Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

arekpelczynski

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

    nigdy
  1. mam kabelek opisany vag 118 a kolega ma passata b5 a4 2003r chciałbym go uruchomić nigdy nigdzie go nie podłączałem nie wiem czy w ogóle działa ? komputer widzi go jako ros tech hex can usb są jeszcze napisy dual k&can usb vag/iso interface
  2. czy op com poradzi sobie wvectrze b chodzi o zmianę języka w MID z niemieckiego na pl?
  3. > znalazłem coś takiego > http://www.e-service.info.pl/VAG002.html > czy kabelek ma większe spektrum działania? niż sugerowany tacho?-80zł. Bo jednak kabelek-150zł i > programik okaże się trudny do zdobycia vsdc morze nie warto się głowić? jednak biorę VAG K+CAN DIAGNOZA-PL LICZNIK PIN IMMO TACHO +CD z vcds różne opinie pozatym pl.ma tylko adeko a po kktualizacji podobno padają. dziękuję za poświęcony czas Szczęśliwego Nowego Roku
  4. znalazłem coś takiego http://www.e-service.info.pl/VAG002.html czy kabelek ma większe spektrum działania? niż sugerowany tacho?-80zł. Bo jednak kabelek-150zł i programik okaże się trudny do zdobycia vsdc to morze nie warto się głowić?
  5. > Podstawowa zasada każdego forum to czytać > w tytule sam napisałes ze chcesz kabel do vaga ,zreszta jest to kącik VW więc napisałem ci że masz > zadzwonić pod nr z aukcji a nie kupować fajsa do BMW z aukcji > pod tym nr dostaniesz tez VCDSa Op-coma i vasa jak i kilka innych kumam ,więc
  6. proponuję zadać to pytanie w jednym miejscu, a nie zaśmiecać wszystkie kąciki
  7. > Zadzwoń pod nr z tej aukcji Prosze > to tak jak by ci sie nie chciało targać z daleka z całym szacunkiem ale ja próbuję się naczymś tańszym sie nauczyć , dlatego jak miałbym wydać 4500 zł bym się niepróbował tu czegoś dowiedzieć mam op com chciałbym np. vas może jak ktoś radzi vcds potem morze clipa itp stanowczo ,lecz względem możliwości moich
  8. > interfejs KKL od Viaken > VCDS chiński > VCDS z ADAKO VCDC szukam na ebay bo adako todość znaczny koszt jak na moje potrzeby . niemniej jednak jak kupię na ebay to co z programem ? i czy język pl. zależy od kabla czy tylko od oprogramowania a kabel może być zkądkolwiek?
  9. > VAG K+CAN COMANDER - zawiodłem się na nim. Niestety ale nie chce się połączyć z licznikiem w moim > passacie B5. Z licznikami z golfa 4 bora łączy się odczytuje eeprom, zmienia przebieg. > Vag Tacho - skoro poprzedni kabel nie dawał rady postanowiłem zainwestować w Vag Tacho i jestem > mega zadowolony. Po zmianie u siebie licznika na 1/2 fis chciałem ustawić przebieg taki sam > jak na poprzednim liczniku. Oczywiście dało radę. Odczyt pinów również działa, odczytywanie i > edycja eepromu też. > Osobiście polecam Vag Tacho. dziękuję ale do starszych modeli np.do2003 lepiej kkl?? czy samo k sobie daje rade czy oznaczenia k lub kkl to jest tosamo?
  10. witam potrzebuję opinii na temat kabelka VAG K+CAN COMANDER TACHO PIN IMMO czy podany zestaw jest dobry? i niezawodny? Potrzebuję się połączyć z audi a4 2003r 1.9tdi i z kilkoma starszymi np. 95r.i tu moje pytanie czy fejs z linią k radzi sobie w zupełności? czy szukać czegoś zdwiema czy to bez znaczenia?czy do starszych jednak kkl ?
  11. > Dokładnie nie ma co się przejmować, u mnie jak robię krótkie odcinki również mam masło, jak zrobię > dłuższą jazdę masło znika. > U mnie rzadziej się pokazuje ale ja parkuje maszynę w garażu gdzie temperatura nie spada poniżej 10 > stopni. > PZDR VEN ulżyło nie ruszam termostat 100% sprawny dziękuję Wesołych Świąt
  12. asterka f 1.6 8v 97r mam ją kilka miesięcy ,dużo nie jeżdżę ale autko robi rano 3km i o 15.oo 3km i tak na weekend 60 km max .. podkreslę ze oleju nie wymieniałem nie wiem jaki koleś w ogóle tam lał a kontaktu już nie mam z nim. Płyn jest wszystko gra ale niedawno na odpalonym silniku odkręciłem wlew oleju a tu masełko chlapię niemocno ale dasię je zauważyć takie cappuccino masełko ? koleś mówi że od nie rozgrzanego silnika i krótkich przejazdów? nawet jeżeli tak to muszę wymienić olej i filtr tylko na jaki i czy już nic się nie stało . autko ma 400 000km jaki olej 15w 40 ? czy remont głowicy?
  13. > Myślałem o audi i vv , Czyli jak osobno dokupię KABEL DIAGNOSTYCZNY ELM327 OBD2 FORD FIAT OPEL VAT to tamten program też elma obsłuży? czy jakiś inny bym musiał dokupić? Czekam na informację
  14. > to taka wersja "light", zawsze lepiej mieć cały zestaw z elm'em Myślałem o audi i vv ,
  15. > Proszę o pomoc w wyborze. Potrzebuje kupić interfejs mam astrę 1.6 8v i sintrę 2.2 dti obd 2 wiem > że op com jest dobrym rozwiązaniem ale może na wiosnę kupię audi a3 lub vv nie wiem jeszcze > . moje pytanie czy to dobry pomysł ,czy to jakaś ściema ? i czy to działa? bo program jest i > wszystko komplet > ciekawe?http://allegro.pl/uniwersalny-interfejs-euroscan-2009-auta1996-2013-i3752054293.html Co myślisz kolego Alastair? [email protected]

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.