-
Sprężyny D&D czy MM czy?
Elo Kupiłem, założyłem, zrobiłem z 2 tys.km Ogólnie duzo lepiej niż na serii Ale myślałem ze będzie niżej ... Auto siadlo rowno ale tylko 20mm Robilem pomiary przed i po springach wiec mam wszystkie dane. Największe zaskoczenie bylo po przymiarce ori springów do Sparco - ponad 12cm różnicy !!! Ogólne za te pieniądze to ujdą ... Tyl moglby siąść jeszcze pare mm ... Jak nie usiądzie- wrzucę worek cementu do bagażnika Pozdro all
-
Sprężyny D&D czy MM czy?
Tak właśnie zrobiłem... Zamówiłem SPARCO -30/30 Obym nie żałował tych 250pln różnicy... Ogólnie nie bylo by tematu bo gdyby auto było "lepsze" i "na dłużej" to bez mrugnięcia okiem brał bym Eibachy. Mialem w SC i bylo mega ... Twardo, ale jak po szynach... Jeszcze przy gumach 185/50/14 to jak na seja to bylo cudnie Stilo mam na dojazdy do pracy i mialem grosza nie dokładać... ...ale nie moge takim poduszkowcem jeździć !!! Muszę cos zmodzić ... A zawsze na pierwszy rzut idzie zawias ... Potem felga ... Wiem, wiem ... Za niedługo bede sie zastanawial nad SWAPem ... ... chociaż nie, mozna kupić gotowca 2,4 bez siedzenia po nocach w garażu i lutowania wiązki Zobaczymy ... Jak założę sie pochwalę... ... jak będzie czym
-
Sprężyny D&D czy MM czy?
Witam wszystkich Przepraszam ze tak z buta, ale potrzebuje informacji n/t sprężyn SPARCO wystawionych na Alle... Cena atrakcyjna bo podobno wyprzedaż. Prawie połowę tańsze od Eibach ProKit. Wystarczy mi -30mm, ale z tego co tu czytam to różnie jest ze springami do tego auta. Bede wdzieczny za informacje bo dzisiaj muszę dokonać wyboru. Pozdro all
-
OCB z tym "tyrkoleniem"?
Ma ktoś numer albo link ??? PS: nie znam sie, ale nie spalone paliwo idzie w wydech - wyłapuje to lambda i co wtedy ??? A ujemne skutki zalewania na wolnych ???
-
OCB z tym "tyrkoleniem"?
A co Panowie z tymi wtryskami doradzicie, bo się parę osób chwalilo że pomogły ?!? Które polecacie (do 1,2 16v) ???
-
OCB z tym "tyrkoleniem"?
mamona na drugim miejscu ... ma zapier%lać i nie tyrkolić ... szkoda że kolega XsiR tylko 1.4 ogarnia ...
-
OCB z tym "tyrkoleniem"?
Testował ktoś jego mody ??? i który to bo jast na fb 4 takich
-
OCB z tym "tyrkoleniem"?
Znowu ja muszę się babrać w ziemi i odkopywać trupa ... Po dłuuugiej przerwie wracam na forum ... SC po 3 latach w garażu powoli też wraca do życia ... Po reanimacji też pewnie będzie tyrkolić, więc temat dla mnie jak najbardziej aktualny ... Rozumiem, że większe wtryski nie rozwiązały problemu całkowicie ... Pytanie do osób które zmieniały na większe - zostały czy wróciliście do słabszych ?!? Ktoś napisał że większe wtryski to proszenie się o kłopoty ?!? why ??? pozdro all
-
OCB z tym "tyrkoleniem"?
odkopuje trupa wymyślił ktoś lekarstwo ???
-
PIASTA TYŁ
> dzięki jakie piasty i gdzie kupiłeś ?? bo jest tego od groma na allegro, a ori w sumie wizualnie niczym nie różnią się od reszty ... napisz co i za ile wyhaczyłeś ( względnie gdzie) thx
-
Filtr oparów paliwa RAV4
i co ?? - nikt nic nie wie ???
-
Filtr oparów paliwa RAV4
Witam kolegów Wie ktoś gdzie kupić takowy filterek (chyba węglowy) najlepiej z metalową obudową do Toyoty RAV4 2.4 USA ??? bo na allegro trafiają się bardzooo rzadko a jak sie już trafia to ceny porażka podobno chodliwy towar bo "się zapychają" ?!? tak słyszałem a nie chcialbym kupić używki tuz "przed zapchaniem" thx za info PS: w sumie to mi jego brak nie przeszkadza, tylko "świecą błędy", nie działa tempomat i jeszcze pare innych rzeczy ...
-
Wybierak - demontaż + short shifter
kulki jeszcze mam wiec jak ktoś chce to PW pozdro
-
Siłowniki maski do sc
> ja mam u siebie siłownik z tylnej klapy CC i jest bardzo ok > a co najważniejsze maska nie otwiera się do połowy jak w tych siłownikach z allegro , a idzie max w > góre a mocowania masz w oryginalnych miejscach po wykręceniu śrub z nadkola czy robiłeś nowe ?? musze tez coś pomyśleć bo połamałem plastik który "trzyma" podpórkę (pręt) przy otwartej masce i ciagle to wypada
-
Kable magnecor do 16v
warte to swojej ceny ?!? czy oprócz lansu pod maską nic nie dają ??