> czemu kupujez lakier na allegro mając w centrum Ciechanowa mieszalnię DuPont ?
> na przeciwko dworca pks skręcasz w prawo w jednokierunkową (nie pamiętam nazwy) i zaraz po prawej
> stronie , w kamienicy jest sklep z farbami i tam jest mieszalnia DuPont
Ni cholery nie wiem gdzie to :D
Jak możesz to podaj ulicę, albo zaznacz na mapie, bom też ciekaw
Też tak mam, też :D
Jak kiedyś <może:P> nie wstawię go do garażu to też uskutecznię na fotce
W ogóle to się zdziwiłem że wszystkie działają, jak pierwszy raz u siebie odpaliłem ale ok, to tylko na plus
Jak kierunkowskazy? Doszedłeś do ładu i składu co i jak?
> moj kolega mial '86 palony na linke szeroki budzik pradnice i wlot maly z pionowymi kratkami
> fabrycznie ...
> ja mialem FL z szerokim wlotem ...
Mój 86' ma właśnie deske FL'a, mocowania pod zderzaki FL ale jeszcze są P4, rozruch na linkę, alternator i kilka wydumek z ST. Do tego pionowe wloty "wąskie".
Już od dawna toczyliśmy spory kiedy skończył się ST a kiedy zaczął na dobre FL. Powiem tak. Od 1985 do 1989 jest taki niesamowity burdel w tym że trzeba praktycznie wszystkie maluchy z tego okresu przyjąć jako "przejściówka" :D
Jeden jest starszy a będzie już "bliski FL" a jeden młodszy (np 88 z kapliczką i prądnicą) i bardziej mu do ST
FL na dobre zaczął się w 1990r.
Ja do swojego szykuję felgi i opony na zimę już.
Poza tym "pakiet zimowy" czyli przegląd szczelności tunelu ogrzewania, "zasłonki" na kratki w klapie oraz pokrowce na fotele żeby tyłek nie przymarzał