Skocz do zawartości

Radio z podtrzymaniem pamieci.


Hansior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jako ze wczoraj skradziono mi z autka radio angryfire.gif szykuje sie na kupno nowego. Chce kupic radyjko które ma fabryczne podtrzymanie pamieci. Wiem ze Blaupunkt ma takowe. Od radia oczekuje wmiare dobrego tunera radiowego i dobrego lasera. Model na którym powiesilem oko to http://www.allegro.pl/show_item.php?item=53879767 . Jaka macie opinie o radyjku tego typu? Czy znaja koledzy jakies modele innych marek które nie glubia pamieci po odlaczeniu zasilania? Jesli tak to prosze o podpowiedz które radio jest godne polecenia do kwoty okolo 300 zl.

Za wszystkie odp z góry dziekuje.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze to radio spelni Twoje oczekiwania. Natomiast jesli chodzi o dzwiek - radzilbym Ci napierw posluchac go "na zywo". Blaupunkty graja "specyficznie" a seria 3x wogole nie jest pod tym wzgledem mocna.

Natomiast duzy plus to podtrzymanie i dobre zawieszenie mechaniki (raczej nie gubi sciezki, nie przerywa, no chyba ze ma zarzniety laser grinser006.gif )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co to koledzy nic na ten temat nie wiedza...? Prosze o podpowiedz

> które radyjka maja jeszcze podtrzymanie pamieci bo bardzo mi na

> tym zalezy...

z tego co mi wiadomo inne niż Blaupunkt nie posiadaja fabrycznie podtrzymanaia pamięci!! ale mozna taki wynalazek zamontować - kosz ok 50 pln wadą jest ingerencja w radio i -niestety-

tu pojawia sie problem z gwarancją!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.