Zawartość dodana przez Htcdesirez
-
Nie działa nawiew - Megane I phI
> Witam, > wczoraj nagle podczas jazdy wyłączył się nawiew. Ciepło z kratek czuć, na żadnym biegu nawiew nie > działa, bezpieczniki sprawdziłem, wszystkie OK. > Jakieś pomysły? rezystor dmuchawy do naprawy(bezpiecznik termiczny do wymiany)
-
błędne podłączenie klem do akumulatora
> Jw. Czym to grozi? Przepaleniem bezp?komputera? Awarii rozrusznika? Jakie są możliwe konsekwen Kiedyś sąsiad chciał pomóc drugiemu sąsiadowi odpalić auto w zimie i podłączył starter właśnie odwrotnie,auto to BMW E39. Uszkodzeniu uległ sterownik świateł,alarm siadło ogrzewanie i jeszcze jakieś pierdoły. Auto ogólnie odpalało i nawet samo dojechało do mechanika. Tak czy siak nie warto eksperymentować
-
Laguna II 1.8 16v obroty
> Ewentualnie prosze o pomoc gdzie znajduje sie przepustnica w tym silniku? ...bo podobno czyszczenie > pomaga proponuję Ci poczytać tutaj
-
Laguna- dziwne drgania
zacznij od wyważenia kół
-
Renault Laguna Initiale 2.2 DCI - Opinie
No i kupiłem Lale z 2001 roku z prywatnych rąk z silnikiem 1.8 16V. Na razie bez gazu ale autko zadbane i bardzo mi się podoba. Pojechałem Nim już do Niemiec i w trasie spisało się wyśmienicie.
-
Jakie auto do 10 tys - oszcędne i w miarę młode?
> A ja bym właśnie polecił ci taką Lagune, za 10tyś kupisz 2002r z klimatronikiem i bez grama rdzy, > np 1.9 dci. Wyposażenie o jakim możesz pomarzyć w innych autach w tej cenie. Naprawde sie > dziwie czemu te auta są takie tanie. Komfort jazdy kilka razy lepszy niż w takich Passatach > które u nas są szczytem marzeń. Kiedyś ludzie sie bali tych padajacych czytników kart i > elektroniki ale przecież teraz co drugi elektronik w mieście ma te Laguny obcykane w jednym > paluszku. Ostatnio zawiozłem jedną taką z padniętym czytnikiem i gość mi to zrobił za 150zł w > godzinę. Padają tylko tuleje na tylniej belce i pierdoły jak w każdym aucie. Tylko nie kupuj > 2.2 bo to już nieudany silnik z krótką żywotnością. Akurat elektroniki się nie boje bo sam sobie 90% rzeczy zrobię sam i karty i wiekszość standardowych usterek mnie nie przeraża. 2,2 odpada totalnie a nie wiem czy 1.9 DCI nie ma takich samych przypadlości co 1,9 w lagunie dlatego pomyślałem o 1,5 które ludzie chwalą.
-
Jakie auto do 10 tys - oszcędne i w miarę młode?
Takie cos to tez pomylka jakiś tekst Za gaz trzeba tez zaplacić koło 3 tysi żeby dzialało dobrze plus jakieś auto do tego,kwestia jakie za te pieniądze?
-
Jakie auto do 10 tys - oszcędne i w miarę młode?
> napisz może czego konkretnie oczekujesz od samochodu, jeździsz sam czy komplet pasażerów, jakiś > bagaż, benzyna/diesel? Oczekuje autka w miarę oszczędnego i w miarę normalnie wyglądającego auta. Wolałbym diesla spalanie ok 6 litrów mnie satysfakcjonuje w trasie. Jeżdżę albo sam albo żona z dzieckiem.Przeloty głównie trasa Bydgoszcz-Berlin 2 razy w miesiącu więc dobrze by było jak by się po prostu nie rozkraczało co chwila na trasie i w miarę wygodnie jechało. Po głębszej analizie kwota auta wzrasta do 13 tys i pacjent jaki mi wpadł w oko to RENAULT MEGANE II 1.5 DCI. Autko większe jak Clio kwestia czy ten silnik nie za słaby do tego auta. Są też te Meganki z 1.9 DCI ale to z kolei może być to samo co w lagunie.
-
Jakie auto do 10 tys - oszcędne i w miarę młode?
> kolego zdecyduj sie na cos. Najpierw piszesz o jezdzie na trasie i segmencie D a teraz rozwazasz > miejska popierdziawke... skoro autko z segmentu D jest zbyt drogie wolę pewną popierdziawkę i dojechać spokojnie na miejsce. Przeloty nie sa jakieś tragicznie dalekie bo ledwo 400 km w jedną stronę co dwa tygodnie.
-
Jakie auto do 10 tys - oszcędne i w miarę młode?
A co myślisz o autku Renault Clio 1.5 DCI? Oszczędne jest na pewno tylko jak awaryjność tych silników?
-
Jakie auto do 10 tys - oszcędne i w miarę młode?
> Ja bym szukal Astry G, chyba, ze taka masz w tej chwili, to bym nie zmieniał. Niestety posiadam astre F 98r 1.4 silnik i chciałbym coś nowszego od niej.Zależy mi na aucie wygodnym i oszczędnym co przeważnie jeździć będzie na trasie.
-
Jakie auto do 10 tys - oszcędne i w miarę młode?
Witam Szukam auta do 10 tys. w miarę oszczędnego i jak najmłodszego żeby jako tako wyglądało. Autko przeznaczone na trasy w 80%. Byłem nastawiony na Lagune II ale koledzy z kącika Francowatych mi już to autko skutecznie odradzili a nowego snsownego pomysłu brak. Jeśli ktoś może coś sensownego polecić będę wdzięczny .
-
Renault Laguna Initiale 2.2 DCI - Opinie
W takim razie zaczynam poszukiwanie auta od nowa. Rzucę hasło na motokąciku może ktoś udzieli jakiejś sensownej porady co kupić żeby tych niby nie wielkich a jednak ciężko zarobionych paru zł nie wywalić w błoto.
-
Renault Laguna Initiale 2.2 DCI - Opinie
No to moje zapały na te auto uległy właśnie dewastacji. Nie sądziłem ze te 2.2 DCI tak awaryjne. Drugie auto o jakim myślałem to 1.9 DCI (ogólnie myślałem o dieslu bo chodzi mi o oszczędne auto na trasę) np to jakiś tekst Już teraz sam nie wiem co myśleć i czego szukać w cenie do 10 tys.
-
Renault Laguna Initiale 2.2 DCI - Opinie
Jestem tu nowy więc na początek witam serdecznie wszystkich i od razu chciałbym zapytać was o opinie o autku z tematu? Jestem zainteresowany kupnem takiego auta choć inni zupełnie mi Lagune odradzają,mi się bardzo te auta podobają i poważnie myślę o zakupie takiej. Aktualnie interesuje mnie to autko Link Otomoto Jakieś uwagi ktoś ma bo kawałek drogi mam żeby obejrzeć?