Skocz do zawartości

2008 Porsche 911 Gt2


Rekomendowane odpowiedzi

Na razie niezbyt dużo o nim wiemy, poza tym, że za tylną osią pracować będzie sześciocylindrowy silnik w układzie boxer z podwójnym doładowaniem, rozwijający moc około 530 KM. GT2 będzie lżejsze o około 50 kg od 480-konnego modelu Turbo.

To może oznaczać tylko jedno - prędkość maksymalną powyżej 320 km/h i przyspieszenie do setki poniżej 3,7 sekundy. A także cenę około 0,8 miliona złotych. Samochód trafi do sprzedaży w listopadzie, więc chyba pora już zacząć na niego odkładać.

tutaj źródło wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na nie jeśli chodzi o coraz wiekszą ilość przetłoczeń, wlocików, spojlerików i innych duperpierół na coraz nowszych autach Porsche...

może i to nie jest po nic ale to auto zaczyna przez to tracić linię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

za każdym razem gdy patrze na 911 turbo slinka.gif, nie ważne z którego roku, nie mogę powstrzymać chęci wejścia w jego posiadanie, nawet najpiękniejsze kobiety nie są w stanie z nim rywalizować boje_sie.gif myślę, że to już delikatnie zakrawa na obłęd a jedyne lekarstwo, które mogłoby mnie wyleczyć, jest poza moim zasięgiem finansowym icon_eek.gifsciana.gif pragnę go, potrzebuję mlot.gif łaaaaaaaaaaa znowu się zaczyna spineyes.gif270635636-JUMP2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> za każdym razem gdy patrze na 911 turbo , nie ważne z którego roku,

> nie mogę powstrzymać chęci wejścia w jego posiadanie, nawet

> najpiękniejsze kobiety nie są w stanie z nim rywalizować

> myślę, że to już delikatnie zakrawa na obłęd a jedyne lekarstwo,

> które mogłoby mnie wyleczyć, jest poza moim zasięgiem finansowym

> pragnę go, potrzebuję łaaaaaaaaaaa znowu się zaczyna

Zostaje ci reczny. oink.gifhahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.