Skocz do zawartości

Mazda 2 i inne takie...


młody_gniewny

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli zaczynam szukać następcy mojej Sejaczyny zlosnik.gif. Po wstępnej selekcji zostało kilka aut i tak:

Fiat Grande Punto - po 10 dniowym teście wrażenia są pozytywne, jest to napewno największe auto w tym przedziale cenowym i jest naprawdę ładny. Niby to Fiat i jest ble, ale przez 7 lat użytkowania swojego Fiata nie miałem z nim żadnych poważnych problemów. Jakość plastików pozostawia jednak trochę do życzenia...coś za coś...po za tym, tym razem chyba chciałbym spróbować czegoś innego, najlepiej dżapańskiego zlosnik.gif...

Seat Ibiza SRC2 - co prawda nie pochodzi z kraju kwitnącej wiśni, ale za atrakcyjna cenę można mieć ciekawy wypas....model jednak ma już swoje lata (lada moment wchodzi następca) i wnętrze tej Ibizy to masakra jakaś, po za tym, w tym aucie jedynie rozsądek sprawia, że w ogóle jest brany pod uwagę...

Mitsubishi Colt - moja serce.gif powiedziała, że ni ch..a zlosnik.gif. I w sumie się z Nią zgadzam...bardzo dobrze wypada w testach dotyczących awaryjnośći, ale IMO na tym plusy tego auta się kończą....

Toyota Yaris - nie, nie, nie...ten wyświetlacz na środku i sam wygląd w ogóle do mnie nie przemawiają....po za tym jeszcze by mnie na ulicy ludzie zaczepiali i pytali o cenę kursu na prawo jazdy zlosnik.gif.

Suzuki Swift - do tej pory był to mój zdecydowany faworyt. Wygląd jakoś nie specjalnie mi podchodzi, ale tragedi nie ma. Podoba mi się wnętrze, miałem też bardzo pozytywne wrażenia z jazdy próbnej. Silnik 1.3 92KM w tym aucie daje radę. Niestety ta ^$Y!& Brodzikowa skutecznie mi obrzydziła ten model pad.gif...

Jakiś czas temu Danosław zasugerował mi Mazdę 2. Wydawało mi się, że Mazda będzie mocno przewyższała ceną w/w modele. Suma sumarum wyszło, że ceny Mazdy 2 zaczynają się od 39,900pln, a wersja która by mnie docelowo interesowała kosztowałaby 46,500pln. Mowa o wersji 1.3 86KM Exclusive. Osobiście uważam, że trochę w tej wersji przekombinowali z wyposażeniem (podgrzewane fotele są IMO naprawdę zbędne), ale od tej opcji dopiero zaczyna się dostępności silnika 1.3 86KM. Owszem wyposażenie takie jakie mi jest niezbędne oferuje wersja Comfort i z klimatyzacją kosztowałaby 43,000pln, ale ta wersja występuje jedynie z silnikiem 1.3 75KM oslabiony.gif. Mazda 2 na żywo robi bardzo dobre wrażenie, po raz pierwszy w 100% zgodziliśmy się z serce.gif, że to jest to czego szukamy: fajna stylistyka, dobre materiały użyte we wnętrzu, silnik ok.gif.

I teraz pytanie czy ktoś miał okazje już śmigać nową dwójką smile.gif? Czy osobom, które miały okazję kupować nową Mazdę udało się wywalczyć jakis rabat, czy coś, czy raczej lipa (ewentualny zakup byłby na początku przyszłego roku, więc może jakiś rabat na rocznik 2008) hmm.gif?

Dwójka bez wątpienia ma to "coś" waytogo.gif.

280980019-Mazda2.jpg

280988951-Mazda2inside.jpg

Jedno jest pewne...następca Sejaka musi być w kolorze czarnym zlosnik.gif.

Pozdrawiam smile.gif.

post-23939-14352494930372_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> musi być nowy?

Musi zlosnik.gif.

> PS na stronie eurobrokers.pl jest w ofercie Octavia Ambiente 1.6 za

> 15 580 euro, zresztą w polskich salonach też można kupić podobną

> za ~50kzł;... cena wyższa niż podajesz, ale też trochę inna liga

> samochodu

Tylko, że mi nie jest potrzebny samochód takich gabarytów. 95% mojej jazdy to jazda w mieście, jeżdże przeważnie w dwie osoby. Zależy mi na tym, aby auto było stosunkowo ekonomiczne i możliwie jak najbardziej bezawaryjne ok.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakiś czas temu Danosław zasugerował mi Mazdę 2.

swiety.gif

> Wydawało mi się, że

> Mazda będzie mocno przewyższała ceną w/w modele. Suma sumarum

> wyszło, że ceny Mazdy 2 zaczynają się od 39,900pln, a wersja

> która by mnie docelowo interesowała kosztowałaby 46,500pln. Mowa

> o wersji 1.3 86KM Exclusive. Osobiście uważam, że trochę w tej

> wersji przekombinowali z wyposażeniem (podgrzewane fotele są IMO

> naprawdę zbędne), ale od tej opcji dopiero zaczyna się

> dostępności silnika 1.3 86KM. Owszem wyposażenie takie jakie mi

> jest niezbędne oferuje wersja Comfort i z klimatyzacją

> kosztowałaby 43,000pln, ale ta wersja występuje jedynie z

> silnikiem 1.3 75KM . Mazda 2 na żywo robi bardzo dobre

> wrażenie, po raz pierwszy w 100% zgodziliśmy się z , że to jest

> to czego szukamy: fajna stylistyka, dobre materiały użyte we

> wnętrzu, silnik .

> I teraz pytanie czy ktoś miał okazje już śmigać nową dwójką ? Czy

> osobom, które miały okazję kupować nową Mazdę udało się

> wywalczyć jakis rabat, czy coś, czy raczej lipa (ewentualny

> zakup byłby na początku przyszłego roku, więc może jakiś rabat

> na rocznik 2008) ?

Byłem w nowym salonie i politykę mają bierz za ile stoi albo nie bierz wcale zlosnik.gif

W Lublinie dało się negocjować w małym zakresie (metallic, alarm, dywaniki, zabezpieczenia do kół)

> Dwójka bez wątpienia ma to "coś" .

> Jedno jest pewne...następca Sejaka musi być w kolorze czarnym .

No ma ma, szczególnie 3D.

Co do Yarisa, zrobiłem ostatnio trasę Wwa-Wrocław-Wwa,

masakra, siedzi sie jak na kozie, te plastiki, ja piernicze,

o ile z zewnątrz jeszcze ujdzie to ... no comments

Swift - siostra ujeżdza, już 2 latka będą, 5d 1.3,

zero problemów, zadowolona jest z przestronności (dzieciaki),

generalnie auto spełnia swoją rolę.

Też na początku o nim myślałem, nawet jeździłem testowo,

potem kupiłem C2, ale tego Ci nie polecę hehe.gif

> Pozdrawiam .

Trzym się sucie i wybieraj japońca zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.