Zawartość dodana przez Htcdesirez
-
Zmiana temperatury przełączania na gaz BRC FLY
> A czemu ma sie nie udac? jak Ci sie nie chce znalezc oprogramowania, w necie to podjedz do > gazownika to za grosze Ci to zmieni. Znalazłem oprogramowanie które łączy się z moim gazem i wychodzi na to że to jest BRC SequentFAST. czy ktoś może korzystał z tego softu i jest w stanie pokierować co i jak? Gdybym mieszkał w PL to nie było by problemu ale niestety w moim rejonie nie widziałem nigdzie gazownika. W PL są na każdym osiedlu u mnie niestety jak na lekarstwo ich
-
Zmiana temperatury przełączania na gaz BRC FLY
Witam czy ktoś się orientuje czy da się samemu to ogarnąć za pomocą kompa? Posiadam interfejs do tej instalacji ale nie mam softu. Potrzebuje tylko zmienić temperaturę bo ustawioną mam na 80 stopni i trochę trwa zanim się przełączy
-
Gdzie w EU używane motocykle są w dobrych cenach?
> No widzisz -ja raczej szukam starsze. czego szukasz? Przeglądam co jakiś czas giełdy itp może coś mi wpadnie w oko
-
Motorek 750-1000
Zamierzam sprawić sobie nowy rowerek na weekendowe szaleństwo. W grę wchodzą trzy sprzęty yamaha R1,GSXR 1000 i Honda CBR 900.. Co byście wybrali w kwocie plus minus 3-4 tys EUR?Do tej pory ujeżdżałem Honde CBR 600,Kawasaki ZXR 750,Kawasaki ZX7R.
-
Jaki koszt oklejenia auta w celu zmiany koloru?
> Mój znajomy obkleił swoje bmw e-90 na czarny mat. Zapłacił ok. 5 tys, teraz juz tego nie chce, > chciałby to usunąć, ale schodzi to razem z lakierem. Masz jakieś fotki jak to wyglądało po oklejeniu? Czemu zrywa folie?
-
Renault Laguna II 1.8 B/G grzeje się przy odpaleniu na PB
Witam mam pytanko w sprawie autka,co może być przyczyną jak odpala się auto na benzynie to po jakimś czasie się grzeje i zapala się lampka od przegrzania,jak odpalę auto z gazu problem nie występuje?
-
DDT2000
DDT2000 działa na 64 bity. Zmień wersje programu. Najnowszy DDT nie działa jak należy
-
ile można za to wziąc?
> za stówe to mi się tego niechce nawet z auta wydłubywać, tam jest tyle kabli że trzeba pół auta > rozkręcić Pisałem to do kolegi wyżej co za 50 pln nie mógł swojego sprzedać A Tobie też dam 100 ....................... Euro heeh
-
ile można za to wziąc?
> ... > Niedawno wystawiłem coś podobnego Pioneera. Kilka lat temu topowy model. Metalowy panel, nawigacja, > bajery. W komplecie antena i CD z mapami. > 50zł. nikt nie chciał dać. dam 100
-
Jaki kabel kupic do sekwencji STAG 4 ?
> to po co ci kabel, narobisz sobie dziadostwa i tyle Nie jestem kompletnym idiotą i nie będe robil czegos czego nie zrozumiem. potrzebuje sobie jako tako wyregulowac rezerwe bo teraz wogole nie dziala i popatrzec co do czego. Czytac umiem i znam programy diagnostyczne,nie bawilem sie jeszcze tylko gazem i chce wlasnie podszkolic swoja wiedze w tym zakresie. Są tu jak sądze ludzie z wiedzą i moze co nieco pomoga
-
Kod do radia Megane II
> Mam problem z odnalezieniem kodu do radia. Jak wygenerować kod do tego radia? Telefon z androidem i ta apka załatwi sprawe jakiś tekst a jak nie masz telefonu z andkiem daj fotke numerów radia i Ci podam kod
-
Jaki kabel kupic do sekwencji STAG 4 ?
Potrzebuje kabelek do kompa do staga 4,brać pierwszy lepszy z alledrogo czy szukać jakiegos konkretnego kabelka? Nie znam sie na tym i nie wiem czy sa jakieś lepsze gorsze kable czy nie ma to wiekszego znaczenia?
-
Tankowanie gazu - Niemcy, Dania
> W Niemczech tankujesz sam, na koncówke pistolet jest nakręcany, i trzeba samemu trzymac przycisk na > dystrybutorze. Dokładnie jak kolega wyżej pisze,jak żle nakręcisz to się po prostu dystrybutor nie włączy. Na niektórych stacjach są dystrybutory na niemiecką i polską końcówkę
-
Renault Clio 1,5 dci
> niestety to nie zawsze działa. Próbowałem podpiąć się do MII ELMem i DDT2000 go nie widziało, inne > programy, które się połączyły widziały tylko czasem jakieś pojedyncze wpisy. Dopier Clip > wywalił ich kilkanaście i pokasował Kolego na Elmie nie odczyta dlatego wkleiłem link do interfejsu VAG KKL i w połączeniu z DDT2000 można zdziałać prawie wszystko. Linke do najnowszej bazy 680mb mogę podać na prv.
-
Renault Clio 1,5 dci
> A może tylko bład poduchy do wykasowania..Wogóle czym moge sprawdzic swoja megane przed 2002r bo > chyba elm 327 pow.2002r. Np taki kabelek jakiś tekst i do tego DDT2000
-
Renault Clio 2 98r. Centralny zamek, a uruchomienie silnika.
> ..."procedura tutaj"... > Procedura OK, ale mam watpliwości, czy sobie poradzimy.... > A jak jest z wymianą baterii w pilocie? Może się w trakcie wymiany coś rozkodować...? Czy bez > problemu możemy wymienic? No stress,wymieniaj
-
Renault Megane - doradzcie czy kupic
> http://www.tapicerki.carsdream.com Obszycie kierownicy u nich koszt 250 pln,jest możliwość wyszycia napisu na ramionach za 30 pln
-
Renault Clio 2 98r. Centralny zamek, a uruchomienie silnika.
> - No i cały szkopuł w tym, jaka to moze być procedura... Kolego myślę że to Ci trochę rozjaśni sprawę. jakiś tekst procedura tutaj Porada dotyczy aut z kluczykiem na podczerwień i immobilizerem. Jeśli posiadamy kluczyk na podczerwień, immobilizer w aucie odblokowywany jest kodem przesyłanym przez podczerwień. Problem pojawia się gdy kluczyk uszkodzimy (utopimy, rozjedziemy ), lub po prostu rozładują się baterie. Auto otworzymy przez przekręcenie kluczyka w drzwiach ale po włożeniu go do stacyjki nie będziemy mogli uruchomić silnika. Kupując auto w salonie powinniśmy dostać kartę, na której znajduje się kod awaryjny. Jeśli jednak kupiliśmy auto jako używane i nie dostaliśmy kodu, należy go wygenerować używając programu: [http://www.4shared.com/file/HPD7J4f-/RenaultKey.html] (działa tylko pod Windows XP). Serwisy Renault za podanie kodu życzą sobie od 100 do ponad 300 PLN! 1. Rozkręcamy kluczyk i odczytujemy kod z żółtej naklejki w pilocie. 2. Uruchamiamy program (hasło zapisane jest w pliku tekstowym w archiwum) i podajemy w programie typ pojazdu (w moim przypadku B56H - odczytujemy go z numeru nadwozia, po literach "VF1") 3. Podajemy kod z kluczyka w programie (np. 123456A7) 4. Program w czerwonej ramce wyświetli 4-cyfrowy kod do odblokowania immo. (Code Securite Antidemarrage) 5. Wkładamy kluczyk do stacyjki, przekręcamy w pozycję zapłonu. Mruga żółta kontrolka immo (błyskawica). Immobilizer jest zablokowany. 6. Wciskamy gaz do oporu (kontrolka gaśnie), podajemy 1-szą cyfrę kodu odpowiednią ilością wciśnięć przycisku komputera (przy dźwigni wycieraczek) np. jeśli kod to 2468, wciskamy przycisk 2 razy (kontrolka immo mignie przy każdym naciśnięciu przycisku). 7. Puszczamy gaz. Wciskamy gaz ponownie, podajemy 2-gą cyfrę kodu (np. 4 wciśnięcia). Puszczamy gaz. 8. Powtarzamy punkt 6 i 7 aż do ostatniej cyfry kodu. 9. Po podaniu ostatniej cyfry kodu i puszczeniu gazu, kontrolka immo zgaśnie, możemy odpalić auto. 10. Uwaga! Mamy teraz cały czas odblokowany immobilizer! 11. Aby go zablokować ponownie, musimy otworzyć drzwi nadajnikiem podczerwieni, włożyć kluczyk i przekręcić w zapłon. Wyjąć kluczyk i zamknąć auto. Od tej pory immobilizer znów działa tak jak wcześniej. Kod najlepiej zapisać sobie gdzieś, gdzie będziemy mogli go użyć w awaryjnej sytuacji. Napisane przez Kolege Grezur
-
Renault Megane - doradzcie czy kupic
podziel się namiarami
-
Renault Megane - doradzcie czy kupic
> Tylko nim za duzo nie zrobisz a juz na pewno nie zmienisz jezyka bo probowalem. > A czesto bledy ktore pokazuje maja sie nijak do rzeczywistosci. No to dziwne bo właśnie byłem w aucie i specjalnie podłaczyłem kompa żeby sprawdzić czy jest opcja zmiany języka i jest bez problemu dostępna. Niestety DDT jest dośc skomplikowanym programem i nie tak prostym jak CLIP który ma wszystko robione intuicyjnie i jest prostszy w obsłudze. Ale na sprawdzenie i odczyt błędów i kasowani na kodowaniu kluczy kończąc nadaje się idealnie....no i cena 30 pln a nie 800.
-
Renault Megane - doradzcie czy kupic
> Zobacz ceny Clipa na portalu aukcyjnym > A co do ceny to nie wiem bo ja mam to u kumpla za free. Za klipa trzeba dać kilkaset zł więc do domowego użytku wystarczy zwykły kabelek kkl za 30 zł z alledrogo i program DDT2000. Jak by co do DDT2000 posiadam najnowsze bazy.
-
Kod do radia Renault - odczyt za pomocą telefonu z androidem
Jak by ktoś potrzebował kodu do radia to polecam darmowy programik dostępny w google play Renault Radio Code Generator
-
Samoobsługa lpg...
> masa kobitek tankuje gaz na stacjach i jakoś dają radę > więc w czym Twoja Pani jest gorsza ? ... zresztą zawsze może poprosić obsługę > wiesz, moja do niedawna bała się benę tankować, ale jak musiała to musiała i teraz tankuje > normalnie Moja nie jest głupia blondynką ale jak napisałeś niżej nikt nigdy nie pokazywał jej jak taki pistolet się mocuje i jestem prawie pewien ze 9 na 10 pań miało by małe obawy przy samodzielnym tankowaniu takim pistoletem.
-
Samoobsługa lpg...
W Niemczech to standard że samemu się tankuje gaz. Z tego co pamiętam bo dawno w Polsce nie tankowałem to były strasznie badziewne pistolety i nie wyobrażam sobie jak moja miała by sama zatankować na takiej stacji. W DE są pistolety nakręcane na wlew i nie ma opcji ze coś się źle podłączy czy nie dokręci i zmrozi ręcę bo dystrybutor po prostu się nie włączy.
-
Laguna II 1.9dci
> Witam z sąsiedniego kącika. > Mam zamiar kupić kombi i zastanawiam się nad Laguną II , chciałbym poznać opinie użytkowników na > temat bolączek tego samochodu. > Na co zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach itd. > Pozdrawiam i dziękuje za pomoc Ostatnio to samo przerabiałem i zastanawiałem się nad takim autkiem w dieslu,ostatecznie kupiłem benzynke 1.8 i założyłem sekwencję a wbrew krążącym w sieci opinii o 1.9 dci i jego awaryjności to jak będę zmieniał autko to oddam jej swoje a sam kupie właśnie 1.9 DCI.