Skocz do zawartości

Słyszeli


sebaso

Rekomendowane odpowiedzi

Współpraca między włoskim Fiatem i chińskim Chery poszerza się. Do dotychczasowej dostawy silników ACTECO dołączy produkcja samochodów marki Alfa Romeo w Chinach.

Pierwszym modelem produkowanym w Chinach ma być sedan 159, a po nim hatchback 147. Produkcja przeznaczona będzie wyłącznie dla rynku chińskiego, gdzie radykalnie wzrasta popyt na samochody Alfa Romeo. Dotychczas dostępne były one wyłącznie na zamówienie. Samochody Alfa Romeo napędzane będą nowymi silnikami Chery ACTECO. Produkcja na razie będzie polegała na montowaniu zestawów dostarczonych przez włoskiego producenta, jednak udział Chery w produkcji aut Alfa Romeo będzie stopniowo poszerzany.

Też mam mieszane uczucia. Ale nas to jakby nie dotyczy. To są auta dla nich - my mamy z Włoch smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Właśnie przeczytałem w dodatku do GW ,że od 2009 roku mają robić 159

> i 147 oraz niektóre Fiaty w Chinach .Uważam ,że to profanacja,

> owszem fakt będą tylko na ich rynek ale i tak...

Kolega myli pojecia tu bardziej pasuje globalizacja zlosnik.gif niż profanacja. Dzięku temu jest szansa, że marka AR przestanie być deficytowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to słyszałem,

może jakość się nie zmieni zlosnik.gif

ale gorzej jak to w testach będzie wychodziło blush.gif

tak jak ostatnio pokazywane auto produkowane w Chinach przy zderzenieu się całe rozpadło i nie dało sie wyciągnąć tego co zostało z manekinów...

Nawet w Rosji zakazali ich sprzedaży shocked.gifhehe.gif

Alfa Made In China hehe.gifok.gif

Jak Ktoiś będzie sie chciał nabawic depresji lub popełnić Sepuku to Panie taką Alfe Made In Chna Plose Balddzo..

niedługo na Słomczynie się pewnie pokażą

tabliczki zdejmą i będzie funkel nówka metalik z Włoch palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolega myli pojecia tu bardziej pasuje globalizacja niż profanacja.

> Dzięku temu jest szansa, że marka AR przestanie być deficytowa

tak -chyba dla nich, a i tak stać na nie będzie tylko małą część, a reszta tak jak mieszka po 12 osób tak będzie dalej.

Ja napisze jedno co mi pewien mądry człowiek powiedział:Chinole to sie może i znają na produkcji t-shirt'ów ,ale nie na wytapianiu stali. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak -chyba dla nich, a i tak stać na nie będzie tylko małą część, a

> reszta tak jak mieszka po 12 osób tak będzie dalej.

> Ja napisze jedno co mi pewien mądry człowiek powiedział:Chinole to

> sie może i znają na produkcji t-shirt'ów ,ale nie na wytapianiu

> stali.

ale ta mała część z miliarda to i tak potencjalnie ogromny rynek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Właśnie przeczytałem w dodatku do GW ,że od 2009 roku mają robić 159

> i 147 oraz niektóre Fiaty w Chinach .Uważam ,że to profanacja,

> owszem fakt będą tylko na ich rynek ale i tak...

w sumie inne wielkie koncerny takie jak wv też robią auta w Chinach, Rosji najczęściej z przeznaczeniem na tamte rynki, chociaż pewnie na takie kraje jak PL nie zawahają się ich sprzedawać .Słyszałem opinie że m.in. do Polski wciska się te 'gorsze' samochody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.