Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

valtra

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

    nigdy
  1. valtra odpowiedział greg23 na temat - Opel
    ok, dzięki kolego, czyli nic innego jak kupić i zmieniać, bo km lecą.
  2. valtra odpowiedział greg23 na temat - Opel
    ok sorry > W tym wątku umieszczamy zapytania o paski, pompy cieczy chłodzącej, napinacze pasków, chwalimy się > swoimi oraz dyskutujemy na temat wyższości jednych nad drugimi. to ja się zapytałem o paski *oryginalne' > A co do szukania to się zgodzę, nie trzeba używać szukajki, wystarczy przeczytać ten wątek, to > raptem 7 stron I tu tez sorry, najpierw była szukajka... a ten temat przeczytałem,może nie z uwaga, > Na szybko - zestaw "Gates'a" to pewnie pasek Gates a reszta czyli napinacz, rolki i pompa wody jest > innych firm (Ina, Ruville, SKF lub podobne), zestaw GM to pasek albo Gates albo Continental. i Tu wielkie dzięki dla kolegi, o to mi chodziło. a co do tego Continentala to warto to brać, coś o tym wiadomo? czy lepiej kupić tego Gatesa?
  3. valtra odpowiedział greg23 na temat - Opel
    witam i pozdrawiam - może to dobre miejsce na pytanie. Musze zmienić rozrząd w X16xel,we Wrocławiu pytałem się w kilku sklepach o ceny pasków i pomp na pytanie czy to firmy GATES w jednym mówili ze maja *oryginalny * komplet Opla za 320zl + pompa za 159zl-SKF, w innym sklepie rozrząd gatsa za 295zl i pompa za 130zl firmy -?? hmm...zapomniałem zapytać. I tu pytanie do kolegow: 1.jakie są oryginalne rozrządy (paski) Opla? firma-jakość 2.czy kupić komplet oryginalny opla czy gatsa? 3.(to pytanie może napisze na ogólnym forum)gdzie dobrze i tanio (za ile) mi zmienia rozrząd we Wrocławiu (może ktoś zna jakiegoś forumowicza co wymieniał we Wrocławiu). wielkie dzięki za wszelkie odpowiedzi.
  4. valtra odpowiedział Toost na temat - Opel
    Witam wszystkich Do dzisiaj byłem użytkownikiem astry ojca ,on ma C16NZ kombi 92r.tak mi sie spodobała,że kupilem sobie kilka dni temu astre X16XEL kombi 97r. do zobaczenia na naszych drogach i na forum. Jaroslaw

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.