Skocz do zawartości

Raport z jazdy


dtech

Rekomendowane odpowiedzi

Minęło 20 tyś coś więcej już mogę napisać o tym samochodzie smile.gif

281106869-a1.jpg

Z dodatkowych kosztów to są:

1. dwie wymiany oleju

2. czip

3. jakieś duperele dodatkowe.

Jak do tej pory samochód nie zaskoczył mnie w żaden sposób negatywnie. Cały czas jestem zadowolony z wyboru.

Co do spalania to jest dokładnie tak jak się spodziewałem czyli przy normalnych Warszawskich korkach mam około 8.5, ale średnią prędkość osiągam na poziomie 24 km/h devil.gif

Teraz albo się w nim coś popsuło albo nie podoba mu się paliwo co dostaje bo pali mniej smile.gif

A tak serio to są wakacje i jest zdecydowanie luźniej.

281106869-a2.jpg

281106869-a3.jpg

Z minusów co juz kiedyś tu wypisywałem, żaden nowy się nie pojawił.

I najważniejsze smile.gif czy kupił bym ten samochód teraz ?.

Zdecydowanie tak, jeżeli moja współpraca z nim będzie dalej tak przebiegać to jeszcze jakiś czas się nie rozstaniemy smile.gifzlosnik.gif

post-156-14352495686542_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje tych 20tys km, ja na razie też jestem zadowolony z mojego. Mi pali po wawie teraz 8l według kompa blush.gif więc dosyć mało. Ale zamierzam go niedługo zepsuć i zainstaluje mu gaz palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gratulacje tych 20tys km, ja na razie też jestem zadowolony z mojego.

> Mi pali po wawie teraz 8l według kompa więc dosyć mało. Ale

> zamierzam go niedługo zepsuć i zainstaluje mu gaz

załóż gaz i chipa zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gratulacje tych 20tys km, ja na razie też jestem zadowolony z mojego.

> Mi pali po wawie teraz 8l według kompa więc dosyć mało. Ale

> zamierzam go niedługo zepsuć i zainstaluje mu gaz

Wszystko zależy w jakich godzinach jeździsz smile.gif mój ojciec jeździ do pracy na 7 i on o korkach nic nie wie smile.gif a z Pragi na daleki Mokotów jedzie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pejper car

pejper, nie pejper, ale jeździ, nie psuje się i bardzo mało kosztuje. Mam w rodzinie. Także proszę się nie śmiać z tego samochodu zlosnik.gif

Ja bym go wolał od wielu innych, gdybym miał wybierać tylko pod względem kosztów jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wszystko zależy w jakich godzinach jeździsz mój ojciec jeździ do

> pracy na 7 i on o korkach nic nie wie a z Pragi na daleki

> Mokotów jedzie

Ja walę z Raszyna na targówek fabryczny. Korki mam przeważnie jak wracam na krakowskiej tylko smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pejper, nie pejper, ale jeździ, nie psuje się i bardzo mało kosztuje.

> Mam w rodzinie. Także proszę się nie śmiać z tego samochodu

> Ja bym go wolał od wielu innych, gdybym miał wybierać tylko pod

> względem kosztów jazdy.

najlepsze sa lozyska na tyl do niego.. wielkoscia to sa minimalnie wieksze od tych lozysk co fiat zaklada do alternatora zlosnik2.gif

niech jezdzi, ino trzeba w zimie uwazac pchajac zeby blachy nie powyginac zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pozatym w ktorys tam krajach ten car nie zostal dopuszczony do ruchu

> wogole o ile mnie pamiec nie myli

Mam i miałem bardzo ograniczony kontakt z tym cudem więc się nie wypowiadam. W czasach jak CC 1.1 było szybkie to tico jakoś mu mocno nie ustępowało smile.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> najlepsze sa lozyska na tyl do niego.. wielkoscia to sa minimalnie

> wieksze od tych lozysk co fiat zaklada do alternatora

> niech jezdzi, ino trzeba w zimie uwazac pchajac zeby blachy nie

> powyginac

fakt zlosnik.gif

ten "mój" miał raz taką przygodę, że został zaparkowany przed budynkiem przodem do ściany. A za nim zaparkował gość dostawczakiem, nie zaciągnął hamulca, nie włączył biegu i sobie poszedł. Że było trochę z górki to dostawczak się stoczył na tico. Prędkość musiał mieć minimalną a zniszczenia były takie, ze PZU wyceniło szkodę całkowitą. smile.gif Oczywiście trochę się wyklepało, wymieniło się swiatła, wyprostowało zderzaki i jeździ smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> fakt

> ten "mój" miał raz taką przygodę...

a ja widziałem raz taką sytuację, stoi tico na skrzyżowaniu w tyłek z prędkości 20/30 km/h wjeżdża mu focus mk1. Szkody - focus zgnieciona tablica rejestracyjna, tico przesunięta tylnia belka do przodu smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w rodzinie siostrzeniec pod bacznym okiem swojego rodziciela uczył się jeździć smile.gif w pewnym momencie coś mu sie pokręciło i pomylił gaz z hamulcem i przylutował w latarnie smile.gif. Ogólnie nie było by tak źle tylko, że latarnie odpadła ze słupa i spadła na maskę i szybę. Tico niestety kasacja frown.gif prędkość okolo 15-20 km/h frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.