Skocz do zawartości

XSARA vs. IMPREZA


ALIEN_Rally

Rekomendowane odpowiedzi

ZA AUTOKLUB.PL:

Dwóch nieodpowiedzialnych młodych ludzi ścigało się w biały dzień na ulicy w St Wendel - po ostatnim oesie Rajdu Deutschland, Sebastien Loeb poprosił Pettera Solberga o porównawczy test przyspieszenia Xsary i Imprezy. Z przodu i z tyłu, rajdowe gwiazdy eskortowały policyjne samochody.

- Do trzeciego biegu niemal dotrzymywałem mu kroku, ale na tym się skończyło. Potem Xsara po prostu odjechała - opowiadał Petter norweskim dziennikarzom. Tamtejsze media wyciągnęły wniosek, że po teście Loeb na pewno nie będzie starał się o miejsce w Subaru na 2006.

Tymczasem Malcolm Wilson kolejny raz potwierdził, iż chętnie zaangażowałby Sebastiena do Forda na dwuletni kontrakt. David Lapworth zapowiedział, że nie zmienia składu Subaru na 2006. Z Finlandii nadeszły informacje dotyczące przyszłości Marcusa Grönholma, który jakoby nie pozostanie bez pracy w przyszłym roku.

nie wiem po co ten wstep w artykule:2 nieodpowiedzialnych mlodych ludzi... zlosnik.gif ciekawe porownanie.widac jak autka sie zabieraja.kiedys podobnie zauwazylismy fajna roznice na prologu rajdu baltyku w 2 autkach NO.jedno mojego kumpla,a drugie najwiekszego konkurenta.gdy cc kumpla wypadalo z winkla to przez pol prostej stadionu arki gdynia jeszcze 2 bujal a sc konkurenta(celowo nie podaje danych) zapinalo od razu 3.ludzie w temacie twierdzili ze chodzi jak kit car.heh to takie wynuzenie z dawnych lat przy okazji porownania 2 wurcow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda że Citroen robi takie dobre niezawodne auta tylko do rajdów a

> nie do codziennego użytku

Chyba nie jeździłeś Citroenem.. smirk.gif

Mój ojciec zajeżdża nadal Berlingo 1.4i, o którym już kilka razy pisałem na forum. Już ponad 280kkm i poza sprawami eksploatacyjnymi tudzież naprawami po stłuczkach hehe.gif naprawdę nie ma się do czego przyczepić... trophy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ZA AUTOKLUB.PL:

> Dwóch nieodpowiedzialnych młodych ludzi ścigało się w biały dzień na

> ulicy w St Wendel - po ostatnim oesie Rajdu Deutschland,

> Sebastien Loeb poprosił Pettera Solberga o porównawczy test

> przyspieszenia Xsary i Imprezy. Z przodu i z tyłu, rajdowe

> gwiazdy eskortowały policyjne samochody.

> - Do trzeciego biegu niemal dotrzymywałem mu kroku, ale na tym się

> skończyło. Potem Xsara po prostu odjechała - opowiadał Petter

> norweskim dziennikarzom.

Petter Ty pupa.gif, jak mogles beksa.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wiesz imo umiejectnosci Solberga i Loeba sa prawie takie same roznica

> jest wlasnie w samochodach

Ciężko porównywać umiejętności, bo ci dwaj kierowcy mają zupełnie inny styl jazdy. Różnica na pewno jest w samochodach (aczkolwiek test przyspieszenia nie daje absolutnie żadnego pojęcia o tym, który samochód jest lepszy - to było tylko 4 fun i proponuję nie doszukiwać się tam niczego więcej), ale również w dostosowaniu ich parametrów do stylu jazdy kierowcy. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wiesz imo umiejectnosci Solberga i Loeba sa prawie takie same roznica

> jest wlasnie w samochodach

my sie nie znamy i nie wiesz co mysle o "wyscigach" na kreske, wiem ze chlopak nie wyjdzie i nie popchnie zamochodu aby szybciej jechal...

cytryna jest szybsza i tyle, musze sie napic boozing.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.