Skocz do zawartości

fulda vs kleber - opinie


czechu

Rekomendowane odpowiedzi

zamawiam dzis oponki, stare micheliny idą w odstawke... chce kupic opony w cenie za komplet 700-750 zł... tak wypada że najlepiej w opiniach stoi fulda carat progresso albo kleber dynaxer hp...w jakim sklepie znalazlem przecenione o połowe goodyear hydragrip ale to chyba stary model...jakie macie opinie i co doradzacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zamawiam dzis oponki, stare micheliny idą w odstawke... chce kupic

> opony w cenie za komplet 700-750 zł... tak wypada że najlepiej w

> opiniach stoi fulda carat progresso albo kleber dynaxer hp...w

> jakim sklepie znalazlem przecenione o połowe goodyear hydragrip

> ale to chyba stary model...jakie macie opinie i co doradzacie ?

Polecam klebery dynaxer hp 2.Jeżdzę na takich już drugim pojazdem.Są świetne.Dobrze trzymają na suchym a i po mokrym nie ma problemów z trakcją.A były parę razy użytkowane dosyć ekstremalnie.Więc polecam.Ja płaciłem za 175/65 R14 po 158 pln za sztukę z montażem i wyważeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zamawiam dzis oponki, stare micheliny idą w odstawke... chce kupic

> opony w cenie za komplet 700-750 zł... tak wypada że najlepiej w

> opiniach stoi fulda carat progresso albo kleber dynaxer hp...w

> jakim sklepie znalazlem przecenione o połowe goodyear hydragrip

> ale to chyba stary model...jakie macie opinie i co doradzacie ?

Tak z innej beczki. zeby.GIF A nie myślałeś o YOKOHAMA A.drive AA01? Jakoś nie często o nich się mówi, ale z tego co słyszę od ludzi, którzy je mają to nikt na te kapcie nie narzeka.

Wracając do meritum to ja też teraz właśnie lada dzień będę kupował letnie gumy i również wybierałem pomiędzy Fuldą Carat Progresso i Kleberem Dynaxerem HP. Zdecydowałem się na Fuldę. Brat takie ma w aucie o zbliżonej mocy i gabarytach do mojego i sprawują się u niego super. Poza tym Fuldy bardziej mi się podobają. zeby.GIF Na koniec dodam jeszcze, że uważam iż Klebery, jak i Fuldy będą tak samo dobre gdyż obie te firmy naprawdę znają się na tym co robią. Odkąd pamiętam jeżdżę na zimówkach Klebera i jeszcze nie zdarzyło mi się, żebym był nie zadowolony z zakupu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.