Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

szuro

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez szuro

  1. Ostatnio zauwazylem ze podczas przyspieszania od 3 do 4 tys auto wpada w wibracje czego efektem jest np drzaca szyba kierowcy Ponadto przy predkosci ok 90-100 czuc jest na pedalach delikatne mrowienie. Zagladalem pod spod i mam wytarta troche plecionke (uroki jezdzenia na glebie). Mozna ona powodowac takie objawy ? Jak nie to, to co byscie jeszcze obstawili ?
  2. szuro odpowiedział Rylu na temat - Alfa & Lancia
    > No i ??? > Jaki z tego morał ??? taki ze Rylu napisal zeby kupic cos w dobrym stanie to jego kolega musi troche dolozyc kasy do tych 14 tys jak widac mozna miec troche szczescia i kupic cos w bdb stanie za niecale 11 tys
  3. szuro odpowiedział Rylu na temat - Alfa & Lancia
    moj kumpel ostatnio kupil 156 2,4 JTD 175 koni z 2004r za 10900 alfeta stala w komisie przy ASO. Kupiona od 1 wlasciciela (pani lekarz) z pelna historia podejrzana w ASO maredi Przebieg niecale 230 tys tzw "full wypas" wyposazenia ze skorami, grzanymi fotelami, czujnikami deszcz klima itp w sumie to bylo pierwsze auto ktore ogladalismy, 3 km od miejsca naszego zamieszkania hehe moze po prostu mial farta
  4. odpiecie aku w przypadku mojego kumpla nie pomoglo, trzeba bylo na kompa jechac
  5. moj kumpel ostatnio mial stluczke i laweciarz ktory zabieral auto z miejsca kolizji wlasnie powiedzial mu ze istnieje mozliwosc wypozyczenia auta bezgotowkowo do momentu wyplacenia kasy z ubezpieczenia sprawcy. Potwierdzilo sie to, dostal auto (colta z 2011 r.) za darmo, a rozliczenie lezalo w gestii firmy wypozyczajacej i ubezpieczyciela
  6. szuro odpowiedział DARCYK1 na temat - FIAT
    > U mnie na osiedlu do niedawna stało Palio, ale 5d htb, 3d jeszcze na żywo nie widziałem. > Ciekawe z jakiego to kraju sprowadzone (o tej wysokiej kulturze ) najwiecej takich paliowek we wloszech smiga, ale dostepne rowniez w turcji i czasem w niemcowni
  7. szuro odpowiedział szuro na temat - FIAT
    haha :D zlot we wieruszowie dobra piknikowa imprezka
  8. szuro odpowiedział szuro na temat - FIAT
    jest sienka, sa i dziewczyny
  9. szuro odpowiedział szuro na temat - FIAT
    > a jak swiecą w porównaniu do seryjnych lamp ? duzo lepiej ? w porownaniu do starych H4 to nie ma zadnego porownania jest duzo lepiej
  10. szuro odpowiedział Ricco na temat - FIAT
    > Koledzy pytanko... > Podejdą siedzenia z Alfy do Sieny? > Kierownice jeszcze fajna dopadłem z Alfy skórzaną czy też podejdzie na wieloklin? na pewno siedzenia plug & play nie podejda, trzeba bedzie robic nowe mocowania co do kiery to nie wiem, wiem ze do nas podchodza kierki np z punto, i fiata coupe
  11. szuro odpowiedział szuro na temat - FIAT
    > Rozumiem, że prawa to pierw Twoja, następnie moja i teraz znów Twoja lampa? Kierunki zostaw te co > są dokladnie tak a jeszcze w miedzy czasie miala isc do mojego kumpla, ale lepiej dla mnie ze jednak sie rozmyslil hehe )
  12. szuro odpowiedział szuro na temat - FIAT
    > Całkiem fajnie. Wstaw fotkę za dnia za dnia foto pogladowe bo musze jeszcze spasowac lampy z maska ) jak widac sa ta lampy clear jak to zrobilem ? kupilem cleary, kupilem ringi z allegro ktore odpowiednio docialem, przykleilem je na silikon i przyciemnilem obwodke lamp planuje jeszcze zakupic i przyciemnic kierunki do kompletu
  13. szuro odpowiedział szuro na temat - FIAT
    nowe oczka
  14. szuro odpowiedział szuro na temat - FIAT
    > Ja dziś byłem u zaprzyjaźnionych wulkanizatorów 3 felgi pogięte, 1 prosta tez sie troche o to balem, ale test drogowy wypadl pomyslnie 140 bez zadnych wibracji
  15. szuro odpowiedział szuro na temat - FIAT
    > Wiem, że się nie obcina. Pytam, bo nigdzie nie spotkałem takich sprężyn. jako ciekawostka podam, ze seryjne sprezyny maja ok 39 cm wysokosci, pospringi maja 22
  16. szuro odpowiedział szuro na temat - FIAT
    > Malinka Jak Ci się jeździ na takim profilu? ogolnie na tym zestawie jezdzi sie w zakretach jak gokartem, autko sie w ogole nie wychyla :D troche gorzej jest na nierownosciach, aleeee ogolnie banan na ryjcu caly czas troche mnie sciagalo w lewo ale okazalo sie ze jedno kolko mialo za malo powietrza i juz jest okk
  17. szuro odpowiedział szuro na temat - FIAT
    ze wszystkim niecale 400 zl za pare
  18. szuro odpowiedział szuro na temat - FIAT
    > Cięte springi? nieeee, robione na zamowienie w poznaniu
  19. szuro odpowiedział szuro na temat - FIAT
    > daj lepsze foto, by to wyeksponować za dnia tez beda robione po prostu po pracy juz sie nie wyrobilem wymienic kolek zeby jeszcze jasno bylo
  20. szuro dodał temat w FIAT
    nie bede zakladal kolejnego tematu z cyklu chwale sie dzisiaj przywitalem wiosne przod -8cm + alus 16" i oponka 195/45 /Slaw_ek/ porządki robię, i te stare pogaduchy do kosza, a zaczynamy nowe
  21. szuro odpowiedział calavera na temat - Zrób to sam
    > Takie miałem właśnie przekonanie zakładając ten temat na gorze szyby ma jeszcze jedna dobra lepe..... "Pajonier"
  22. szuro odpowiedział calavera na temat - Zrób to sam
    http://allegro.pl/piekna-alfa-romeo-156-tuning-i1804343956.html
  23. szuro odpowiedział tomtom na temat - Motokącik
    ja bylem o 10;30 i bralem przedostatnia sztuke
  24. szuro odpowiedział bravooo na temat - Zrób to sam
    ladnie mruczy tylko stozek czy cos jeszcze ?
  25. szuro odpowiedział calavera na temat - Zrób to sam
    fajnyyy troche zbyt masywny tyl ma ale ogolnie bardzo ladny

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.