocno) i wszystko chodzi OK. Czy można wykluczyć czujnik?
  20. > Sprawdź kolego czujnik położenia wału... Dzięki za podpowiedzi. Jutro będę testował, aczne od czujnika. Na co zwrócić uwagę? - na izolację przewodu?
  21. j.w.. Dzisiaj wjechałem z prędkością 5km/h w kałużę (dość głęboka 10-15cm, długość 5 m) i po jej wyjechaniu szarpie wozem, nie równo chodzi wręcz gaśnie. Co mogło się zamoczyć? Wiem, że nikt nie ma szkanej kuli, ale może jakieś sugestie, może ktoś przerabiał temat. Prosz o pomoc.
  22. Jeżeli białe to tylko Klimek i Kluś
  23. poziomp dodał temat w Centomania
    Mam takie pytanie. Kupiłem pół roku temu (przebieg 5 tyś) nowe przewody WN firmy NGK i nowe świece Bosch. Wszystko było dobrze do pewnego czasu. Na przewodach są spore przebicia, iskry skaczą - widać je dobrze wieczorem. Obstawiam że przewody to jakaś padaka. Wszystko się dzieje na gazie, bo na benzynie jest lepiej. Jakie przewody kupić aby pojeździły więcej niż te ostatnie. A może problem leży gdzie indziej. Pozdrawiam
  24. poziomp odpowiedział Olleo na temat - Zrób to sam
    polecam SOLO
  25. Witam, Wróciłem własnie z wakacji umyłem samochód i .... Na drzwiach wżer po g...nie ptaszka. Nie wielki - pojazd obsra...y był może pół dnia. Wżer i mały bąbelek. Jak podejśc do tematu włanymi rękoma, aby to zlikwidować lub dobrze poprawić. Czekam na sugestie Pozdrawiam Piotr

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.