Skocz do zawartości

cieknący wodzik w skrzyni reno


robertsosna

Rekomendowane odpowiedzi

> mam pytanie ,czy można w jakis sposób zminimalizować wyciek tego

> cholerstwa , wada tego auta mam 2 renówki w jedenej i drugiej

> leci

> wyjecie skrzyni i uszczelnienie wydatek koło 1k moze lepiej skrzynie

> kupić ,ale to też zakup w ciemno, co polecacie?

No niestety, taka bolączka wszystki renówek. Mi mówilo coś około 700 i myślę że taniej nie da rady zejść. jak na razie to nie zamierzam tego robić.. Lepiej raz na jakiś czas uzupełnić olej... Chociaż gdy zacznie mocniej kapać to będzie trzeba..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam ten sam problem. Prędzej czy póżniej się nim zajmę, ale muszę

> znależć tańszy i porządny warsztat. Bo też mi powiedzieli tysiąc

> zeta.

za tyle mozesz miec zregenerowana skrzynie z nowymi lozyksami, uszczelniaczami i synchronizatorami, swoja zostawiasz w rozliczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie chcesz zostawić grubej kasy mechanikowi to nie ma innej rady jak sprrawdzać co kilka miechów poziom oleju i uzupełniać braki.

PS

nie polecam dolewać gęstszego oleju, bo, co prawda wyciek się zmniejszy, ale biegi będą ciężej wchodziły, szczególnie zimą trudno jest wrzucić jedynkę.

Wiem bo jeżdże na Hipolu 6 hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam ten sam problem. Prędzej czy póżniej się nim zajmę, ale muszę

> znależć tańszy i porządny warsztat. Bo też mi powiedzieli tysiąc

> zeta.

to tanio, tata robil w ASO i wyszlo kolo 3000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> podaj namiary na warsztat

nie podam teraz bo nie zapisalem, ale jak szukalem warsztatu co naprawi moja to natrafilem na serwis co robi tylko skrzynie. Jedziesz do nich na miejsce, w 2h rozbieraja Ci twoja skrzynie i mowia cene naprawy, jak cena naprawy przekroczy cene skrzyni zregenerowanej jaka oni sprzedaja to zakladaja Ci wlasnie tą swoja.

Nie wiem czy na allegro sie nie wystawiaja... ponoc wszystko trwa dosyc szybko i w jedno popoludnie przyjezdzasz i wyjezdzasz z warsztatu. yikes.gif

Nie mialem okazji skorzystac z uslug tyle dowiedzialem sie z reklamy. icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No nie. W ASO to mi powiedzieli 1900zeta.

to tanio, ja pamietam (musialbym spojrzec w fakture) wyciagniecie skrzyni ok 1000, rozbiorka skrzyni 900 wymiana uszczelniacza 800 a sam uszczelnia 4,70 zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.