> No troszke tego oleju zużyłem w starym silniku i w sumie aż takich
> rzeczy to się nie działo. Moze kiedyś Gm był dobry albo jest
> nadal a ja kupiłem podróbke i sa efekty
> Co myślicie zeby zmienić olej na 5w50??
Wymieniłem GM 10w-40 na Castrola Mag 10w-40 i przynajmniej u mnie różnica jest olbrzymia przez 600 km nie wziął na razie grama oleju, na GM brał 0,2,-0,3 na 100 km..
kultura pracy na Castrolu jest nieporównywalna do GM
może i Gm tani.. ale ja już go więcej nie kupię