Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

krzychuk

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. 3-4 miesiące to optymistyczne założenie, to guano od stycznia w UX padło 4 razy, to jest jakiś dramat żeby montować takie coś
  2. wiem, że nasza administracja w kraju ma mase systemów które ze sobą nie działają, jednak kiedyś ktoś może to sprawdzić, szczególnie jak trzeba bedzie "zasypać dziurę" w budżecie
  3. a badanie techniczne na okręgowej stacji kontroli? po 3 latach elektryk też bedzie tam musiał trafić a przebieg jednak pójdzie do cepiku
  4. krzychuk odpowiedział Kris88 na temat - Samochody hybrydowe
    tak mi sie wydawało, że coś ze mną "nie tak" - starość/przegryw... i dlatego jeżdżąc na benzynie dalej musze sie co 3h zatrzymać bo dalej trzeba iść do toalety/rozprostować kości a 64 l zbiornik dalej wystarcza na około 500km na autostradzie...
  5. krzychuk odpowiedział Kris88 na temat - Samochody hybrydowe
    w poprzedniej generacji czyli F30 był zbiornik 40 l co przy spalaniu autostradowym pozwalało przejechać do 500km. w zasadzie i tak co 3h warto sie zatrzymac na toalete i rozprostowanie kości wiec wielkość zbiornika nie jest jakimś dużym ograniczeniem
  6. krzychuk odpowiedział Kris88 na temat - Samochody hybrydowe
    miałem taki samochód przez 5 lat. największym minusem z mojej perspektywy to było nadwozie sedan. bagaznik dośc płytki i zmniejszony przez baterie więc żeby sie zapakować na urlop trzeba było pakować wszystko w nieduże torby i zabawa w tetrisa. W mieście super, bo realnie nawet w korkach dało sie zrobić ~ 22km w ciepłych warunkach. W zimie zasięg z baterii spadał bardzo zauważalnie prowadzenie świetne bo przez baterie w bagażniku zrobił sie rozkład mas 51/49 czy jakoś tak. generlanie w domu wszyscy bardzo lubili ten samochód
  7. ale tam jest mieszane ogumienie, przód 225 a tył 255
  8. krzychuk odpowiedział pejus1982 na temat - Motokącik
    pisze cały czas o UX - tym najmniejszym w gamie
  9. krzychuk odpowiedział pejus1982 na temat - Motokącik
    Bagażnik na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo mały w UX, ale jak zaczynasz wrzucać graty to już nie jest tak źle. Oczywiście jest on sporo mniejszy niż średnia wśród kopaktowych suv ale żeby sie zabrać na wyjazd myśle że da radę. W środku też nie jest źle, mam 186 wzrostu i sam za sobą spokojnie sie mieszcze. U nas to akurat drugi samochód więc wielkość bagażnika nie miała żadnego znaczenia. Samochód w użytkowaniu robi całkiem dobre wrażenie, jest taki "mięciutki" w odbiorze. prowadzi się całkiem pewnie no i ma ta ogromną zaletę, że jest toyotą na sterydach wiec pewno sie nie zepsuje a i za kilka lat z odsprzedażą za rosądne pieniądze nie będzie kłopotu
  10. krzychuk odpowiedział pejus1982 na temat - Motokącik
    Lexus UX 200. mieli w grudniu bardzo dobrą ofertę cenową. Jakimś minusem tego toczydła jest niewielki bagażnik jak na segment crossoverów ale jak nie ptrzebujesz wozić codziennie lodówki to może to jest pomysł...
  11. na żywo ta wersja 130KM jest całkiem ok, jako samochód do miasta jest więcej niż wystarczajacy. jesli go traktować jako jedyny w domu i mialby byc rodzinnym toczydłem to pewno mógłby być mocniejszy. ogólne wrażenie robi dobre - pisze z perspektyw stelvio
  12. trudno to zepsuć, rozwiercasz delikatnie zgrzewy, wyciągasz starą klamkę, wkładasz nową i sklejasz to na kleju do szyb, nie ma tam nic trudnego
  13. Jak sie podoba i budżetu styka to bierz. Stałem przed wyborem 330i turing a stelvio veloce i wybór padł na stelvio. jakoś tak przyjemniej się tym jeździ i mówię to z perspektywy ostatnich 10 lat za kółkiem bmw. hamulce i reakcja na gaz jest w alfie "inna" i wymaga przyzwyczajenia ale jak ogarniesz to daje frajde, wersja veloce ma świetne fotele, design rzecz gustu, ale trudno znaleźć kogoś komu giulia/stelvio by się nie podobała
  14. krzychuk odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    proces sprzedaży/zakupu nie jest zły, problemy niestety zaczynają się z obsługą posprzedażna kiedy trzeba podjechać do lokalnego "polmozbytu" na serwis czy coś dokupić - z całą stanowczościa to ciągle jest poziom polmozbytów
  15. krzychuk odpowiedział G.O.A.T. na temat - BMW
    jakieś 240km autostrady, później około 180km ekspresówki z niższą prędkością. przy jeździe autostardowej samochód jedzie głównie na benzynie a elektrykiem tylko się wspomaga więc wbrew pozorom stan naładowania akumulatora nie spada jakoś przesadnie szybko. druga kwestia to odzyskiwanie energii przy każdym hamowaniu, czy zjazdach z górki gdzie znowu się aku doładowuje. jeśli ustawimy system w tryb"auto" to prawdopodobnie gdy silnik saplinowy jest mniej obciążony system wykorzystuje go również jako generator do podładowywania aku. narazie dłuzszej jednorazowej trasy niż te ~ 450km nie miałem. dłuższe wycieczki dopiero przedemną

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.