Skocz do zawartości

mam problem z obrotami


Fatal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wiem wiem było milion razy tylko nic sensownego nie znalazłem na ten temat który mnie męczy frown.gif

napisze tak , kropek stoi około 2 dni bez akumulatora ( wyciągam ponieważ jest starszy i jak jest większy mróz to mi nie odpala frown.gif ) i odpalam kropka i muszę mu gazować na 2 tys mniej więcej obrotów prze jakieś około minuty lub dwóch bo jak mu nie zrobie tej operacji to momentalnie traci obroty i gaśnie o co chodzi confused.gif co się znowu zepsuło , zaznaczę iż ten objaw pojawił się od chwili mrozów proszę o podpowiedzi dziekuję i pozdrawiam drive.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Wiem wiem było milion razy tylko nic sensownego nie znalazłem na ten temat który mnie męczy napisze tak , kropek stoi około 2 dni bez akumulatora ( wyciągam ponieważ jest starszy i jak jest większy mróz to mi nie odpala) i odpalam kropka i muszę mu gazować na 2 tys mniej więcej obrotów prze jakieś około minuty lub dwóch bo jak mu nie zrobie tej operacji to momentalnie traci obroty i gaśnie

normalnie bym pomyślał że pewnie krokowiec do czyszczenia albo do wymiany

> o co chodzi co się znowu zepsuło , zaznaczę iż ten objaw pojawił się od chwili mrozów

dobrze że piszesz że od chwili mrozów. Sam we wstępie mówisz że wyciągacz aku bo stary i cienki. A może kropek i jego komp wariuje dzięki tej operacji? Jak go tak codziennie od aku odpinasz i rano podpinasz to może świruje. Uzbieraj na nowy aku (ja kupiłem w czwartek centre plus za 232 zeta a jak masz jakieś znajomości to kupisz pewnie taniej) i wtedy będziesz widział czy nadal się tak zachowuje. waytogo.gif

Osobiście jakby ktoś codziennie robił mi reseta też bym miał dość. 270635636-JUMP2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> normalnie bym pomyślał że pewnie krokowiec do czyszczenia albo do

> wymiany

wszelkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują zlosnik.gif

> dobrze że piszesz że od chwili mrozów. Sam we wstępie mówisz że

> wyciągacz aku bo stary i cienki. A może kropek i jego komp

> wariuje dzięki tej operacji? Jak go tak codziennie od aku

> odpinasz i rano podpinasz to może świruje. Uzbieraj na nowy aku

> (ja kupiłem w czwartek centre plus za 232 zeta a jak masz jakieś

> znajomości to kupisz pewnie taniej) i wtedy będziesz widział czy

> nadal się tak zachowuje.

W Lanosie taka operacja pomagała właśnie na takie problemy z falującymi obrotami, autko nie potrafiło utrzymać wolnych po odpaleniu, wypięcie aku zdecydowanie likwidowało ten problem. Ale to był Lanos , moze w Kropeksach jest inaczej zlosnik.gif

> Osobiście jakby ktoś codziennie robił mi reseta też bym miał dość.

no tak, w końcu ależ można chlać hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> normalnie bym pomyślał że pewnie krokowiec do czyszczenia albo do

> wymiany

> dobrze że piszesz że od chwili mrozów. Sam we wstępie mówisz że

> wyciągacz aku bo stary i cienki. A może kropek i jego komp

> wariuje dzięki tej operacji? Jak go tak codziennie od aku

> odpinasz i rano podpinasz to może świruje. Uzbieraj na nowy aku

> (ja kupiłem w czwartek centre plus za 232 zeta a jak masz jakieś

> znajomości to kupisz pewnie taniej) i wtedy będziesz widział czy

> nadal się tak zachowuje.

> Osobiście jakby ktoś codziennie robił mi reseta też bym miał dość.

dzisiaj sprawdzałem i zostawiłem akumulator na noc i odpaliłem samochód i jest OK , także w kropkach komp szaleje spineyes.gif ale jak będzie cieplej to wezmę się za ten krokowiec i go wyczyszczę smile.gif dzięki za rozwiązanie problemu smile.gif pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dzisiaj sprawdzałem i zostawiłem akumulator na noc i odpaliłem

> samochód i jest OK , także w kropkach komp szaleje ale jak

> będzie cieplej to wezmę się za ten krokowiec i go wyczyszczę

> dzięki za rozwiązanie problemu pozdrówka

nie szaleje tylko traci adaptację krokowca, który po resecie powinieneś od nowa ''ułożyć''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.