Skocz do zawartości

"Konkurencja" dla Cheviego - Tata


iwik

Rekomendowane odpowiedzi

Może to nie na ten kącik, ale przejeżdżając przez miasto zauważyłem reklamę samochodu Tata Indigo SW.

Jakieś 2 tygodnie temu czytałem artykuł w AŚ nt. tego wynalazku, gdzie nie pozostawiono na nim suchej nitki (w porównaniu ze Skodą Fabią Kombi, Renault Clio Grandtour, czy Peugeotem 207 SW wypadł delikatnie mówiąc słabiutko). Wtedy jeszcze nie znane były ceny w PL.

Importer Tata chyba chce dorównać do w/w aut ceną, bo wystawił swoje auto za 37900 pln screwy.gifhahaha.gif.

Auto nawet na zdjęciach wygląda tandetnie, więc nawet jakby cena spadła o 10 tys. to i tak byłoby to IMO za dużo.

Do Laczka czy Aveo T250 nie ma co nawet porównywać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> auto za 37900 pln .

> Auto nawet na zdjęciach wygląda tandetnie, więc nawet jakby cena

> spadła o 10 tys. to i tak byłoby to IMO za dużo.

> Do Laczka czy Aveo T250 nie ma co nawet porównywać...

Cena powinna byc ponizej 30 tys zeby zdobyl rynek. To juz lepiej kupic golasa aveo albo dacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że musimy troszeczkę poczekać. Auta TATY przeszły testy w Anglii. Fakt...na wykonaniu nie pozostawili suchej nitki, ale gdy cena będzie naprawdę konkurencyjna + do tego dosyć długa gwarancja - to kto wie - napewno znajdą się amatorzy, którzy będą woleli kupić nowe autko z gwarancją, niż kilkunastoletnie zachodnie i pakować kasę w naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem ostatnio w salonie i oglądałem

bez zastanowienia bym kupował Sandero...

co z tego,że Indica ma klime,el szyby i centralny jak na tym kończy się wypas podstawowej wersji...nie ma tam dosłownie nic...nawet lampki w środku i podgrzewanej tylnej szyby

nawet bym wolał pande kupić, Tata Indica powinni wycenić na jakieś 20-22k zł to wtedy może może ktoś by kupił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W Łodzi sprzedaje to Kia Pokorski na Maratońskiej.

Też byłem oglądać.

Cena Xenona mnie dobiła - 100 000 zł za najbogatszą wersję to mocna przeginka oslabiony.gif. .

Sandero jeszcze nie widziałem .

Wydawało mi się ,że jeszcze gdzieś w Łodzi widziałem inny salon Taty ale nie wiem gdzie . Może Mama wie hehe.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.