Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

prezes123

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. prezes123 odpowiedział sd455 na temat - Opel
    Wydaje mi się, że w kluczyku mogła sie odlutować stopka z baterii co wchodzi do układu scalonego, miałem podobnie w dwóch astrach...
  2. > nie wiem, ale poszło szybciej niż mający "chętkę" przypuszczali (pozdro prezes ) > teraz poszukałem z ciekawości i widzę na forum volvo gość nawet temat założył bo przy tym przebiegu > sprzęgło jeszcze było fabryczne ale samochód robił przebieg w długich trasach, kolega mówił, > że wklejał skany przeglądów, ostatni był przy 303 tys. jak pamiętam Volviak poszedł za szybko prawie go pokochałem tak ostatni przegląd był na 303tyś
  3. > czyli sporo poniżej średniej, patrząc na ogłoszenia to te auta są od 30paru do 20 > kupił handlarz, cofnie na 180kkm i sprzeda za 25kzł Kupiła prywatna osoba i pewnie długo się tym autem pocieszy...a jeżeli chodzi o cenę to była dobra dla kupującego i sprzedajacego...
  4. > Mamy np auto z silnikiem diesla. Który me przebieg o okolicach 300tyś km. Stan auta świetny, > zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Silnik pracuje bez problemu, wszystko robione na czas. > Czy w ogóle ktoś będzie zainteresowany ogłoszeniem? Jaką wystawić cenę? > Opłaca się sprzedawać taniej czy lepiej zostawić auto w rodzinie? Do komisu wstawić chyba słaby > pomysł (pewnie zapłacą nisko) > Czy trzeba kręcić na 160tyś km (wnętrze w stanie świetnym) i kłamać kupującym skoro sami tego > chcą? W zeszłym tygodniu sprzedałem firmowego V50 użytkowanego przez prezesa z przebiegiem 310tyś. Auto sprzedało się praktycznie 40min po wystawieniu ogłoszenia. Przeglądy robione co 20tyś km w ASO. Auto absolutnie na tą chwile nie wymagało żadnego wkładu. Auto było z 2007r sprzedało się za 21tyś.
  5. > - z Mysłowic się aut nie kupuje coś w tym jest, bo ile razy tam nie byłem to zawsze coś...zawsze sztrucel...
  6. od 2,5 roku nic mi nie przyszło, a dwa razy mi fotke cykło...
  7. prezes123 odpowiedział zbyster na temat - Opel
    > więc dlaczego to szarpanie występuje? > Czy jest to na stałe przypisane do samochodów z LPG? mi auto szarpało tylko i wyłącznie w przedziale obrotów 1200/2000, problemem okazała się cewka, mam astre g z silnikiem 1.8 x18xe1 w gazie.
  8. > być może więc 1.8-16v bazujące na 1.6 są takie głośne? Porównując np z silnikiem Hyundai'a i40 > 1.6GDI to tamtego silnika nie słychać - jest tak cichy nawet gdy otworzy się maskę i stoi przy > nim. > różnymi autami jeździłem i oczywiście nie ma co porównywać innych klas, natomiast dobrym przykładem > tej samej klasy jest wspomniane Megane które jest bardzo przyjemne akustycznie w porównaniu z > Astrą, chcę doprowadzić do tego, żeby Astrą dało się jeździć komfortowo, > zresztą bardzo dużo udało mi się już osiągnąć, mogę cichutko słuchać radia po mieście i nie > podgłaszać go do ok 120km/h, w tym silniku głośność nieproporcjonalnie rośnie od ok 3,5tys > osiągając apogeum przy 4 tys. Dokładnie jest tak samo u mnie miedzy 3,5 a 4tyś obr. to jest masakra, dwa modele aut, a nic nie zmodyfikowane... jak wsiadłem do tej meganki to pierwsze co powiedziałem to k....jaka tu cisza.
  9. > To chyba oczywiste, że limuzyna klasy premium będzie lepiej wyciszona niż AH Dla mnie to nie bylo dopoki nie skorzystalem z przejazdzki i mysle ze dla wielu z tego forum tez!a dla porownania ten sam segment co astra - renault megane 2 1.6 to astra moze jedynie pozazdroscic wyciszenia
  10. Wydaje mi się że te wygłuszenie to za wiele Ci nie pomoże, taka konstrukcja silnika. Moja astra g z 1.8 tez wyje i jest to jeden z najgłośniejszych samochodów jaki miałem. Jeżeli masz możliwość to przejedź się np. BMW e60 Swego czasu kumpel miał (miał bo mu ukradli) 2.0d i miedzy astra a ta beemą jest po prostu przepaść w wycieszeniu a nie wspomnę o amortyzacji.
  11. prezes123 odpowiedział angrius na temat - Motokącik
    Dwa lata temu, fiatem bravo 97rok przejechalismy ok. 3300km, Niemcy, Holandia, kończąc urlop w Mielnie w tym jedna mini awaria pod Berlinem. Po krótkim postoju rozrusznik nie zakręcił - musiałem go palić z popychu...
  12. Nie wiem co to dla Ciebie znaczy tanio, ale miesiąc temu jak szukałem dobrego gazownika to ofetę kredytową na pewno miał Automix - Skrzyszów, a ja założyłem w Davanti i z tego co się orientuję chyba też mają
  13. Orlen Gliwice Węzeł Sośnica 1L LPG 2.21zł
  14. Mój ojciec ma od nowości 1.4 Twinporta obecnie 90tyś nalatane. Spalanie przy jego emeryckiej jedzie w granicach 6,5l. Przez okres 8 lat było robione - wymiana stacyjki(gwarancja)łączniki stabilizatora, raz tarcze i klocki przód, poduszka silnika przednia, olej co 10tyś o dziwo chłodnica klimy jeszcze oryginał ma się dobrze...
  15. > to co sadzisz o tym wnalazku?? źle nie wygląda, zastanawia mnie ten lewy błotnik, jak dla mnie to przydała by się regulacja fotela kierowcy (góra/dól) plusem kupna od Kanclerza jest to, że Ci Panowie powiedzą wszystko o tym aucie od A do Z

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.