-
Automat Powershift - "niska wydajność skrzyni biegów"
W jakich autach nie wymieniales???
-
Ktory wybarc - znowu...
Dzisiaj jezdzilem IS250. Maly przebieg, ladne wnetrze. Jest tylko jedno ale - nie czuje tego samochodu. Strasznie cichy i komfortowy.
-
Ktory wybarc - znowu...
Na dyskoteki jestem troche za stary... Nie kupuje auta na pokaz ani dla sasiadow, tylko dla siebie - zeby miec przyjemnosc z jazdy.
- Ktory wybarc - znowu...
-
Ktory wybarc - znowu...
To moze zejsc do e46??
-
Ktory wybarc - znowu...
Dzieki za odpowiedz. W BMW to ten silnik. Jak sam piszesz to jest auto dosc porzadne. Jaki wiec radzisz silnik (benzyna)? O Volvo slyszalem i czytalem lepsze opinie od BMW. Jednak BMW zdecydowanie bardziej mi sie podoba (jezdzilem Volvo SE Lux z jasnym drewnem w srodku - troche dziadkowoz) Jezeli chodzi o Lexusa to mam mieszane uczucia - naprawy beda prawdopodobnie kosztowac worek zlota.
-
Ktory wybarc - znowu...
Masz racje - 325i. Mea culpa...
-
Ktory wybarc - znowu...
Witam, Mam maly dylemat z wyborem. Otoz potrzebuje samochodu na weekendy, mocnego i dobrze wyposazonego oraz z automatem Moi faworyci to: BMW e90 525i Volvo S40 2.4 benzyna Wady BMW to: wyzsza awaryjnosc, mniejszy Wady Volvo to: wyzsza cena, gorsze osiagi Story byscie wybrali oraz ewentualnie jaki inny byscie polecili (mocny, dobrze wyposazony, benzynowy i najchetniej wolnossacy automat) Audi odpada (wysoka awaryjnosc, kiepski wyglad) Mercedes nie ma za wielkiego wyboru w takich autach (moze C 3drzwiowy...) i w silnikach. Mazda RX8 - mocno mieszane uczucia...
-
Stary kontra nowy
> 1 - Vectra 1.9 CDTI 150KM > 2 - Insignia 2.0 CDTI 163KM > Ta sama trasa. Lipa nie ? Nowszy samochód mniej oszczędny od starszego. A tak trąbią o ekologii... Ekologia to nie to samo co ekonomia
-
Wątek powitalno-pożegnalny
Witam Tydzień temu odebrałem mój nowy nabytek - Astrę III, nówka z salonu, wersja specjalna Breeze, silnik 1.4... Po lagunie to duża odmiana - pozytywna (prowadzenie) i negatywna (rozmiar)
Tiomek
użytkownik
-
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta