Zawartość dodana przez szuro
-
Dziwne wibracje przy dodawaniu gazu, siena 1,6
Ostatnio zauwazylem ze podczas przyspieszania od 3 do 4 tys auto wpada w wibracje czego efektem jest np drzaca szyba kierowcy Ponadto przy predkosci ok 90-100 czuc jest na pedalach delikatne mrowienie. Zagladalem pod spod i mam wytarta troche plecionke (uroki jezdzenia na glebie). Mozna ona powodowac takie objawy ? Jak nie to, to co byscie jeszcze obstawili ?
-
Ku przestrodze
> No i ??? > Jaki z tego morał ??? taki ze Rylu napisal zeby kupic cos w dobrym stanie to jego kolega musi troche dolozyc kasy do tych 14 tys jak widac mozna miec troche szczescia i kupic cos w bdb stanie za niecale 11 tys
-
Ku przestrodze
moj kumpel ostatnio kupil 156 2,4 JTD 175 koni z 2004r za 10900 alfeta stala w komisie przy ASO. Kupiona od 1 wlasciciela (pani lekarz) z pelna historia podejrzana w ASO maredi Przebieg niecale 230 tys tzw "full wypas" wyposazenia ze skorami, grzanymi fotelami, czujnikami deszcz klima itp w sumie to bylo pierwsze auto ktore ogladalismy, 3 km od miejsca naszego zamieszkania hehe moze po prostu mial farta
-
Popsuł się - pali na dwa gary
odpiecie aku w przypadku mojego kumpla nie pomoglo, trzeba bylo na kompa jechac
-
Zastępcze auto po kraksie
moj kumpel ostatnio mial stluczke i laweciarz ktory zabieral auto z miejsca kolizji wlasnie powiedzial mu ze istnieje mozliwosc wypozyczenia auta bezgotowkowo do momentu wyplacenia kasy z ubezpieczenia sprawcy. Potwierdzilo sie to, dostal auto (colta z 2011 r.) za darmo, a rozliczenie lezalo w gestii firmy wypozyczajacej i ubezpieczyciela
-
Palio w 3 furtkach
> U mnie na osiedlu do niedawna stało Palio, ale 5d htb, 3d jeszcze na żywo nie widziałem. > Ciekawe z jakiego to kraju sprowadzone (o tej wysokiej kulturze ) najwiecej takich paliowek we wloszech smiga, ale dostepne rowniez w turcji i czasem w niemcowni
-
Wątek pogaduchowy
haha :D zlot we wieruszowie dobra piknikowa imprezka
-
Wątek pogaduchowy
jest sienka, sa i dziewczyny
-
Wątek pogaduchowy
> a jak swiecą w porównaniu do seryjnych lamp ? duzo lepiej ? w porownaniu do starych H4 to nie ma zadnego porownania jest duzo lepiej
-
Siedzenia i kierownica z Alfy?
> Koledzy pytanko... > Podejdą siedzenia z Alfy do Sieny? > Kierownice jeszcze fajna dopadłem z Alfy skórzaną czy też podejdzie na wieloklin? na pewno siedzenia plug & play nie podejda, trzeba bedzie robic nowe mocowania co do kiery to nie wiem, wiem ze do nas podchodza kierki np z punto, i fiata coupe
-
Wątek pogaduchowy
> Rozumiem, że prawa to pierw Twoja, następnie moja i teraz znów Twoja lampa? Kierunki zostaw te co > są dokladnie tak a jeszcze w miedzy czasie miala isc do mojego kumpla, ale lepiej dla mnie ze jednak sie rozmyslil hehe )
-
Wątek pogaduchowy
> Całkiem fajnie. Wstaw fotkę za dnia za dnia foto pogladowe bo musze jeszcze spasowac lampy z maska ) jak widac sa ta lampy clear jak to zrobilem ? kupilem cleary, kupilem ringi z allegro ktore odpowiednio docialem, przykleilem je na silikon i przyciemnilem obwodke lamp planuje jeszcze zakupic i przyciemnic kierunki do kompletu
- Wątek pogaduchowy
-
Wątek pogaduchowy
> Ja dziś byłem u zaprzyjaźnionych wulkanizatorów 3 felgi pogięte, 1 prosta tez sie troche o to balem, ale test drogowy wypadl pomyslnie 140 bez zadnych wibracji
-
Wątek pogaduchowy
> Wiem, że się nie obcina. Pytam, bo nigdzie nie spotkałem takich sprężyn. jako ciekawostka podam, ze seryjne sprezyny maja ok 39 cm wysokosci, pospringi maja 22
-
Wątek pogaduchowy
> Malinka Jak Ci się jeździ na takim profilu? ogolnie na tym zestawie jezdzi sie w zakretach jak gokartem, autko sie w ogole nie wychyla :D troche gorzej jest na nierownosciach, aleeee ogolnie banan na ryjcu caly czas troche mnie sciagalo w lewo ale okazalo sie ze jedno kolko mialo za malo powietrza i juz jest okk
-
Wątek pogaduchowy
ze wszystkim niecale 400 zl za pare
-
Wątek pogaduchowy
> Cięte springi? nieeee, robione na zamowienie w poznaniu
-
Wątek pogaduchowy
> daj lepsze foto, by to wyeksponować za dnia tez beda robione po prostu po pracy juz sie nie wyrobilem wymienic kolek zeby jeszcze jasno bylo
-
Wątek pogaduchowy
nie bede zakladal kolejnego tematu z cyklu chwale sie dzisiaj przywitalem wiosne przod -8cm + alus 16" i oponka 195/45 /Slaw_ek/ porządki robię, i te stare pogaduchy do kosza, a zaczynamy nowe
-
Galeria [ALLEGRO]
> Takie miałem właśnie przekonanie zakładając ten temat na gorze szyby ma jeszcze jedna dobra lepe..... "Pajonier"
-
Galeria [ALLEGRO]
http://allegro.pl/piekna-alfa-romeo-156-tuning-i1804343956.html
-
Prostownik z LIDL......
ja bylem o 10;30 i bralem przedostatnia sztuke
-
a tak z nudow
ladnie mruczy tylko stozek czy cos jeszcze ?
-
Galeria [ALLEGRO]
fajnyyy troche zbyt masywny tyl ma ale ogolnie bardzo ladny