Skocz do zawartości

Chwale sie ....


BigMaxX

Rekomendowane odpowiedzi

Krotko, Rainbowki juz grają ale czeka mnie jeszcze dokladne wyciszanie drzwi, bo piękny efekt troszke psuje jakas trzepocząca linka wink.gif no i oczywiscie wykonczenie paru szczegolików zlosnik.gif (ale to sie kiedy indziej pochwale 270751858-jezyk.gif )

Mialem Hertze, słuchalem powerbassów, ale żadne nie graja tak ladnie jak te, z czego sie ogromnie ciesze,

normalnie mi lezka poleciala jak sluchalem dzisiaj queen'u, Phila Collinsa i Slade'ów. czysty dźwiek, elegancki kickbass... ahh

Z tego miejsca tez pragne podziekowac koledze Nexus6 za "zdobycie" ich dla mnie biglaugh.gif

a tu jak to wyglada... (szkoda ze nie da sie pokazac jak ladnie graja)

279903805-DSC00223.JPG

279903805-DSC00222.JPG

Oczywiscie, glosniki maja zwrotnice, tweetery itd, ale to pokaze jak wykoncze 270751858-jezyk.gif hihi

Ogolnie do zmian zaliczyc musze jeszcze pociagniecie na nowo przewodów zasilających, poprawienie poczatku czyli miejsca przy akku smile.gif

Ci co widzieli to pamietaja jakie tam mialem druciarnie zeby.GIF

Pozdrowka zlosnik.gif

post-46089-14352488746672_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ja juz słuchałem

> Gra to naprawde świetnie, az sie nie moge doczekac co bedzie po

> wygluszeniu drzwi

> Teraz tylko jakis pożądny tył by sie przydał

taaa.... i tu masz racje, niestety poki co musi to byc bo kasy to ja nie mam niestety juz 270751858-jezyk.gif

Ale od poniedzialku zaczynam prace wiec moze jak sie uda to pierwsza wyplata pojdzie na subwoofer zeby.GIF

juz sobie upatrzylem... JL Audio 10W3v3-D4 zeby.GIF lub 12W3v3-D4...

jak to sie mowi, w planach ciagnie mnie do glosnika 30cm, ale wiadomo ze skrzynia dla niego tez musi byc wieksza...

tak czy siak, pozyjemy zobaczymy... najpierw pokoncze co zacząłem zeby.GIF hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.