Skocz do zawartości

Ukradli mi koła :(


pablo79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dziś wychodząc do pracy zastałem moją asterkę na cegłówkach frown.gif

Posiadałem alusy oplowskie.

Mam do Was gorącą prośbę, szukam kompletu, felgi ( na 5 śrub), opony i śruby - żadnej nie zostawili, jakoś tanio bo spłukany jestem.

Pzdr

Pablo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> Dziś wychodząc do pracy zastałem moją asterkę na cegłówkach

> Posiadałem alusy oplowskie.

> Mam do Was gorącą prośbę, szukam kompletu, felgi ( na 5 śrub), opony

> i śruby - żadnej nie zostawili, jakoś tanio bo spłukany jestem.

> Pzdr

> Pablo

Nie zainwestowałeś w jakiekolwiek śruby "zabezpieczające" ?

Zawsze coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Był alarm, były śruby - w niczym to nie przeszkodziło, żeby ukraść

> komplet pod blokiem

ale śrubki pewnie nie z mcgard'a tylko jakieś tańsze, bo nie sądze, że z takimi by sobie łątwo poradzili. jak oglądałem testy śrub to mcgard dał się odkręcić ale za pomocą specjalistycznych narzędzi i to w warsztacie. pod blokiem nie byłoby na to czasu. no cóż Polak potrafi angryfire.gif upier... ręce koło samej dupy. pzdr waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze ze jesli im sie nie uda ukrasc, to wtedy auto zniszcza angryfire.gif Kiedys znajomemu chcieli buchnac kolka...ale mial 4 rozne sruby zabezpieczajce na kazdym kolku...wiec potrzebne bylby 4 koncowki w razie zmiany kola....no i kradzieje nie daly rady, wiec potlukli szybki i porysowali lakier icon_rolleyes.gifcrazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio chciałem odkręcić w swojej koło to skończyło się na zgięciu 2 oryginalnych kluczy. Jakiś idiota tak mi dokręcił przy zmianie opon na letnie że teraz muszę jechać do gumiarza żeby mi odkręcił kluczem pneumatycznym.

A potem się dziwią że gwint w śrubie jest przeciągnięty angryfire.gif

Ale chociaż wiem że nikt mi ich nie ukradnie heheheheh hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> Dziś wychodząc do pracy zastałem moją asterkę na cegłówkach

> Posiadałem alusy oplowskie.

> Mam do Was gorącą prośbę, szukam kompletu, felgi ( na 5 śrub), opony

> i śruby - żadnej nie zostawili, jakoś tanio bo spłukany jestem.

> Pzdr

> Pablo

przykra sprawa ! współczuje i wiem co czujesz ...

mi też kiedyś buchneli kółka w maluszku ... 2 przednie ,

w przypadku maluszka strata mała , ale nerwy były duże .

co do kółek ja na dniach będę sprzedawać swoje bo mam zamiar sprzedać auto na starych felgach .

dezent E 15 5x110 + oponki fulda carat progresso 195/60/15

komplet praktycznie nowy i na gwarancji kupiony 2 miesiące temu i w stanie idealnym . 1400 zł (to 500 zł taniej niż nówki) + koszty transportu .

020b653b5f640721m.jpg

68f4c08f4cb5d259m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale śrubki pewnie nie z mcgard'a tylko jakieś tańsze, bo nie sądze,

> że z takimi by sobie łątwo poradzili. jak oglądałem testy śrub

> to mcgard dał się odkręcić ale za pomocą specjalistycznych

> narzędzi i to w warsztacie. pod blokiem nie byłoby na to czasu.

> no cóż Polak potrafi upier... ręce koło samej dupy. pzdr

normalnie ręce opadają,

myślałem że przesadzam kupując śruby zabezpieczające ale widzę że wcale mnie nie poniosło, natomiast zaczynam się zastanawiać na ile oryginalne śruby GM są trudne do sforsowania icon_eek.gif

brat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to rzeczywiście taniocha... kolega napisał że nie ma kasy i chce

> coś taniego.

wiem

tylko bierz pod uwagę że komplet alusów z oponami to conajmniej 1000 zł na kilku letnie koła używane i tak naprawdę w nie wiadomo w jakim stanie to będzie . co z tego że oponki mogą mieć po np 5 mm bierznika jak wewnętrznie mogą być szrotem i potem są pytania na forach dlaczego mi bije kierownica przy danej prędkości ?

zaproponowałem to co mam być może kolega to rozważy .

tanio nie zawsze znaczy dobrze , raz kupiłem "tanio" oponki używane ... i nigdy więcej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie popieram przedmówce. Wywalił oferte, przecież nie wciska mu jej siłą. A co do złodziei, ostatnio czytałem na forum Megane. Też ukradli felgi tylko że auto nie zostawili na cegłach a poprostu rzucili ma ziemie...

Nie długo bedzie trzeba zabierać felgi na noc do domu, jedyny sposób na spokojny sen spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A co do złodziei, ostatnio czytałem na forum Megane.

> Też ukradli felgi tylko że auto nie zostawili na cegłach a

> poprostu rzucili ma ziemie...

No mi nawet lewarek z jednej strony zostawili, ale z drugiej - przód leży na tarczy hamulcowej.

Chyba nie chce kupować Alusów. Jakieś zwykłe stalówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą w zupełności. Najlepiej kupować nowe opony, felgi albo z pewnych rąk używki ale młodziutkie.

Fajnie że proponujesz koledze to co masz tylko z tego co pisał raczej nie mieści się to w pojęciu taniości... ale może akurat skorzysta.

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> normalnie ręce opadają,

> myślałem że przesadzam kupując śruby zabezpieczające ale widzę że

> wcale mnie nie poniosło, natomiast zaczynam się zastanawiać na

> ile oryginalne śruby GM są trudne do sforsowania

> brat

pytanie kto dla nich robi te śrubki?? na razie mcgard robi najlepsze z tego co się orientowałem, chyba, że samemu się jakieś samoróbki zrobi z porządnego materiału ale to już jest zabawa....oryginał pewnie będzie lepszy niż made for Norauto bądź Feuvert za 65zł. jak będę w domu wkleję wyniki testów śrub waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakim stanie były te alufelgi pablo??

Bo pewnie Alufelgi były w dobrym stanie jeśli je ukradli.U mnie pod blogiem dwa razy widziałem jak kradną kołpaki(z Astry F,raz podjechali samochodem w biały dzień i szybko odjechali,a raz w nocy koleś podszedł zarąbał kołpaki i uciekł) ale to były prawie nówki samochody więc kołpaki też jeszcze nowe.Innym razem Facetowi też pod blogiem robnęli całe koła z alusami z Vectry(zostawili na cegłach auto) bo dopiero co je nie dawno kupił i założył(długo się z nich nie nacieszył niestety frown.gif)...mnie to chyba nie grozi bo alusy są już trochę porysowane i nie wyglądają na nowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Najgorsze ze jesli im sie nie uda ukrasc, to wtedy auto zniszcza...

Mój znajomy miał jeszcze mniej przyjemny przypadek, złodziej nie sforsował zabezpieczeń alusków więc wykręcił całkowicie pozostałe śruby pozostawiając tylko te z zabezpieczeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.