Skocz do zawartości

Linka licznika do CCS


bob_best

Rekomendowane odpowiedzi

> warto kupic jedynie

> oryginal czy sa jakies sensowne zamienniki?

Czyba lepiej poszukaj jakiegoś oryginału, niekoniecznie w ASO. Ja kupowałem jakiś zamiennik z foty, kager czy jakoś to się nazwyało i po kilku dniach już sobie terkotała delikatnie... I tak sobie delikatnie terkota w pewnym zakresie prędkości (40-90khm) juz przez 20tyś km frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pierwsze słusze żeby skracać... Jak ja kupowałem to była ok 2-3cm

> krótsza. W sumie to zalezy kto gdzie kupował...

Moja cala byla dluzsza a problem byl w tym ze jak lezala prosto to wszystko wydawalo sie ok ale jak sie wygiela pod maska to linka chowala sie do pancerza :/ i nie siegala do mechanizmu przy liczniku wiec musialem pancerz skrocic okolo 1 cm. Aha no i terkotac zaczela dosc szybko ale moze to wystarczy dobrze smarowidlem jakims zapaprac tylko ze mi sie nie chce tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyba lepiej poszukaj jakiegoś oryginału, niekoniecznie w ASO. Ja

> kupowałem jakiś zamiennik z foty, kager czy jakoś to się

> nazwyało i po kilku dniach już sobie terkotała delikatnie... I

> tak sobie delikatnie terkota w pewnym zakresie prędkości

> (40-90khm) juz przez 20tyś km

moja od nowosci terkocze angryfire.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam inne pytanko odnosnie linki, zrobiłem swapa z 0,9 na 1,1, silnik z ccs, skrzynia z sc (ta z podciaganym wstecznym 99 rocznik) jaka linke szybkosciomierza do tego zaladowac, moja stara nie pasuje, ma za wąskie zakńczenie i nie blokuje sie w napędzie w sb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.