Zawartość dodana przez poziomp
-
Kto poratuje ? potrzebna diagnoza. W-wa i okolice
Mam pewien problem z moim CC`s i chce sprawdzić co powie komputer. Kto pomoże w temacie z kolegów i znajdzie chwile na podłączenie mojego parcha pod komputer. Ja niestety nie dysponuję takim urządzeniem Podjadę we wskazane miejsce i będę miał Mieszkam w Ząbkach.
-
Iskry na przewodach WN
> Przewody Magneti Marelli i świece DENSO, 3 lata na tych samych w różnych autach, 0 problemu Jakiś konkretny model symbol czy poprostu świece do Cinquecento.
-
Iskry na przewodach WN
> Może odrazu nie kupuj świec tylko wkrec inne na prube i zobacz jak bendzie po co robić koszty Raczej nie mam co podmienić bo nie mam w zapasie świec. A wieć co polecicie kupić CC`s 1,1 LPG
-
Iskry na przewodach WN
> ja mam kable i świece NGK i jest git sprawdz czy porcelanka na świecy jest cała u mnie kiedyś pkła > i miałem to samo co ty iskrzyło jak wuj Moze faktycznie trzeba podmienic swiece na nowe. Maja przebieg 20kkm chyba Iskra. Tylko czy pomoze ta wymian. Nie chce wymieniacw wszystkiego pokolej.
-
Iskry na przewodach WN
> albo jakieś te kable lipne albo nie docisnąłeś porządnie na świecy Sprawdzę oczywiście chociaż sądzę że zaklikneły się dobrze na świecach. A czy może być inna przyczyna iskrzenia i nierównej pracy. Dodam że objaw tem jest zarówno na noPB i na LPG
-
Iskry na przewodach WN
Witam, Od kilku dni mam taki problem. Pojazd strzela dławi się mnejsza moc chodzi nie równo, pyrcha tyrcha. Moja djagnoza przewody WN (Janmor 50tyś km) dodatkowo wziołem parcha na nocną przejażdzkę. Pod maską widać jak skaczą małe iskierki po przewodach głównie na środkowych świecach. Właśnie chwilę temu założyłem nowe wypasione przewody NGK. Zoonk - nic się nie zmieniło iskierki skaczą dalej nawet je słychać jak stzelają. Poradzcie co się zwaliło. Pozdrawiam Piotr
-
Czy jest sens regeneracji parownka BRC Tecno 100kW
Mam Taki w moi, CC`s. Gazownik powiedział,ze jest parownik do wymiany (sztywna membrana, brak możliwości regulacji). Regenerować czy kupić nowy? Jest różnica w kosztach, ale czy po regeneracji zawsze jest OKI? Czy coś mnie może jeszcze zaskoczyć?? Pozdrawiam
-
Pęknięcie króćca zbiorniczka wyrównawczego
> Zapewne, tylko z wymianą nie jest już tak wesoło, w szczególności w warunkach parkingowych. Skleić > Sam nie wiem co lepsze
-
Pęknięcie króćca zbiorniczka wyrównawczego
> Jesteś pewien, że króciec pękł? Bo mi wąż tam sparciał, efekt był identyczny Wygląda na Pęknięcie ale sprawdzę dokładnie
-
Pęknięcie króćca zbiorniczka wyrównawczego
Witam. Czy da się to czymś skleić czy została mi tylko wymiana. Pęknięcie przy króćcu pod wężem gdzieś - jak dotykam to syczy i i ucieka płyn. Jaki klej to zwiąże ??
-
Launch X-431 tester diagnostyczny
Czy da się podłączyć pod ten tester CC`s i sprawdzić dlaczego tak słabo chodzi. Jeżeli się da to proszę powiedzcie gdzie jest to gniazdo, żeby znajomy długo nie szukał. Jeżeli się okaże, że nie da się podłączyć to pytam kto dysponuje takim cudem aby sprawdzić mój wóz - Warszawa i okolice. Piwko czeka na oddanie
-
Rozrusznik ccs 1.1 gdzie go mam?
Rano podchodzę do samochodu i nie reaguje na kluczyk, zapaliłem parcha na popych rozgrzałem. Po zgaszeniu i próbie odpalenia zero reakcji.
-
Rozrusznik ccs 1.1 gdzie go mam?
Głupie pytanie, wiem Czy zobaczę go z góry stojąc przodem do samochodu czy tylko od dołu, ale nie mam kanału. Muszę go puknąć młotkiem - może zadziała. Proszę o szybką odpowiedz, może jakieś macie zdjęcie. Dzięki za pomoc i wszystkiego dobrego.
-
Spoty Youngtimer Warsaw
Byłem i jako widz na rowerze - super sprawa mam ndzieję że się kiedyś przyłączę jak trafie na swój wymarzony pojazd.
-
[GnA]Polski Fiat 126p ST/FL - 1986r
Znajome mi rejstracje LBP i LRY. Puławy i Ryki Pozdrawiam