Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Oberschlesien

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Oberschlesien odpowiedział Oberschlesien na temat - BMW
    Wczytaj sie w to co pisalem.na poczatku i dojdziesz do tego czego nie idzie. A zeby ci to ulatwilc to nie idzie odpalic, kreci rpzrusznik ladnie pieknie i nie odpala. Inpa pokazuje blad 2737 ews 3,3 manipulation protection
  2. Oberschlesien odpowiedział Oberschlesien na temat - BMW
    Panowie robilem na impie robilem na disie i nie idzie wogole synchronizowac anie resetowac i niewiem co dalej
  3. Witam. mam taki problem. kupilem od kolegi e65 745i,2004r i w aucie rozladowal sie akumulator, po naladowaniu auta nie idzie odpalic. Inpa pokazuje blad 2737 ews 3.3 manipulation protection. pytanie jak to zrobic i jakim programem moge to zrobic ewentualnie ile kosztuje koszt tej imprezy jakby mial taki szpec podjechac i to zrobic . z gory dzieki za przeczytanie mojej bolaczki i prosze o jakies rady
  4. Oberschlesien dodał temat w BMW
    Witam. kupilem sobie 745i z 2004 roku po kolizi a dokladnie miala stluczona lampe i takie tam ale przejdzimy do sedna. Wystrzelila w niej poduszka kierowcy i pasazera w desce i moje pytanie jeste na temat tej od kierowcy a wiec czy trojkatna z wersji angielskiej pasoje do kierownicy z wersi europejskiej? jest jakas roznica czy nie poza krajem pochodzenia z gory dzieki za wasze wypowiedzi ktore dla was bd zmarnowanym czasem a dlamnie okaza sie przydatne )
  5. I jak wyciagles te tloki? Znalazles usterke ze tyle pije
  6. Ja podejrzewam ze problem bd w pierscieniach na tlokach ze nie ma wiekszej kompresji bo po remoncie glowicy jak siedzenia pod zawory i wszystko bylo robione to 10 by musialo byc. Albo glowica na h.... zrobiona albo na tloki nie umia nacis tyle ile ma byc i przepuszzczaja przez pierscienie
  7. Witam Pierwsze pytanie przez jaki kabel lacycie swoje cc komputerem? Ma ktos moze jakas dzialajaca pelna wersje ecu scana ktora umi spakowac i wstawic do pobrania. Z gory dzieki
  8. na 100% zle wybierak ustawiony bo tez zle raz ustawilem i mialem tak samo
  9. no wyobraźcie sobie ze nawet w serwisie sie wylozyli. stwierdzili ze padl lewarek, moj mechanik 2 uzywany mial zapiety i dalej nie dzialalo. juz sie zastanawiam nad zrobieniem w niej manuala ale nie wiem czy to sie da ogarnac. mial juz ktos taki przypadek ze z ss'a robil manuala???? byl bym wdzieczny jak by sie ktos okreslil jakie bd koszta tego i czy pojdzie wogóle
  10. ja mam własnie taka alfe. kupiłem ja na koniec lipca 2014r i teraz sie cos posralo ze skrzynia nie zmienia biegów, oddałem do mechanika i juz jestem 3 miesiace bez auta bo nie umia tego opanowac
  11. witam. pytanie jak w temacie ogólnie planuje swap w moim ccs aktualnie 1.1 spi, ma byc 1.4 16v se stilo a osprzecie 1.2 16v (kolektor,komp). pytanie brzmi czujnik położenia walu musi byc z 1.2 16v? czy moze byc ten z 1.1. i to same pytanie dotyczy map sensora Z góry dzieki i odp
  12. listwa z wtryskami nie ma powrotu wiec raczej nie bd
  13. Siemanko. Przymierzam sić do swapu w moim cc. jest to aktualnie 1.1 spi , docelowo ma być 1.4 16v 95hp na osprzęcie z P1 1.2 16v (kolektor ssący,komp itd.). sprawa wygląda tak. jaką pompę paliwa wsadźic wiem ze najlepiej bd z mpi ale może być z 1.1 mpi(np. sc), czy musi być z 1.2 mpi(P1)???
  14. > wymieniles wszystkie swiece? wszystkie 8
  15. Witam. Sprawa wyglada tak. samochod na z silnikiem 2.0 16v ts. Samochodzik nie chce plynie isc powyzej 4 tys obr. krotko mowiac przerywa, zaczyna szarpac. jest tez taki problem ze ciezko nagrzac silnik do 90*C zazwyczaj pokazuje 70*C nawet mniej. wymienilem kpl rozrzad, oleje, plyny, swiece, termostat i nic to nie dalo. Moze ma ktos jakis pomysl? z gory dzieki

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.