Skocz do zawartości

Pytanie-prośba


emetti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Od niedawna jestem posiadaczem bravki 1.6 16v i juz mam z nią troche problemów otórz ,od trzech dni pali mi sie kontrolka od komputera byłem w serwisie podpieli się pod gniazdo diagnostyczne i stwierdzili że jest uszkodzony czujnik kontroli fazy ale nie wymienili mi go bo nie maja próbowałem na własnom ręke szukać ale gdzie nie zadzwonie to nie wiedzom o czym mówie,moze ktoś z kolegów wie gdzie można nabyć taki czujnik lub ma na sprzedarz. Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> gdzie nie zadzwonie to nie wiedzom o czym

> mówie,moze ktoś z kolegów wie gdzie można nabyć taki czujnik lub

> ma na sprzedarz.

nie wiem w czym mają problem - to się tak nazywa - czujnik fazy...

zadzwoń do kącikowicza chryssa, może Ci pomoże - 22 638 22 22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam wszystkich.

witam! smile.gif

> Od niedawna jestem posiadaczem bravki 1.6 16v i juz

> mam z nią troche problemów otórz ,od trzech dni pali mi sie

> kontrolka od komputera byłem w serwisie podpieli się pod gniazdo

> diagnostyczne i stwierdzili że jest uszkodzony czujnik kontroli

> fazy ale nie wymienili mi go bo nie maja próbowałem na własnom

> ręke szukać ale gdzie nie zadzwonie to nie wiedzom o czym

> mówie,moze ktoś z kolegów wie gdzie można nabyć taki czujnik

Hehe! Widac trafiales na jakis troszke niekumatych smile.gif Czujnik fazy to czujnik fazy rozrzadu, tak wlasnie sie nazywa i w kazdym sklepie z czesciami do Fiata powinni Ci powiedziec ze maja to na stanie, lub ewentualnie sprowadzic.

Ja wymienialem w swojej Bravce ten czujnik w lutym, bez zadnego problemu moglem go dostac w kazdym sklepie w Lodzi (najtaniej bylo w hurtowni na Widzewskiej - 205zl).

Za to z wymiana tego czujnika to jest troche problemu. Zeby sie do niego dostac, trzeba zdjac kolo napedzajace od walka rozrzadu zaworow ssacych, on jest pod tym kolem. Czyli przy okazji trzeba rozbierac caly rozrzad, mechanik mi od razu zaproponowal zeby przy okazji zrobic rozrzad, a ze mialem juz wtedy na liczniku ok. 90kkm, to tak zrobilem i do tego wszystkiego doszly mi jeszcze koszty calego kompletu rozrzadu. A za robocizne wzial mi wtedy 250zl.

> lub ma na sprzedarz. Prosze o pomoc

mam ale ten stary, popsuty, wiec chyba Ci sie nie przyda 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.