Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

szwagier10

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. To chyba dzięki LPG.
  2. szwagier10 odpowiedział technix na temat - Opel
    > Wizualnie miałem identyczne, parametrami chyba też, pogoniłem za 5 stów razem z łysymi oponami > takimi jak piszesz. Autko prezentowało się nieźle a sprzedałem bo do auta za 2 koła nie warto > mi było za 50% wartosci astry nowych opon kupować Wtrącę tak OT....idąc tym tropem - nie opłaca się tankować do pełna auta za 2000zł, bo tankując 3x do pełna też masz 50% wartości pozdrawiam
  3. szwagier10 odpowiedział dj_petro na temat - Opel
    kolega sklejek montował - z nim pogadaj
  4. szwagier10 odpowiedział lelek na temat - Opel
    > No tak, ale jak po mineralnym wleje półsyntetyk, to może on wypłukać > nagary i szlamy i silnik może się rozszczelnić. Może zacząć brać > olej w dużych ilościach i mogą być wycieki zewnętrzne. No i > silnik do remontu. Olej półsyntetyczny nie spowoduje rozszczelnienia slilnika-co innego gdybyś zalał full syntetyka, to poejrzewam, że już po drugiej wymianie byłyby wycieki. Semi od full różnią się baaardzo, a semi jest bardziej podobny do minerała (oczywiście rzadszy) niż do syntetyka. Pozdrawiam
  5. szwagier10 odpowiedział lelek na temat - Opel
    > W tym wątku umieszczamy zapytania o oleje, chwalimy się swoimi oraz > dyskutujemy na temat wyższości jednych nad drugimi. > Zakładane wątki poza tym będą natychmiast usuwane. > Pozdroofka Wcześniej jeździłem na oleju 10w40 GM ostatnio zmieniłem na 10w40 BP visco-gdyż polecono mi go i robi go Castrol. To co zauważylemto to że nie robi się od razu czarny oraz zawory mniej klepią Zatem jestem zadowolony Pozdrawiam
  6. > witam > kto ma jakiego syfa i gdzie nim upala? > ja mam hahaha Hej Ja mam 2 sztuki ARO 244 z silnikiem 3.1d i 243 z silnikiem 2.7 d i uważam ze w terenie niema sobie równych-jeździłem nowoczesnymi "terenówkami"-ostatnio Pajero Sport z 2006roku i w terenie wysiadł ale za to na polnych drózkach komforcik wspaniały. Pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.