Skocz do zawartości

Sprężyny z lanosa do astry


maka777

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś z kolegów zakładał na tył sprężyny z lanosa do astry?

Ponoć są wzmacniane i podnoszą samochód o około 3 cm (na czym mi zależy).

Doczytałem jeszcze na forum , że można założyć również springi od vectry A (mają grubszy drut).

Jeśli to pomoże to jeżdżę sedanem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Czy ktoś z kolegów zakładał na tył sprężyny z lanosa do astry?

> Ponoć są wzmacniane i podnoszą samochód o około 3 cm (na czym mi

> zależy).

> Doczytałem jeszcze na forum , że można założyć również springi od

> vectry A (mają grubszy drut).

> Jeśli to pomoże to jeżdżę sedanem.

> Pozdrawiam

fakt spężyny od lanosa pasują, założyłem u siebie w kombiaku i jest tak samo jak było smile.gif czyli wysokość się nie zmieniła

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Czy ktoś z kolegów zakładał na tył sprężyny z lanosa do astry?

> Ponoć są wzmacniane i podnoszą samochód o około 3 cm (na czym mi

> zależy).

> Doczytałem jeszcze na forum , że można założyć również springi od

> vectry A (mają grubszy drut).

> Jeśli to pomoże to jeżdżę sedanem.

> Pozdrawiam

ja jadac na wyprawe na łosia załozylem od beemki 3. drut 12, zwojow chyba 7, podnioslo auto dosc sporo (zapodam zdjecia jak wroce do domu).

pamietaj o podregulowaniu swiatel po podniesieniu tylu - mnie to nie przeszkadzalo zbytnio bo caly czas podczas podrozy mialem dzien ale po powrocie do polski okazalo sie, ze w nocy swiatla nie oswietlaly drogi prawie w ogole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> każda nowa sprężyna powinna podnieść auto. nie jest jeszcze odkształcona ( to teoria) ale jak chcesz usztywnić tył aby Ci nie siadał to wybierz sprężyny wzmacniane wiem ze ma takie w swojej ofercie Lesjofor.

A jak bardzo zależy Tobie na podniesieniu tyłu to daj stare/nowe do rozciągnięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pamietaj o podregulowaniu swiatel po podniesieniu tylu - mnie to nie przeszkadzalo zbytnio bo caly czas podczas podrozy mialem dzien ale po powrocie do polski okazalo sie, ze w nocy swiatla nie oswietlaly drogi prawie w ogole.

wiem, wiem regulacja po wymianie to podstawa waytogo.gif

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam od Lanosa. Zadek Astry stoi wyżej.

> Tutaj zamieszczałem pomiary z obciążeń.

Ja też mam od Lanosa ale.....uwaga...... grinser006.gif...... smile.gif ... trzeba by porównać te od Vectry A i Lanosa.Bo nawet jak jechałem na wczasy w 5 osób i każdy miał swój bagaż to jednak na naszych wspaniałych drogach momentami potrafiło odbić.Jeżeli te od Vectry A mają stałą średnicę drutu na całej długości to wolałbym te włożyć tym bardziej że cena ta sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.