Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

kaminma8

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Moje Kumho wizualnie były rewelacyjne. Co z tego jak na mokrym w ogóle nie hamowały. Wyrzuciłem je na śmietnik po tym jak po raz drugi zabrakło mi z 1-3m aby wyhamować. Założyłem nowe markowe, od tamtej pory mam spokój, poza jednym trafieniem w bagażnik, może sprawca też jeździł na Kumho? Pozdrawiam MK
  2. Witam, Ja też pochwalę dzisiejszą policję z Sulejówka k. Warszawy. Jadę, na Yanosiku kontrola, to zwalniam. Mimo to zatrzymali. Uchylam szybkę. Pan Policjant się przedstawia i informuje, iż w Michałowie był wypadek i nie przejadę więc lepiej abym wybrał inną drogę. Podziękowałem i pojechałem. Pozdrawiam MK
  3. Witam, Kierujący przyznał się do popełnionego wykroczenia ale nie przyjął mandatu. W oświadczeniu napisaliśmy, iż uwzględniając błąd pomiaru, liczba pkt powinna być niższa, o czym SM była informowana, w związku z czym ew kosztami sądowymi prosimy obciążyć SM. Właśnie wysłałem mailem skany quizu do SM. Pożyjemy zobaczymy. Pozdrawiam MK
  4. Powrót z Augustowa przez Białystok :-/ W Białymstoku mają dwa fotoradary stacjonarne. Przysłali zdjęcie od przodu słabej jakości, jak się przyjedzie to pokażą w b. dobrej - tylko to 170km do przejechania. Chyba damy sobie spokój i przyjmiemy co dają. Pozdrawiam MK
  5. Sprawca ma czyste konto, jest to pierwszy mandat od wielu lat, z kasą się pogodził, nawet jakby odebrali PJ to też nie stanowi problemu bo jeździ okazjonalnie - to jest zdjęcie z tegorocznych wakacji. Chodzi o zasadę.
  6. poza obszarem zabudowanym - nie
  7. Witam, Wezwanie ze SM 103km/h / 50km/h poza obszarem zabudowanym. Propozycja SM to 10pkt + 400pln. Uprzedzam - nie jestem sprawcą tego wykroczenia. Sprawca ma czyste konto pkt - więc nie ma problemu. Zgodnie z instrukcją tego fotoradaru pomiar do 100km/h obarczony jest błędem +-3km/h, a powyżej 100km/h jest to +-3%. Biorąc pod uwagę błąd pomiaru, pojazd mógł poruszać się z prędkością 100km/h, co oznacza, iż nie przekroczył 50km/h a co za tym idzie, zgodnie z taryfikatorem, mandat powinien wynosić 400pln i 8pkt karnych - dobrze rozumuję? Brać co dają czy nie przyjąć mandatu, zdać się na sąd i wspomóc budżet? Pozdrawiam MK
  8. Witaj, Ja kupiłem ponad rok temu jednoosiową przyczepkę o długości 2,65m w Castoramie (długość podyktowana potrzebą przewożenia materiałów na budowę). Jestem b. zadowolony. Do domowych potrzeb nic więcej nie potrzeba. Kupiłem z plandeką i powiem, że się sprawdza. Zakładanie plandeki i zdejmowanie zajmuję chwilę a odpada problem, że coś zwieje podczas jazdy czy zamoknie. Stelaż zakładasz na stałe a jak nie ma potrzeby to zdejmujesz plandekę i nie ma oporów powietrza. PS: od czasu do czasu trzeba poskręcać stelaż bo śrubki się jednak odkręcają. Pozdrawiam MK
  9. Witaj, U mnie w 9 letnim, oryginalnym, układzie wydechowym zrobiła się dziura w rurze przy wieszaku. Chciałem wymienić po całości, ale pomyślałem, iż te nowe, tanie, zamienniki mogą paść szybciej niż posiadany oryginał. Pojechałem do tłumikarza, za 30pln wspawał 20cm rury + nowy wieszak. Śmigam dalej od kilku miesięcy. Nowy wydech mogę w każdej chwili kupić i wymienić, ale na razie nie ma takiej potrzeby. Pozdrawiam MK
  10. Witaj, U mnie wycena z OC sprawcy w PZU 2.9tys, naprawa bezgotówkowa 9tys + wynajem auta zastępczego na czas naprawy jakieś 2.5tys. Myślę iż nie warto się boksować, oddać do ASO i niech walczą. Naprawią lepiej lub gorzej ale masz gwarancję i jak coś wyjdzie to jest kogo ścigać. Pozdrawiam MK
  11. Witam, Ja mam w Aveo tarcze i klocki ATE i śmigam bez problemów. Wymieniałem sam. Wydaje mi się, iż problemem może być dobór odpowiedniego modelu tarcz i klocków lub źródło zakupu. Sam kupuję przez internet w dużych sklepach motoryzacyjnych. Dwa tygodni temu wymieniłem klocki i tarcze w drugim aucie i też zero problemów. Pozdrawiam MK
  12. > podstawowa kwestia to EKONOMICZNY nie rowna sie EKOLOGICZNY. A nowe auta to wlasnie to drugie. Witaj, Auto mam odkupione od szwagra (avensis T25 2,0 126KM). Szwagier spalanie miał na poziomie 8l / 100km. Teraz jeździ T27 z tym samym silnikiem niestety z dodatkowym wtryskiem i filtrem DPF. Spalanie, przy tym samym stylu jazdy, nie schodzi poniżej 10l / 100km. Więc gdzie jest ta ekologia? Jak dla mnie to tylko "chłyt" marketingowy. Pozdrawiam MK
  13. > tylko który? Jak dla mnie Avensis. Mój z tym silnikiem z klimą i przy jeździe mieszanej nie schodzi poniżej 8l / 100km. Do tego co wskazuje komputer trzeba doliczyć jeszcze z 0,6l na 100km - tyle wychodzi przy dystrybutorze. W trasie, bez klimy (bo padała), przy 4 osobach średnia z 5tys km wyszło 5,8l /100km. PS: Avensis z tym silnikiem też ma 6 przełożeń. Pozdrawiam MK
  14. kaminma8 odpowiedział Pty na temat - Chevrolet
    Witam, A u mnie w Aveo działa już 10 rok (130tys km), szykuję się wymianę już od 3ch zim :-). Pozdrawiam MK
  15. kaminma8 odpowiedział tdon na temat - Chevrolet
    Witaj, Rób bezgotówkowo w ASO. Dostaniesz gwarancję na naprawę i nic Cię nie będzie obchodzić. U mnie ubezpieczyciel wyliczył 3tys za szkodę a naprawa w ASO kosztowała 9tys. Tyle że to ASO się z tym bujało a nie ja. Pozdrawiam MK

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.