Zawartość dodana przez zbyster
-
check engine i przerywanie Seicento 1.1
Witam, niedawno nabyłem seicento 1.1 benzyna, mam dziwny objaw. Gdy nagle dodam gazu podczas jazdy to zaczyna przerywać(tak jakby nie prawocwał jeden cylinder) i zaświeca się check, gdy odpuszczę gazu i dodam go delikatnie auto fajnie zaczyna przyspieszać.
-
potrzebny flash airbag do audia a6
Witam, poszukuję plików do flasha modułu airbag w c5, ma ktoś może?nr modułu 4B0959655C
-
pęknięta szklanka i wpadnięta płytka 1,8 tdci
witam.Pojawiło mi się stukanie z okolic klawiatury rozrządu, zdjąłem pokrywę i zauważyłem wypadniętą płytkę. Czy możliwe by przez zużyty wałek rozrządu -za duży luz zaworowy pękła szklanka i wypadła płytka zaworowa? PS> Zawór na którym pękła szklanka nie zatarł się, chodzi (ruszałem nim za pomocą trzonka od młotka)naciskałe.
-
Nie włącza się klimatyzacja-nie włącza się wentylator i sprężarka
dzisiaj było 8stopni,ale wentylator powienien się włączyć nawet poniżej 4st?
-
Nie włącza się klimatyzacja-nie włącza się wentylator i sprężarka
Po włączeniu nadmuchu(nadmuch działa) i klimatyzacji zauważyłem brak reakcji-tzn sprężarka się nie włącza-koło pasowe się kręci ale sprzęgło nie , oraz nie włączył się wentylator. Bezpieczniki sprawdziłem, może jakiś przekaźnik? Który jest od klimy oraz jak go sprawdzić?
-
piszczenie koła pasowego focus 1.8 td
witam. Zlokalizowałem z skąd wydobywają się piski w moim focusie(zdjąłem pasek wielorowkowy i kręciłem tym kołem-w jedną stronę piszczało w drugą nie)-ale nie wiem jak się do tego dobrać-jest to koło pasowe znajdujące się bezpośrednio pod poduszka silnika,a nad kołem pasowym na wale korbowym-od czego jest to koło oraz jak to ewentualnie naprawić? Jest tam jakieś łożysko? Bo gdyby to byłby napinacz paska to po zdjęciu paska, gdy kręcę rolką napinacza to by piszczało? Ps. Jeszcze jedno pytanie odnośnie klimatyzacji-mam manualną- wcześniej działała-wczoraj włączyłem ale zamiast zimnego powietrza leciało ciepłe-czy jest jakiś czujnik temp? czy jak to działa? Na zewnątrz była temp 3 stopnei
-
pytanie, co to jest ,do czego służy oraz jak sprawdzić czy działa?-vectra
pytanie, co to jest ,do czego służy oraz jak sprawdzić czy działa?-vectra b 1.8 benzyna. http://www.fotosik.pl/zdjecie/8d6ad179ee1aa14e http://www.fotosik.pl/zdjecie/f16cade6c12718ce
-
drgania przy odpuszczeniu gazu
okazało się że prawe koło popuściło .
-
drgania przy odpuszczeniu gazu
witam. Po wjechaniu w krawężnik pojawił się następujący problem: gdy samochód jest rozpędzony i odpuszczę gaz to na kierownicy pojawiają się drgania. Co to może być ? Jakiś drążek ?Łożysko koła?
-
Klimatyzacja - działa, nie działa, śmierdzi, co i jak
nikt nie pomoże?
-
Klimatyzacja - działa, nie działa, śmierdzi, co i jak
witam. czy wie ktoś jaka musi być odległość pomiędzy tarczą sprzęgła a kołem pasowym w sprężarce klimy delphi QS w astze g 1.6 2000rok
-
szczelina tarczy sprzęgła kompresor delphi
kasiok-ML-288422248-ML- Wątek tematyczny nr 8.Link w FAQ.[Orochimaru]
-
tarcza sprzęgła klimatyzacjia astra g
witam. czy nabędę gdzieś Tarcza sprzęgła kompresora klimatyzacji delphi do astry g? chodzi o używaną, nowa w intercars kosztuje Elementy sprzęgła kompresora klimatyzacji KTT020025 75zł.
-
plecionka tłumika astra g 1.6 8v
a zwykłą spawarką elektryczną tego nie pospawam?
-
plecionka tłumika astra g 1.6 8v
witam. orientuje się ktoś gdzie dostanę samą plenionkę do tłumika do astry( najlepiej na zaciski, aby nie trzeba było spawać )?
-
Klimatyzacja - działa, nie działa, śmierdzi, co i jak
czy gdy odkręcę przewody od kompresora to środek chłodniczy ucieknie?
-
Klimatyzacja - działa, nie działa, śmierdzi, co i jak
a przepraszam QS. Trzeba wyjąć sprężarkę aby wymienić łozysko?
-
Klimatyzacja - działa, nie działa, śmierdzi, co i jak
witam. zaczeło piszczeć mi łożysko sprężarki klimy w asttrzee g 1.6 8v 2000rok. na sprężarce jest naklejka HQ. Jakie łożysko tam przychodzi? Zdj. sprężarki: 1. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6a5ed8f66fc3d6c0.html 2. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f3841cdfb013e234.html
-
jaki łożysko-sprężarka klimy astra g 1.6 2000r
aa ja szukałem w głównym FAQ, nie w kąciku Astry . dzięki
-
jaki łożysko-sprężarka klimy astra g 1.6 2000r
no jakoś nie widzę właśnie wątku o klimatyzacji w FAQ
-
jaki łożysko-sprężarka klimy astra g 1.6 2000r
link nie działa. w jakim dziale?
-
jaki łożysko-sprężarka klimy astra g 1.6 2000r
astra-ML-288026417-ML- astra
-
jaki łożysko-sprężarka klimy astra g 1.6 2000r
witam. zaczeło piszczeć mi łożysko sprężarki klimy w asttrzee g 1.6 8v 2000rok. na sprężarce jest naklejka HQ. Jakie łożysko tam przychodzi? Zdj. sprężarki: 1. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6a5ed8f66fc3d6c0.html 2. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f3841cdfb013e234.html
-
hałasująca sprężarka klimy? astra g 2000r
kasiok-ML-288014151-ML- O problemach z klimą piszemy w specjalnym wątku.Link w FAQ.[Orochimaru]
-
szarpanie na benzynie
ok. wymienie świece a jak to nie pomoże to przewody WN. I zobaczymy. A EGR ma wpływ na prace na gazie?