Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Oberschlesien

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Oberschlesien

  1. Oberschlesien odpowiedział Oberschlesien na temat - BMW
    Wczytaj sie w to co pisalem.na poczatku i dojdziesz do tego czego nie idzie. A zeby ci to ulatwilc to nie idzie odpalic, kreci rpzrusznik ladnie pieknie i nie odpala. Inpa pokazuje blad 2737 ews 3,3 manipulation protection
  2. Oberschlesien odpowiedział Oberschlesien na temat - BMW
    Panowie robilem na impie robilem na disie i nie idzie wogole synchronizowac anie resetowac i niewiem co dalej
  3. Witam. mam taki problem. kupilem od kolegi e65 745i,2004r i w aucie rozladowal sie akumulator, po naladowaniu auta nie idzie odpalic. Inpa pokazuje blad 2737 ews 3.3 manipulation protection. pytanie jak to zrobic i jakim programem moge to zrobic ewentualnie ile kosztuje koszt tej imprezy jakby mial taki szpec podjechac i to zrobic . z gory dzieki za przeczytanie mojej bolaczki i prosze o jakies rady
  4. Oberschlesien dodał temat w BMW
    Witam. kupilem sobie 745i z 2004 roku po kolizi a dokladnie miala stluczona lampe i takie tam ale przejdzimy do sedna. Wystrzelila w niej poduszka kierowcy i pasazera w desce i moje pytanie jeste na temat tej od kierowcy a wiec czy trojkatna z wersji angielskiej pasoje do kierownicy z wersi europejskiej? jest jakas roznica czy nie poza krajem pochodzenia z gory dzieki za wasze wypowiedzi ktore dla was bd zmarnowanym czasem a dlamnie okaza sie przydatne )
  5. I jak wyciagles te tloki? Znalazles usterke ze tyle pije
  6. Ja podejrzewam ze problem bd w pierscieniach na tlokach ze nie ma wiekszej kompresji bo po remoncie glowicy jak siedzenia pod zawory i wszystko bylo robione to 10 by musialo byc. Albo glowica na h.... zrobiona albo na tloki nie umia nacis tyle ile ma byc i przepuszzczaja przez pierscienie
  7. Witam Pierwsze pytanie przez jaki kabel lacycie swoje cc komputerem? Ma ktos moze jakas dzialajaca pelna wersje ecu scana ktora umi spakowac i wstawic do pobrania. Z gory dzieki
  8. na 100% zle wybierak ustawiony bo tez zle raz ustawilem i mialem tak samo
  9. no wyobraźcie sobie ze nawet w serwisie sie wylozyli. stwierdzili ze padl lewarek, moj mechanik 2 uzywany mial zapiety i dalej nie dzialalo. juz sie zastanawiam nad zrobieniem w niej manuala ale nie wiem czy to sie da ogarnac. mial juz ktos taki przypadek ze z ss'a robil manuala???? byl bym wdzieczny jak by sie ktos okreslil jakie bd koszta tego i czy pojdzie wogóle
  10. ja mam własnie taka alfe. kupiłem ja na koniec lipca 2014r i teraz sie cos posralo ze skrzynia nie zmienia biegów, oddałem do mechanika i juz jestem 3 miesiace bez auta bo nie umia tego opanowac
  11. witam. pytanie jak w temacie ogólnie planuje swap w moim ccs aktualnie 1.1 spi, ma byc 1.4 16v se stilo a osprzecie 1.2 16v (kolektor,komp). pytanie brzmi czujnik położenia walu musi byc z 1.2 16v? czy moze byc ten z 1.1. i to same pytanie dotyczy map sensora Z góry dzieki i odp
  12. listwa z wtryskami nie ma powrotu wiec raczej nie bd
  13. Siemanko. Przymierzam sić do swapu w moim cc. jest to aktualnie 1.1 spi , docelowo ma być 1.4 16v 95hp na osprzęcie z P1 1.2 16v (kolektor ssący,komp itd.). sprawa wygląda tak. jaką pompę paliwa wsadźic wiem ze najlepiej bd z mpi ale może być z 1.1 mpi(np. sc), czy musi być z 1.2 mpi(P1)???
  14. > wymieniles wszystkie swiece? wszystkie 8
  15. Witam. Sprawa wyglada tak. samochod na z silnikiem 2.0 16v ts. Samochodzik nie chce plynie isc powyzej 4 tys obr. krotko mowiac przerywa, zaczyna szarpac. jest tez taki problem ze ciezko nagrzac silnik do 90*C zazwyczaj pokazuje 70*C nawet mniej. wymienilem kpl rozrzad, oleje, plyny, swiece, termostat i nic to nie dalo. Moze ma ktos jakis pomysl? z gory dzieki
  16. > seria kol z t-jeta podejdzie i do tego swinie podejrzewam ze kolektor ssacy z T-Jeta trzeba zasadzic bo na kolektorze z 1.2 nie pociagnie
  17. > Jak chcesz max 1 bar to zakladaj turbo vl36 i wtryski z t-jeta IC Marea A kolektor wydechowy z T-Jet do 1.4 16v pasoje? jest to ten sam blok cz trzeba bd spawac? a jak sie ma sprawa komputera? na kompie z 1.2 16v pojdzie czy jakis remap??? pzdr
  18. Witam. mam takie pytanie odnosnie: Uturbiał juz ktos z was 1.4 16v? Jaka turbine najlepiej wybrac do soft turbo? kopułka na przepustnice raczej odpada? Jakie wtryski najlepiej wsadzic i z czego w tym silniku przy uturbieniu zeby byly 4 wtrski bez dodatkowych ogolnie chce zeby pompowalo max 1 bar pzdr
  19. > najlepiej kup wklad z MPI skoro masz listwe bez powrotu, albo zrob powrot i pompa 3 bary. Ja mam > jakas najtansza i dziala ciagle Listwe mam bez powrotu wiec zmienie na pompe z wkladem mpi moze pojdzie lepiej http://allegro.pl/fiat-seicento-1-1-mpi-pompa-paliwa-zbiornik-i5013891901.html http://allegro.pl/pompa-paliwa-fiat-seicento-mpi-1-1-doblo-1-6-i5000575652.html http://allegro.pl/pompa-paliwa-fiat-seicento-1-1-mpi-i5011708622.html mozecie doradzic ktora zakupic
  20. > jezeli 1.2 MPI jezdzil dobrze to musial byc wklad 3barowy. Jaki masz wklad ?? Jezeli chcesz miec > powrot zaslepiony to daj wklad z MPI bo tam jest regulator wewnatrz wkladu. Tam byl chyba spi 60km 1 punktowy wtrysk itd Jaka poompe najlepiej kupic. mozecie podac mi nazwe jakas albo cos
  21. Powiem tak: jak to kupilem to bylo tam 1.2 8v co mnie z biegiem niedlugiego czasu niezadowolilo i zmienilem na 1.4 16v i zostawilem ta pompe co byla w 1.2 ale nie wiem czy ten ktos ja zmienial jak dawal te 1.2.
  22. Nie wiem co to zapompa ale jest gniazdko na 5 pin i wchodza 2 weze (wylot, powrot) z czego powrot zaslepiony
  23. Caly kolektor z listwa i wtryskami z p1 1.2 16v komp tez
  24. Komp z 1.2 16v p1 tak samo wtryski
  25. Witam.pare dni temu zostal zakonczony swap na 1.4... I mam taki otorz problem ze: jak chce gwaltownie przyspieszyc to cc przerywa i na biegu jalowym sa strasznie wysokie obroty(+/-2.5-3 tys/min) i po jakims czasie zgasnie. Po podlaczeniu czujnika temp obroty spadaja do +/-1000 i zaczyna sie dusic i przerywac a o jezdzie nie ma mowy bo sie nie da tak przerywa. Zaznaczam ze czujnik temp jest wymieniony. Bardzo prosze o pomoc bo jak cc boli to mnie tez ) z gory dzieki

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.