Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

jacekgdy

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez jacekgdy

  1. > Odpowiedz znalazła się bardzo szybko, lewy tylny bęben się zrobil jajowaty. Ot tak nagle i po > prostu. I to faktycznie prawda. czyli dobrze obstawiałem swoja drogą z coraz gorszych materiałów robią części
  2. > No możliwe ze zamienili albo cos spieprzyli bo 3 zapylalo przy wymianie bo ciut mi się spieszylo. więc na poczatek jedyne sensowne rozwiązanie to chyba ponowne sprawdzenie tylnych felg
  3. > No ale wczesniej byłoby ok tudzież nie wyszloby na wywazaniu? wcześniej może np jakaś felga, którą teraz masz z tyłu była z przodu? z gumiarzami też różnie bywa, może nie jest dobrze wyważona
  4. > Tego, prawde powiedziawszy nie wiem. to może tu tkwi przyczyna, tzn coś jest nie tak z jakąś felgą
  5. > Wymienialem same opony, tzn. letnie sio i na te same fele zimowki i wio na auto. no to dziwne, a felgi masz tak samo stronami założone jak poprzednio?
  6. > No to wszystko by na to wskazywalo gdyby nie to ze przed wymiana było wszystko ok ani minimalnego > dygniecia hamulca. > Notabene, bebny i szczeki miałem wymieniane z pol roku temu. ale wymieniałeś same opony czy koła? bo ja wymieniałem z alu na stal
  7. > No wladnie tu mam dylemat, bo w miedzy czasie znalazłem przeczytałem pare takstow na necie gdzie > goście mieli, w roznych autach podobny problem, raz wychodzoilo ze cos z montażem, raz ze z > wyważeniem itd. > Oczywiście były tez jakies tematy zawieszeniowe, ale zawsze było cos wcześniej, jakies drgania czy > innego duperele które dopiero po wymianie się nasilily. mam podobnie po wymianie opon na zimowe, wg mnie nie jest to wina tarcz, bo wtedy drgałaby kierownica, obstawiam, ze to wina bębnów
  8. jacekgdy odpowiedział jpy na temat - Panda
    > witam, > jaki Waszym zdaniem pasek rozrządu wybrać: > bosch, conti, czy gates ? > 125z/15mm > rolkę kupię firmy INA, zastanawiam się też nad pompą wody firmy HEPU tudzież tańszą DOLZ. ja pasek kupiłem gates, a jaką pompę nie pamietam
  9. > kup ngk (jedno i drugie) > ja bralem tutaj - bylo tanio szybko i konkretnie też kupiłem świece ngk
  10. jacekgdy odpowiedział DARKOOO na temat - Panda
    > Raduś- mi udało się i 19 na odcinku 30 km osiągnąć, co nie zmienia faktu że średnie spalanie z 90 > tkm miałem takie a nie inne. > Najmniejsze jakie udało się osiągność to było 4,3 moim zdaniem to trochę akademicka dyskusja, jest wiele zmiennych, są różne miasta, o różnym natężeniu ruchu, no i oczywiście są różni kierowcy, o różnych nogach
  11. > Witam, > Mam taki problem. 2 tygodnie temu przed wyjazdem na urlop dolałem Paraflu + woda destylowana do > zbiorniczka wyrównawczego, w sumie dolałem niewiele, ale jednak trzeba było. Od tamtego czasu > zrobiłem ok 1400 km. > Jadąc dziś do pracy, zauważyłem że dmucha zimne powietrze mimo tego, że pokrętło ogrzewania było na > maksa. Dopiero jak mocno podgazowałem powiało trochę ciepłym. Po dojechaniu na miejsce > sprawdzam pod maską i co widzę? W zbiorniczku wyrównawczym prawie brak płynu, odkręcam powoli > korek zbiorniczka i wtedy następuję rozprężenie ciśnienia. Czy to możliwe, że korek się > zapchał i nie upuszczał powietrza a przez to wytworzyło się za duże ciśnienie w układzie i > płyn znalazł inna drogę na ucieczkę? może na początek spróbuj odpowietrzyc układ
  12. > Nie mam LPG. Co oznacza skrót UPG? Sorry, ale nie wiem co miałeś na myśli. uszczelka pod głowicą
  13. jacekgdy odpowiedział malysz342762 na temat - Panda
    > KLIK > Te kupię. fajnie wyglądają
  14. jacekgdy odpowiedział DARKOOO na temat - Panda
    > samo to ze wypadniesz na obwodnice duzo daje - jakbys mial przeleciec ten dystans w typowo > miejskich warunkach uwierz ze wyszloby wiecej waszki > u mnie brak takiego wynalazku jak obwodnica wiec calosc ruchu masz w typowych miejskich korkach a > jak masz "farta" i jezdzisz poludnie-polnoc to przyprawia to o ... szewska conajmniej pasje > chwilami > raz jeden jedyny pokusilem sie o jazde w miescie w stylu eko... byly wakacje wiec ruch mniejszy itp > itd i wtedy udalo mi sie zejsc w 100% miejskim do 6,4 > ale norma dla miasta z wielu lat jest pomiedzy 7,8 a 8,9 - w zaleznosci od pory roku dlatego wcześniej napisałem, że jest dużo zmiennych a co do obwodnicy, to ja najpierw przez minimum pół godziny jadę przez miasto, zeby do niej dojechac a potem tylko 15 minut obwodnicą
  15. jacekgdy odpowiedział DARKOOO na temat - Panda
    > Gdynia jest... dosyc specyficzna.. na dobra sprawe glowna droga plus obwodnica 3 miasta i tylko > cokolwiek od nich na boki > u mnie jazda przypomina generator torsji szczegolnie dla osob z wrazliwszym zaladkiem - gaz hamulec > gaz hamulec masz rację, tylko, że ja codziennie jeżdze do pracy w Gdańsku wracam obwodnicą, ale niestety nie potrafie jechać z prędkością ekonomiczną, bo tak byłoby jeszcze mniej
  16. jacekgdy odpowiedział DARKOOO na temat - Panda
    > ale to chyba przy delikatnym kierowniku? przejedź sie ze mną to się przekonasz a tak poważnie, to jest dużo zmiennych, jakie miasto, jakie odcinki, o jakich porach jeździsz itp., ja podałem swoje
  17. jacekgdy odpowiedział DARKOOO na temat - Panda
    > Witam z sąsiedniego kącika. > Mam pytanie; jakie jest spalenia Pb Pandy 1.2 w mieście (bez klimy i z kimą)- o trasach zapominamy. > Ile litrów ma zbiornik paliwa? 1,2 60KM bez klimy lato-6,5 zima-7
  18. > Witam > Czy ktoś z Was podłączał/ przerabiał otwieranie tylnej klapy? > W tej chwili, otwieranie jest możliwe tylko kluczykiem, chciałbym, żeby było realizowane przez c.z > który jest zamontowany w samochodzie. Auto to Panda 1.1 Active z 2006 r. > Prawdopodobnie będzie konieczna wymiana klamki w tylnej klapie, co jeszcze ?? > Z góry dziękuje za wszelkie podpowiedzi > Siemion wejdź na stronę klubową, tam są manuale

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.