Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Jaki jak najmniejszy subwoofer [skrzynia]

Featured Replies

Napisano

Kto jest mocny w temacie małych subwooferów??? chodzi mi o objętościowa najmniejsze i z w miare przyzwoitym [jak na wielkość] brzmieniem - nie musi być głośno 893goodvibes.gif ,

Może być aktywny, moze byc pasywny wink.gif

Narazie interesuje sie Blaupunktem THB 200A , ale ...sam nie wiem... spineyes.gif

Napisano

> Kto jest mocny w temacie małych subwooferów??? chodzi mi o

> objętościowa najmniejsze i z w miare przyzwoitym [jak na

> wielkość] brzmieniem - nie musi być głośno ,

oooo bardzo chętnie poczytam wypowiedzi mądrzejszych głów...

waytogo.gif

Napisano

> oooo bardzo chętnie poczytam wypowiedzi mądrzejszych głów...

z tego co wiem to ten mac audio jest niezly, malutka obudowa, maly glosnik i calkiem niezle parametry.

COMPACT SC 8

Passiver 200mm Subwoofer.Belastbarkeit RMS/max.: 200/450 Watt

Impedanz: 2x4 Ohm

Frequenzbereich: 22 - 200 Hz

SPL: 89 dB

Napisano
  • Autor

> z tego co wiem to ten mac audio jest niezly, malutka obudowa, maly

> glosnik i calkiem niezle parametry.

> COMPACT SC 8

> Passiver 200mm Subwoofer.Belastbarkeit RMS/max.: 200/450 Watt

> Impedanz: 2x4 Ohm

> Frequenzbereich: 22 - 200 Hz

> SPL: 89 dB

- potrzeba ...mniejszego zlosnik.gif

Napisano

> - potrzeba ...mniejszego

ale tam obudowa jest chyba z 8l tylko !! mniejszego sie juz chyba nie da, no chyba ze nie bedzie to juz sub woofer 270751858-jezyk.gif

Napisano

> Kto jest mocny w temacie małych subwooferów??? chodzi mi o

> objętościowa najmniejsze i z w miare przyzwoitym [jak na

> wielkość] brzmieniem - nie musi być głośno ,

> Może być aktywny, moze byc pasywny

> Narazie interesuje sie Blaupunktem THB 200A , ale ...sam nie wiem...

Otóż niedawno zmuszony byłem zrezygnowac z suba w postaci skrzyni zajmującej prawie pół bagażnika! buu.gif

Aby jednak całkiem nie pozbawiać się miłego basiku do którego zdążyłem się przyzwyczaić zainstalowałem subwoferek Boschmann B-55P.

Kupiłem go z pełną świadomością ryzyka straty 216zł, gdyż 90% opini na tym i nie tylko forum jest negatywnych.

Ja jednak jestem niewierny Tomasz i jak nie dotknę i sam nie posłucham to nie uwierzę! Wielokrotnie dobrze na tym wyszedłem nie nabierając się na niepopartą doświadczeniem paplaninę!

Osobiście niejednokrotnie się przekonałem, ze różne opinie wygłaszają ludzie, którzy NIGDY jakiegoś sprzętu nie słyszeli, nie widziel (jedynie chyba na obrazku) i wymądrzają się powielając zasłyszane teksty!!!

Znalazłem jednak kilka pozytywnych opini od osób, które ten sprzęt faktycznie kupiły!

Reasumując sprzęcik jest fajny, dobrze wykonany, tani i biorąc pod uwagę jego niewielka moc (podobna jak w Blaupunkcie THB 200A) gra przyzwoicie!

Moje radio posiada specjalne wyjście na subwofer z regulowanym filtrem, ktory bardzo się przydał do zestrojenia tego subika.

Nie wiem jak zachowa się przy innym radiu.

Zainstalowalem go nie pod siedzeniem lecz w bagażniku na opaciu tylnej kanapy i jest OK.

Przetestowałem jego zachowanie pod fotelem i w bagażniku.

Stwierdzam, ze w obu miejscach dzialal prawidłowo tylko trzeba było troszkę pobawić się strojeniem filtra dolnoprzepustowego w radiu i korekcją fazy w subiku odsłuchujac wielokrotnie różne płyty aby dojsć do optymalnego ustawienia!

Oczywiście nie zastąpi porządnej skrzyni zasilanej porządnym wzmacniaczem i nie wolno go do takich sprzętów porównywać, jednak z całą odpowiedzialnością musze przyznać, że do wzbogacenia basu podczas NORMALNEGO słuchania muzyki jest OK!

Jestem pod wrażeniem jaka w tym maleństwie drzemie siła bow.gif

Napisano

Ja proponuje JL Audio 10W3v2 w zamkniętej, który zajmuej tylko 19 litrów. Jak chcesz coś jeszcze mniejszego, to InterTechnik MDS 08 na przykład po jednym w każdym boczku, a jak nie to jeden w skrzynce.

Napisano

JBL 804 - skrzynia 8,5 litra

Napisano
  • Autor

poszukuje juz kompletnego subwoofera w formacie mini...

mały głośnik mnie nie urząda 893goodvibes.gif

Napisano

> poszukuje juz kompletnego subwoofera w formacie mini...

> mały głośnik mnie nie urząda

najlepiej powiedz jakiej muzy sluchasz,do jakiej kwoty jests w stanie sie wysypac i ostatnie na ile piecyk ci pozwala:D wtedy bedzie latwiej ci pomuc.pozro

Napisano

Co powiesz na coś takiego ?

572c0ef820cfd6f2m.jpg

Mam na sprzedaż bo wymieniłem na większą ... ta mała to oryginalny Tonsil na głośniku '16 (60W RMS).

Auto się nie trzęsie od niej wink.gifale przyjemnie uzupełnia basik w aucie.

Napisano
  • Autor

> najlepiej powiedz jakiej muzy sluchasz,do jakiej kwoty jests w stanie

> sie wysypac i ostatnie na ile piecyk ci pozwala:D wtedy bedzie

> latwiej ci pomuc.pozro

Muzyka- Rock/Pop - [90 % radio]

Do jakiej kwoty-500 pln

Wzmacniacz 4*35 RMS [JBL Decade 3405]

Napisano

> Muzyka- Rock/Pop - [90 % radio]

> Do jakiej kwoty-500 pln

> Wzmacniacz 4*35 RMS [JBL Decade 3405]

A juz chcialem polecic Rockforda HX2 8 cali i tylez litrow. Ale budzet za maly, o drobiazgu w postaci mocy nie wspominam cool.gif

Napisano

> Muzyka- Rock/Pop - [90 % radio]

> Do jakiej kwoty-500 pln

> Wzmacniacz 4*35 RMS [JBL Decade 3405]

to jak na moje oko to zmien piecyk bo moze i znajdzie sie jakies male lupadelko ale nieodczujesz tego za bardzo chyba ze masz bagarznik jak w sejkolu ,bo nawet przy zmostkowaniu otrzymasz jakies 70RMS a niewarto wydawac na cos pieniedzy z czego zabardzo sie nienacieszysz.Jednak jesli naprawde ci zalezy to moze to

jednak mam nadzieje ze ta tuba ma mniej mocy w rms niz pisze sprzedawca bo inaczej twoj wzmak tego nieuciagnie.zawsze zostaje ci opcja pujsc do jakiegos badziewnego zklepu i kupic jakies male barachlo .....wiem ze to co ci napisalem troche zniecheca ale niestety niezaszalejesz z takim slabym piecykiem.pozdrawiam

Napisano
  • Autor

> to jak na moje oko to zmien piecyk bo moze i znajdzie sie jakies

> male lupadelko ale nieodczujesz tego za bardzo chyba ze masz

> bagarznik jak w sejkolu ,bo nawet przy zmostkowaniu otrzymasz

> jakies 70RMS a niewarto wydawac na cos pieniedzy z czego

> zabardzo sie nienacieszysz.Jednak jesli naprawde ci zalezy to

> moze to

> jednak mam nadzieje ze ta tuba ma mniej mocy w rms niz pisze

> sprzedawca bo inaczej twoj wzmak tego nieuciagnie.zawsze zostaje

> ci opcja pujsc do jakiegos badziewnego zklepu i kupic jakies

> male barachlo .....wiem ze to co ci napisalem troche zniecheca

> ale niestety niezaszalejesz z takim slabym piecykiem.pozdrawiam

he he..samo życie....przemyśle jeszcze raz sprawe- moze faktycznie nie ma sie co pchać w g...o

Napisano

> he he..samo życie....przemyśle jeszcze raz sprawe- moze faktycznie

> nie ma sie co pchać w g..za 1000zl kupisz naprawde fajny juz wzmak 4 kanalowy i do tego fajnego suba i bankowo bedziesz zadowolony

Napisano

> to jak na moje oko to zmien piecyk bo moze i znajdzie sie jakies

> male lupadelko ale nieodczujesz tego za bardzo chyba ze masz

> bagarznik jak w sejkolu ,bo nawet przy zmostkowaniu otrzymasz

> jakies 70RMS a niewarto wydawac na cos pieniedzy z czego

> zabardzo sie nienacieszysz.Jednak jesli naprawde ci zalezy to

> moze to

> jednak mam nadzieje ze ta tuba ma mniej mocy w rms niz pisze

> sprzedawca bo inaczej twoj wzmak tego nieuciagnie.zawsze zostaje

> ci opcja pujsc do jakiegos badziewnego zklepu i kupic jakies

> male barachlo .....wiem ze to co ci napisalem troche zniecheca

> ale niestety niezaszalejesz z takim slabym piecykiem.pozdrawiam

sorry za off top ale...WIDZIALES KIEDYS SŁOWNIK? tego sie czytac nie da

Napisano

> sorry za off top ale...WIDZIALES KIEDYS SŁOWNIK? tego sie czytac nie

> da

slownik widzialem ale bardzo juz nie widzialem na oczy smile.gifnocka:)

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.