Skocz do zawartości

Zderzaki w kolorze nadwozia


Pty

Rekomendowane odpowiedzi

Takie zderzaki to pomyłka, co za idiota wpadł na ten pomysł. Dzisiaj pod marketem ktoś mi przerysował zderzak do czarnego plastku. Za każdym razem jak zauważam nową ryskę to szlag mnie trafia. Kiedyś zderzaki były czarne i rysek czy ubytków nie było widac i przynajmniej się nie wkurzałem. Powinno się zmienic nazwę tego elementu nadwozia ze zderzaków na lakierzaki a producent który wypusci model samochodu w ze zderzakami w kolorze nadwozia powinien byc zobowiązany do corocznego bezpłatnego lakierowania tego elementu. Od razu by się nauczyli robic samochody hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, trzeba poprostu zabrac prawo jazdy tym co nie potrafia parkowac i rysuja innym samochody.

Jednego takiego złapałem. Przerysowal gosciowi auto, wysiadl obejrzal sie dookola i dal w pedal gazu. Mial pecha bo zrobilem mu zdjecie i poczekalem na wlasciciela uszkodzonego auto. Wiem potem od niego ze gosciowi zabrali prawo jazdy za ucieczke z miejsca kolizji. Tak to powinno byc, a nie winic producenta, ktory chce upiekszac swoje auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Takie zderzaki to pomyłka, co za idiota wpadł na ten pomysł. Dzisiaj

> pod marketem ktoś mi przerysował zderzak do czarnego plastku. Za

> każdym razem jak zauważam nową ryskę to szlag mnie trafia.

> Kiedyś zderzaki były czarne i rysek czy ubytków nie było widac i

> przynajmniej się nie wkurzałem. Powinno się zmienic nazwę tego

> elementu nadwozia ze zderzaków na lakierzaki a producent który

> wypusci model samochodu w ze zderzakami w kolorze nadwozia

> powinien byc zobowiązany do corocznego bezpłatnego lakierowania

> tego elementu. Od razu by się nauczyli robic samochody

Ja sobie nie wyobrazam zeby zderzaki byly czarne hehe.gif To nie terenowka. a jak sie porysuja to w pierwszym lepszym warsztacie za 300 pln beda wygladaly jak nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja sobie nie wyobrazam zeby zderzaki byly czarne To nie terenowka. a

> jak sie porysuja to w pierwszym lepszym warsztacie za 300 pln

> beda wygladaly jak nowe.

Ale lakieru już tak się nie dobierze frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.