Skocz do zawartości

"Latająca" półka bagażnika


Qulek

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.. jesli temat był to go w kosz ja w szukajce nie znalazłem smile.gif Peroblem jest taki ze kiedys polka praktycznie nie "latała" a teraz to sie na kazdej najmniejszej nierównosci odzywa.. macie jakies rady ? Myslalem o dolozeniu jakis gąbeczek ale sam nie jestem do konca przekonany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Siema.. jesli temat był to go w kosz ja w szukajce nie znalazłem

> Peroblem jest taki ze kiedys polka praktycznie nie "latała" a

> teraz to sie na kazdej najmniejszej nierównosci odzywa.. macie

> jakies rady ? Myslalem o dolozeniu jakis gąbeczek ale sam nie

> jestem do konca przekonany.

Gąbeczki są w standardzie na klapie. Pewnie zgubiłeś i się telepie. Dołóż ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Siema.. jesli temat był to go w kosz ja w szukajce nie znalazłem

> Peroblem jest taki ze kiedys polka praktycznie nie "latała" a

> teraz to sie na kazdej najmniejszej nierównosci odzywa.. macie

> jakies rady ? Myslalem o dolozeniu jakis gąbeczek ale sam nie

> jestem do konca przekonany.

zobacz czy to napewno połka bo mam podobny problem i po wyciagnieiu polki i karnieciu sie po osiedlu problem był dalej nawet juz w bagazniku jeździłem a bracik kierowal i czymalem wszystko co sie da od trojkata kola zapasowego po wycieraczke tylnia wszystko pokolei nie mam pojecia co to jest nawet przypuszczalem ze od plastikowego nadkola sie niesie i gazety na czas operacji usuniecia tego dale i nic a strasznie to wnerwia sciana.gif jak sie z tym uporasz napisz co to było a zastosuje to u mnie waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zobacz czy to napewno połka bo mam podobny problem i po wyciagnieiu

> polki i karnieciu sie po osiedlu problem był dalej nawet juz w

> bagazniku jeździłem a bracik kierowal i czymalem wszystko co sie

> da od trojkata kola zapasowego po wycieraczke tylnia wszystko

> pokolei nie mam pojecia co to jest nawet przypuszczalem ze od

> plastikowego nadkola sie niesie i gazety na czas operacji

> usuniecia tego dale i nic a strasznie to wnerwia jak sie z

> tym uporasz napisz co to było a zastosuje to u mnie

kolego...mialem podobny problem....okazalo sie ,ze pukanie nioslo sie od obijajacegho sie tlumika....sparciala guma z ktorej wykonano wieszaki i calosc sie obluzowala...puknij noga w koncowke tlumika i sprawdz czxy to nie to puka,ewentualnie moze poduszki amorkow odchodza.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zobacz czy to napewno połka bo mam podobny problem i po wyciagnieiu

> polki i karnieciu sie po osiedlu problem był dalej nawet juz w

> bagazniku jeździłem a bracik kierowal i czymalem wszystko co sie

> da od trojkata kola zapasowego po wycieraczke tylnia wszystko

> pokolei nie mam pojecia co to jest nawet przypuszczalem ze od

> plastikowego nadkola sie niesie i gazety na czas operacji

> usuniecia tego dale i nic a strasznie to wnerwia jak sie z

> tym uporasz napisz co to było a zastosuje to u mnie

Mnie również dopadł ten problem i wszystko wskazuje na klapę bagażnika. Wymieniałem gumowe odboje, które dociska klapa ale nie pomogło i coś wskazuje, na to że klapa musiała się lekko wygiąć (być może bo staję pod skosem pod blokiem częściowo na chodniku i autko niestety stoi krzywo) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No o na pewno masz uszkodzone gumowe poduszki gornego mocowania amortyzatorow. Ja kiedys myslalem, ze to klucze rozbijaja mi sie w skrzynce. Zdejmij te plastikowe nakladki na koncowkach amortyzatorow (we wnetrzu bagaznika). Potem obserwuj podczas naciskania auto czy mocno "chodzi" koncowka amortyzatora. Jezeli tak, to nalezy wymienic poduszki (polecam od razu z obu stron). Koszt jednej to z tego co pamietam ok. 20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, ten problem dotyka chyba wszystkich, ja nakleiłem pod półeczką silikonowe uszczelki, to samo zrobiłem z osłoną silniczka wycieraczki na klapie bo też stukała na nierównościach. miałem również urwane mocowanie zdeżaka na środku(plastik się złamał) i posklejałem to poxiliną 3 miesiące temu i jest ok.gif w pewnym zakresie obrotów coś mi dziwnie stukało takim metalicznym dzwiękiem i okazało się że tłumik stukał o osłonę. usunąłem te świerszcze i na razie jest git.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.