Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Htcdesirez

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Htcdesirez

  1. > Witam, > wczoraj nagle podczas jazdy wyłączył się nawiew. Ciepło z kratek czuć, na żadnym biegu nawiew nie > działa, bezpieczniki sprawdziłem, wszystkie OK. > Jakieś pomysły? rezystor dmuchawy do naprawy(bezpiecznik termiczny do wymiany)
  2. > Jw. Czym to grozi? Przepaleniem bezp?komputera? Awarii rozrusznika? Jakie są możliwe konsekwen Kiedyś sąsiad chciał pomóc drugiemu sąsiadowi odpalić auto w zimie i podłączył starter właśnie odwrotnie,auto to BMW E39. Uszkodzeniu uległ sterownik świateł,alarm siadło ogrzewanie i jeszcze jakieś pierdoły. Auto ogólnie odpalało i nawet samo dojechało do mechanika. Tak czy siak nie warto eksperymentować
  3. > Ewentualnie prosze o pomoc gdzie znajduje sie przepustnica w tym silniku? ...bo podobno czyszczenie > pomaga proponuję Ci poczytać tutaj
  4. zacznij od wyważenia kół
  5. No i kupiłem Lale z 2001 roku z prywatnych rąk z silnikiem 1.8 16V. Na razie bez gazu ale autko zadbane i bardzo mi się podoba. Pojechałem Nim już do Niemiec i w trasie spisało się wyśmienicie.
  6. > A ja bym właśnie polecił ci taką Lagune, za 10tyś kupisz 2002r z klimatronikiem i bez grama rdzy, > np 1.9 dci. Wyposażenie o jakim możesz pomarzyć w innych autach w tej cenie. Naprawde sie > dziwie czemu te auta są takie tanie. Komfort jazdy kilka razy lepszy niż w takich Passatach > które u nas są szczytem marzeń. Kiedyś ludzie sie bali tych padajacych czytników kart i > elektroniki ale przecież teraz co drugi elektronik w mieście ma te Laguny obcykane w jednym > paluszku. Ostatnio zawiozłem jedną taką z padniętym czytnikiem i gość mi to zrobił za 150zł w > godzinę. Padają tylko tuleje na tylniej belce i pierdoły jak w każdym aucie. Tylko nie kupuj > 2.2 bo to już nieudany silnik z krótką żywotnością. Akurat elektroniki się nie boje bo sam sobie 90% rzeczy zrobię sam i karty i wiekszość standardowych usterek mnie nie przeraża. 2,2 odpada totalnie a nie wiem czy 1.9 DCI nie ma takich samych przypadlości co 1,9 w lagunie dlatego pomyślałem o 1,5 które ludzie chwalą.
  7. Takie cos to tez pomylka jakiś tekst Za gaz trzeba tez zaplacić koło 3 tysi żeby dzialało dobrze plus jakieś auto do tego,kwestia jakie za te pieniądze?
  8. > napisz może czego konkretnie oczekujesz od samochodu, jeździsz sam czy komplet pasażerów, jakiś > bagaż, benzyna/diesel? Oczekuje autka w miarę oszczędnego i w miarę normalnie wyglądającego auta. Wolałbym diesla spalanie ok 6 litrów mnie satysfakcjonuje w trasie. Jeżdżę albo sam albo żona z dzieckiem.Przeloty głównie trasa Bydgoszcz-Berlin 2 razy w miesiącu więc dobrze by było jak by się po prostu nie rozkraczało co chwila na trasie i w miarę wygodnie jechało. Po głębszej analizie kwota auta wzrasta do 13 tys i pacjent jaki mi wpadł w oko to RENAULT MEGANE II 1.5 DCI. Autko większe jak Clio kwestia czy ten silnik nie za słaby do tego auta. Są też te Meganki z 1.9 DCI ale to z kolei może być to samo co w lagunie.
  9. > kolego zdecyduj sie na cos. Najpierw piszesz o jezdzie na trasie i segmencie D a teraz rozwazasz > miejska popierdziawke... skoro autko z segmentu D jest zbyt drogie wolę pewną popierdziawkę i dojechać spokojnie na miejsce. Przeloty nie sa jakieś tragicznie dalekie bo ledwo 400 km w jedną stronę co dwa tygodnie.
  10. A co myślisz o autku Renault Clio 1.5 DCI? Oszczędne jest na pewno tylko jak awaryjność tych silników?
  11. > Ja bym szukal Astry G, chyba, ze taka masz w tej chwili, to bym nie zmieniał. Niestety posiadam astre F 98r 1.4 silnik i chciałbym coś nowszego od niej.Zależy mi na aucie wygodnym i oszczędnym co przeważnie jeździć będzie na trasie.
  12. Witam Szukam auta do 10 tys. w miarę oszczędnego i jak najmłodszego żeby jako tako wyglądało. Autko przeznaczone na trasy w 80%. Byłem nastawiony na Lagune II ale koledzy z kącika Francowatych mi już to autko skutecznie odradzili a nowego snsownego pomysłu brak. Jeśli ktoś może coś sensownego polecić będę wdzięczny .
  13. W takim razie zaczynam poszukiwanie auta od nowa. Rzucę hasło na motokąciku może ktoś udzieli jakiejś sensownej porady co kupić żeby tych niby nie wielkich a jednak ciężko zarobionych paru zł nie wywalić w błoto.
  14. No to moje zapały na te auto uległy właśnie dewastacji. Nie sądziłem ze te 2.2 DCI tak awaryjne. Drugie auto o jakim myślałem to 1.9 DCI (ogólnie myślałem o dieslu bo chodzi mi o oszczędne auto na trasę) np to jakiś tekst Już teraz sam nie wiem co myśleć i czego szukać w cenie do 10 tys.
  15. Jestem tu nowy więc na początek witam serdecznie wszystkich i od razu chciałbym zapytać was o opinie o autku z tematu? Jestem zainteresowany kupnem takiego auta choć inni zupełnie mi Lagune odradzają,mi się bardzo te auta podobają i poważnie myślę o zakupie takiej. Aktualnie interesuje mnie to autko Link Otomoto Jakieś uwagi ktoś ma bo kawałek drogi mam żeby obejrzeć?

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.