Radio samochodowe kenwood kdc w312
Opis:
Jak na pospolite użytkowanie czyli odbiór stacji radiowych, trochę płyt CD oraz od czasu do czasu podłączenie przez AUX odtwarzacza MP3 to jest to bardzo dobry sprzęcik. Do przeciętnego autka jest wystarczający. Dźwięk niezły, żadnych szumów czy trzasków. Bardzo dobrze czyta CD i MP3. Brak USB nie ma dla mnie znaczenia bo i tak więcej słucham radia. Większa część jazdy to jazda miejska. Może gdybym odbywał dalekie trasy to odczyt muzyki z CD byłby uciążliwy. Wówczas przydał by się USB i pendrive z nagraniami lub wypasiony odtwarzacz MP3. Ma ładne podświetlenie wyświetlacza, fluorescencyjne- FL. Widoczny odcień niebieski bardzo dobrze w nocy i w dzień. Gdy w nocy świeci za jasno to można w opcjach włączyć regulację jasności zgodnie z światłem otoczenia - funkcja DIM. Zielone podświetlenie przycisków i pokręteł jest dobrze widoczne w dzień i w nocy. Może komuś to przeszkadza ale ja lubię jak sprzęt świeci. Gałeczka głośności faktycznie jest bardzo czuła i jej wciśnięcie powoduje wejście do ustawień, ale tak jest w większości sprzętu różnych firm, gdy na jednej gałce podwieszono zbyt dużo funkcji. Nie ma żadnych problemów z zakładaniem i zdejmowaniem panelu. Mam to radio od 18 miesięcy i jestem z niego zadowolony i polecam. W tej cenie jest naprawdę niezłe. Jak słyszę narzekania ludzi na sprzęt Sony lub Pioniera, oczywiście z tej tańszej półki, to tylko brać Kenwooda. Plusy - atrakcyjny design - dobra moc - dobra jakość dźwięku - łatwość instalacji - dobrze łapie fale radiowe
cena: 90zł
więcej
w linku poniżej http://olx.pl/oferta/radio-samochodowe-kenwood-kdc-w312-CID5-IDddrJD.html
kontakt:
pw