-
WRZESIEŃ - czyli jesień się zbliża
Dzięki za życzenia. Już wytrzeźwiałem... Najgorsze że przy domu postawili mi odcinkowy pomiar... Więc grzeczna jazda. Potem przez 5 km jazda w sznurku prowadzonym przez radiowóz jadący przepisowo 45kmh... A skurcze coraz częstsze. Wjechalem do miasta... Po drodze trzy światła i trzy czerwone... Żona oznajmia mi że już czas wbijając paznokcie w rękę... Przy szpitalu lewoskręt dla karetek więc pomyślałem że se skrócę. Oczywiście z naprzeciwka radiowóz... Jak już dojechaliśmy do bramy szpitalnej to szlaban i pan ochroniarz czeka na 3zl a ja miałem ino piątaka... Dojechaliśmy na czas po godzinie Irek już się rozgladał po szpitalnej sali
-
WRZESIEŃ - czyli jesień się zbliża
Dziś w urodziny żony urodził nam się trzeci syn... Rozglądam się już za jakimś boksem na dach żeby się w Cromci pomieścić Ciekawe jak pomieszczą się trzy foteliki. Może jednak będę przesiadał się na Phedre lub coś w tym stylu...
-
WRZESIEŃ - czyli jesień się zbliża
- WRZESIEŃ - czyli jesień się zbliża
- WRZESIEŃ - czyli jesień się zbliża
W sumie z zewnątrz zmieniło jej się to że dostała ledy do dziennej jazdy... Parę rysek jej przybyło Jutro pstrykne pare fotek- WRZESIEŃ - czyli jesień się zbliża
Tam gdzie kupuje boczki chce za uszczelke 60zl sztuka a to chyba nie jest mało.. Wykombinuję coś jak będą boczki zamontowane. Dzięki za info.- WRZESIEŃ - czyli jesień się zbliża
Zmieniales też uszczelkę? Bo z tego co mówiłeś to miałeś roletki zamontowane. Zamawiam boczki z roletkami a haczyki jakieś dokombinuje- WRZESIEŃ - czyli jesień się zbliża
Tom: W brązowej cromie miałeś roletki... Do czego były podwieszone po rozwinięciu?- WRZESIEŃ - czyli jesień się zbliża
Da radę... Jak wybiorę się do Wrocka to dam znać. Trochę więcej ma rysek- zaliczyła spotkanie z dzikiem- rozrząd wymieniony, drugi raz chlodnica klimy i takie tam małe pierdólki. A że 3 potomek w drodze to myślę na phedrą bo nie wiem czy się pomiescimy z trzema fotelikami.- WRZESIEŃ - czyli jesień się zbliża
A mi Cromcia jeszcze jeździ i ma sie dobrze... Dzięki tom111. Stuknelo jej niedawno 200tys.- Pytanie o serwis
Witaj. Moge polecić serwis w Rybniku ale nie wiem czy nie jest to za daleko od Gliwic...- LISTOPAD - czyli zima coraz bliżej ... ;-)
Swego czasu robiłem 3-cie światło stopu jak brakowało kilka punktów świetlnych. Są tam takie małe zaroweczki chyba 1.2W na wcisk - bez bagnetu. W moim przypadku okazało się że wszystkie żarówki były sprawne. Wyciągnąłem, pomierzylem i włożyłem spowrotem. I wszystkie się oswiecily:)- JAK DOBRAC SIE do parownika + zdjecie boczku drzwi tył
... a żeby nie doprowadzić do powstawania smrodu z klimy można 5 minut przed planowanym dojazdem do celu wyłączyć klimę i włączyć obieg otwarty. Parownik w ten sposób się osuszy. Zminimalizuje się w ten sposób powstawanie grzyba, bo grzyb bardzo lubi ciemność i wilgoć. Profilaktyczne ozonowanie dwa razy na rok wystarczało do zachowania czystości klimatyzacji w poprzednim aucie. W Cromie najpierw muszę sobie chłodnice zmienić żeby się znów cieszyć klimą- Tutaj witamy nowych na kąciku nowego Fiata Cromy :-)
> Radykalnie rozwiążę ten problem, zastanawiam się tylko jeszcze gdzie i mówiąc szczerze ceny trochę > Wiesz, mozna z tym zyc, nie taki diabel straszny, a poki toto drozne, to dziada wypalic co > 700-1000km i zadnej wycinki. > Kup FES-a za 50 zl i po problemie > Zastanawiam sie nad FESem Bloototh i apla na androida, wpiac na stale, ale nie wiem, czy apla ma np > Clogging DPF.Moze ktosz Was wie? To po blutuczu to +20mA więcej z akumulatora na postoju i teoretycznie dostęp do auta z zewnątrz dla KAŻDEGO telefonu z androidem... Mnie kącikowicze wyleczyli z tego pomysłu- Tutaj witamy nowych na kąciku nowego Fiata Cromy :-)
Gdyby się Tom nie pojawił ze swoją Cromą to z pewnością skusiłbym się na auto poKazowe W gruncie rzeczy zadowolony jestem z zakupu i Tobie Iron tego samego życzę - WRZESIEŃ - czyli jesień się zbliża
Back to top
Powiadomienie o plikach cookie
Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.