Skocz do zawartości

pug 206 głosniki pytanie + kupno czegoś :)


Lesiu_Zett

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Proszę mi podpowiedzieć czy moje informacje są prawdziwe... Chodzi o 206 5cio drzwiowego, rocznik 2004. W przednie drzwi się mieszczą głośniczki 16,5cm a w tylne 13cm? Czy są jakieś większe ograniczenia co do ich głębokości?

I kolejna sprawa, poszukuje tych gumowych przelotek toore są pomiędzy słupiekmB a tylnymi drzwiami, tych w których mozna przeciągnąć kable do głosnika i do centralnego zamka. Moze ktoś ma na stanie albo wie gdzie mozna kupić z jakiegoś rozbita/angola w dobrej cenie??

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem kiedys 206SW, przod to 16,5cm, tyl 13cm.

co do głębokości to Ci nie powiem ale miejsca jest sporo więc powinny się zmieścić bez problemów nawet głębokie głośniki.

instalacja banalna w tylnych drzwiach, odkręcasz jedną śrubke (torx) w w uchwycie do łapania drzwi, ściągasz korbke do szyby, ściągasz plastik przy klamce. następnie od dołu delikatnie podważasz całą tapicerke drzwi na całym obwodzie aż do szyby. z tego co pamiętam łącznie jest chyba 6szt zatrzasków które łatwo można połamać dlatego trzeba robić to delikatnie. ale w razie czego można kupić nowe za grosze.

gumowe osłonki kupisz bez problemów w aso, koszt około 30zł, ja miałem u siebie bo miałem centralny, ale musiałem dorobić sobie we wtyczce blaszki do styków bo w standardzie nie było passed_out.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mialem kiedys 206SW, przod to 16,5cm, tyl 13cm.

> co do głębokości to Ci nie powiem ale miejsca jest sporo więc powinny

> się zmieścić bez problemów nawet głębokie głośniki.

> instalacja banalna w tylnych drzwiach, odkręcasz jedną śrubke (torx)

> w w uchwycie do łapania drzwi, ściągasz korbke do szyby,

> ściągasz plastik przy klamce. następnie od dołu delikatnie

> podważasz całą tapicerke drzwi na całym obwodzie aż do szyby. z

> tego co pamiętam łącznie jest chyba 6szt zatrzasków które łatwo

> można połamać dlatego trzeba robić to delikatnie. ale w razie

> czego można kupić nowe za grosze.

> gumowe osłonki kupisz bez problemów w aso, koszt około 30zł, ja

> miałem u siebie bo miałem centralny, ale musiałem dorobić sobie

> we wtyczce blaszki do styków bo w standardzie nie było

jeden problem to mocowanie głośników u mnie jest nitowane jak rozwierce to wpadnie mi w drzwi i będzie dzwonić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.