Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Wuniek

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Wuniek odpowiedział Wuniek na temat - BMW
    dzięki za info a silnik to m42 bo to 92r: https://pl.wikipedia.org/wiki/BMW_M42
  2. Witam, to mój 2 post na tym forum nie licząc postu powitalnego ale mam nadzieje ze mi pomożecie, sytuacja wygląda tak ze rok temu przyciągnąłem z Niemiec E36 w całkiem przyzwoitym stanie po zimie w PL nie jest już tak różowo, przy ostaniach pracach przy zawieszeniu okazało się ruda zjadła już cześć błotnika i progu od strony kierowcy... https://goo.gl/photos/WcbriycvBJmEy47U7 poczyniłem pewne poszukiwania z których wynika ze reperaturki progów do coupe są poza ASO nie dostępne ale od sedana po odcięciu góry da się coś spasować, znalazłem "zamienniki" wykonane z blachy 1mm i przy okazji u tego samego sprzedającego trafiły się reperaturki błotników przednich, jutro jadę odebrać części. I tu pojawia się pytanie czy macie jakiegoś blacharza z okolic warszawy który za rozsądna cenę wymieni te elementy i nie każe czekać 1,5 miesiąca na termin, zalezy mi na czasie bo muszę zrobić przegląd a chciałbym go normalnie zaliczyć. Będę wdzięczny za konkretne namiary na ludzi którzy się sprawdzili już przy waszych autach. pozdr
  3. Witam zmieniłem cento na BMW... E36 318is 92r, osobiście przytargana z Niemiec puki co seria ostatnie foto razem z poprzednikiem: i sprawdzenie czy po 320tys silnik trzyma serie:
  4. > niby tak ale mój silnik ma 45 tysięcy przejechane zrobisz jak uważasz, w sumie jak BLOSa założysz to możesz go "podlać" na bogato i olać strojenie na benzynie tylko te przyrosty mocy nie będą rewelacyjne, moim skromnym zdaniem najlepszym modem jest krótka skrzynia i wałek 866 potem to już bardzo drogie konie w 1.1 sie robią
  5. > Współczynnik oporu areodynamicznego CX chyba będzie to samo co w CC - 0,33 > Frontal Area - Powieszchnia czołowa pojazdu - tego nie mogę znaleźć. > Ja takie dane potrzebuję do EMU http://forum.autokacik.pl/showflat.php?Cat=0&Number=287269584 gdzieś kiedyś znalazłem takie dane dla SC http://ecomodder.com/wiki/index.php/Vehicle_Coefficient_of_Drag_List
  6. > zestaw o którym pisałem miałbym za 500zł... > emu kosztuje wiecej jak to auto warte to już lepiej wsadzić cały słupek od 1.2 nawet tego 69HP koszty podobne... a EMU kupisz raz pobawisz sie trochę i nie będziesz musiał bulić 500+ za kazde strojenie po modach, a i pamiętaj o tej nieszczęsnej 2 sondzie w MPi
  7. > Ma ktos tel do huby? http://www.monsterstodola.pl/index.php?id=kontakt poszukam starego kompa jak wrócę do kraju, ale problem z tymi małymi jest taki że prędzej czy później pada sterowanie cewkami i zaczynają sie mega jaja, dlatego wymieniłem go na EMU... a co do modów zmień skrzynie na 6 z punto ta najkrótszą a jak latasz trasy zmienisz sobie 6b na kola 5biegu z S i to da realnie najlepsze odczucia jeżeli chodzi o poruszanie sie po mieście mody o których piszesz dadzą ci mooooże 10-15koni ale spalanie będzie na poziomie 12l+ , wiem bo przerabiałem temat ( jak modziłem 1.1 musiałem tego małego żela zmienić na kompa od 1.2 i dopiero wtedy strojenia tego podjął sie u mnie Huba ale to było już kilka(naście) wiosen temu ) masz w stajni kilka zabawek zastanów sie nad EMU porobisz wiązki i będziesz mógł sobie go przekładać szybko miedzy nimi
  8. > Podaj model takiego przekaźnika Potrzebujesz przekaźnik o odpowiedniej mocy z podwójnym pinem 87, czyli coś takiego PS-545 przekaźniki z nóżka 87a służą do przełączania i maja mniejszą moc od tego powyżej
  9. Wuniek odpowiedział lepo78 na temat - Centomania
    > Sprawdzę, u mnie bateria jest nowa, za pierwszym razem kręci super, ale nie odpala, za drugim kręci > różnie, ale suma summarum odpala, chociaż jest ciężko można powiedzieć że ja auto pale na 2 razy zawsze po nocy (jakieś 14h pod chmurką) nawet jak załapie od razu pochodzi 3-4s i gaśnie po 2 odpaleniu (40-45s na logu) wszystkie ustawienia wydają się działać więcej niż poprawnie, co ciekawe po wyjściu z pracy po 9h auto pali od pierwszego bez problemu... u siebie stawiam na jakiś problem z układem paliwowym albo którymś wtryskiem... odechciało mi się już szukać
  10. Wuniek odpowiedział lepo78 na temat - Centomania
    > Może mieć na to wpływ temperatura? W garażu odpala ok, na piździcy już nie U mnie jest podobnie tyle że jestem w pełny świadom faktu iż mój akumulator jest trupem i na mrozie drastycznie traci swoja pojemność, aczkolwiek 8,5-9V jeszcze mu starcza żeby odpalić (mam max 1 próbę rano potem już trup): dodatkowo na test proponuje sprawdzić czy nie jest to problem z masa czyli bierzemy kabel rozruchowy i łączymy - aku z blokiem silnika...
  11. Wuniek odpowiedział lepo78 na temat - Centomania
    temat na RF jest obszerny ale ciężki do przeszukania historie zmian masz TUTAJ jakiś czas temu zostało odpalone forum ecumastera : http://forum.ecumaster.com/index.php tam bez problemu jako załącznik do posta dodasz log projekt i co tylko potrzeba żeby rozwinąć ten temat
  12. > Ma ktoś może jakieś foto? link
  13. kiedyś odkupiłem od kogoś z AK, przerobiłem tak co by pasowało do cywilnego auta i jeżdżę od jakiś 2 miesięcy ale na zimę na pewno będę zdejmował : FOTKI
  14. Wuniek odpowiedział Wuniek na temat - Centomania
    wiec tak altka zdemontowałem i obudowa jest cala wiec rokuje na regeneracje a że to 90A to myślę ze warto, znalazłem w przydasiach jakiś alternator zamatowałem trochę wyje ale przynajmniej ląduje

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.