Skocz do zawartości

Magia liczb..


czacha

Rekomendowane odpowiedzi

Zaistnial na forum watek z dziwnymi przebiegami autek. Najwidoczniej podswiadomie moja Asterka strzelila z rana takim oto wynikiem..

20081011052gn8.jpg

Dalo mi to nieco do myslenia ... no i nie rozpisujac sie zbytnio w srode lub czwartek odbieram NB 1.4 TJet 120KM wersja Tour de Pologne w jedynym slusznym kolorze Maranello 001.gif

Auto wzialem w promocyjnym kredycie na 2 lata (bez prowizji i % ), z gratisowym OC+AC+NW oraz 3 letnia gwarancja (to zadna nowosc). Od ceny utargowalem jeszcze gratisowy alarm, dywaniki kauczukowe (w standardzie sa welurowe TDP) oraz rabat cenowy 2200zl - w sam raz na zimowe oponki smile.gif Chyba niezle jak na kredyt 0% ? biglaugh.gif

No to teraz czekam na kondolencje, a w tzw. miedzy czasie zaczynam czytac instrukcje hehe.gif

PS. Alfe kupie sobie za 3 lata, a NB oddam siostrze zakrecony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Myślałeś, myślałeś i wymyśliłeś. Niech Ci służy. Ja mam bardzo dobre

> wspomnienia odnośnie NB.

To fakt, jest to przemyslana decyzja i poparta dluuugimi przemysleniami. Na horyzoncie pojawialy sie i znikaly rozne marki, ale tak jak w mojej glowie pierwszy pojawil sie Fiat, tak i na nim stanelo palacz.gif ... w glowie, bo w sercu jest tylko jeden samochod serduszka.gif

Alee.. jak mawial filozof Jagger "you can't always get what you want.. but if you try sometimes you might find.. you get what you need" zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i nie rozpisujac sie zbytnio w

> srode lub czwartek odbieram NB 1.4 TJet 120KM wersja Tour de

> Pologne w jedynym slusznym kolorze Maranello

no w koncu przestales myslec i zaczales dzialac wink.gif

bedziemy gratulowac jak odbierzesz i zapodasz foty grinser006.gif

skoro Tour de Pologne to rower gratis gdzie jest? biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a tak z ciekawosci zapytam, jakies tlumy w salonie fiata? bo to

> dzisiaj zamawiales auto?

tak, dzis zamowilem. jechalem swoim astrolotem, wybilo mi przebieg 166666km i w tym momencie pomyslalem "chrzanic to, kupuje Bravo" grinser006.gif

ta wersje TDP mieli akurat na stanie, ale musze zaczekac az dojda papiery od samochodu. potem pare godzinek w kolejce po numerek do zarejestrowania i ... sesja foto zakrecony.gif

u nas w miescie sa dwa salony Fiata w odleglosci moze 400m od siebie. w tym gdzie ja zakupilem auto do godziny 11 moj byl 3cim samochodem ktory sie sprzedal tego dnia (jedynym NB), ale ludzie ciagle sie krecili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ta wersje TDP mieli akurat na stanie, ale musze zaczekac az dojda

> papiery od samochodu.

a co za wyposazenie to TDP ma? zlosnik.gif

> u nas w miescie sa dwa salony Fiata w odleglosci moze 400m od siebie.

> w tym gdzie ja zakupilem auto do godziny 11 moj byl 3cim

> samochodem ktory sie sprzedal tego dnia (jedynym NB), ale ludzie

> ciagle sie krecili

aha, az z ciekawosci w poniedzialek zapytam kumpla z salonu w jak tam sie w weekend autka sprzedawaly podczas tej promocji grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a co za wyposazenie to TDP ma?

Za producentem:

- reflektory przeciwmgielne z funkcją doświetlania zakrętów

- klimatyzacja automatyczna

- radioodtwarzacz CD z mp3

- system ESP z ASR, MSR, HBA Hill Holder

- Pakietem Sport z kołami ze stopów lekkich o średnicy 17'' sportową kierownicą pokrytą skórą, spojlerami bocznymi i tylnym oraz sportowym wnętrzem.

Czyli jest lepiej wyposazony od Dynamic NAV, nie trzeba na niego czekac 6 tygodni i kosztuje mniej hehe.gif No, chyba ze ktos by chcial dorzucic cos od siebie i wybrac inny kolor, wtedy TDP odpada. Mi zalezalo na ESP i klimie.. no i to mam zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Za producentem:

> - reflektory przeciwmgielne z funkcją doświetlania zakrętów

> - klimatyzacja automatyczna

> - radioodtwarzacz CD z mp3

> - system ESP z ASR, MSR, HBA Hill Holder

> - Pakietem Sport z kołami ze stopów lekkich o średnicy 17'' sportową

> kierownicą pokrytą skórą, spojlerami bocznymi i tylnym oraz

> sportowym wnętrzem.

> Czyli jest lepiej wyposazony od Dynamic NAV, a kosztuje mniej

no tak ale masz samochód ze stoku a nava mozesz sobie zamówić swieżego zeby.GIF poza tym dużo tour de pologne nie ma 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no tak ale masz samochód ze stoku a nava mozesz sobie zamówić

> swieżego poza tym dużo tour de pologne nie ma

autko jest z czerwca lub lipca tego roku. do salonow przyjechaly w sierpniu. a to ze ich duzo nie ma to fajnie, zawsze mozna pozniej drozej sprzedac jako wersje limitowana hehe.gif moj ma tabliczke z numerem 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W końcu się zdecydowałeś

> Czy w tej wersji B&M jest?

No wlasnie nie ma. Troche szkoda ze nie da sie pen'a podlaczyc, ale jakos to przezyje wink.gif Szczerze mowiac wole ESP i klime niz B&M wink.gif

> Szkoda, że nie 150 kuni, ja już

> przeważnie w trybie sport jeżdżę, bo normalnie jakiś taki

> mułowaty

a przycisk 'boost' zblokowales na tzw. zapalke? hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czyli ile Cie autko wyszlo?

61.600zl z alarmem i 2gim kompletem dywanikow, ale zaznaczam ze bralem w kredycie 0% i z darmowym ubezpieczeniem. gdybym kupowal za gotowke to negocjacje zaczynaly by sie od 59tys.. nie wiem tylko ile mogli by jeszcze zejsc. pomogly mi troche znajomosci ojca wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> srode lub czwartek odbieram NB 1.4 TJet 120KM wersja Tour de

> Pologne w jedynym slusznym kolorze Maranello

Dobry wybór, dobry silnik, tylko kolor taki strasznie oklepany, jak co drugi na forum zlosnik.gif

A ja dzisiaj wróciłem z trasy. W środę wyjechałem z Krakowa, zatankowałem jeszcze w Krakowie, potem przez Wawę do Wołomina, dzisiaj z powrotem do Kraka. Przyjechałem, zatankowałem na tej samej stacji co przed wyjazdem po 670 kilometrach przejechanych, zużycie 6,4 litra na setkę (dziś pół trasy z klimą), wyprzedzanie na trasie to sama przyjemność, no kocham ten samochód. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dobry wybór, dobry silnik, tylko kolor taki strasznie oklepany, jak

> co drugi na forum

> A ja dzisiaj wróciłem z trasy. W środę wyjechałem z Krakowa,

> zatankowałem jeszcze w Krakowie, potem przez Wawę do Wołomina,

> dzisiaj z powrotem do Kraka. Przyjechałem, zatankowałem na tej

> samej stacji co przed wyjazdem po 670 kilometrach przejechanych,

> zużycie 6,4 litra na setkę (dziś pół trasy z klimą),

> wyprzedzanie na trasie to sama przyjemność, no kocham ten

> samochód.

A tak z ciekawosci, czym go karmisz? 95 czy 98? W instrukcji jest napisane, aby nie tankowac mniej niz 95okatnow .. ale czy to oznacza zeby lac 98 lub tez nawet V-power? niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A tak z ciekawosci, czym go karmisz? 95 czy 98? W instrukcji jest

> napisane, aby nie tankowac mniej niz 95okatnow .. ale czy to

> oznacza zeby lac 98 lub tez nawet V-power?

zalewam 95, w szczególności 98 jak jest w cenie 95 na Arge, jak ostatnio smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje sie, ze z tym odbiorem to wcale nie bedzie tak kolorowo. Bylem w wydziale komunikacji i najblizszy wolny termin maja na 16 pazdziernika, ale zeby dostac numerek do kolejki trzeba przedstawic dokumenty samochodu.. tak wiec jesli jutro wybiore sie tam z dokumentami to istnieje realne ryzyko ze auto bede mial zarejestrowane, a co za tym idzie zdatne do jezdzenia, dopiero po weekendzie sciana.giffrown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie kumam, idziesz do urzedu z papierami i wychodzisz z tablicami.

> Jaki termin odległy

no właśnie. Do tego, jeżeli salon jest w tym samym mieście, w którym autko ma być zarejestrowane, często oferują taką usługę, że Ci jeszcze zarejestrują samochód zanim go odbierzesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie kumam, idziesz do urzedu z papierami i wychodzisz z tablicami.

> Jaki termin odległy

u nas sa numerki w celu ustawienia kolejki.. ale aby dostac numerek musisz przedstawic fakture nabycia pojazdu. .. ludzie ustawiaja sie w koljce od 5 rano, urzad czynny od 8:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no właśnie. Do tego, jeżeli salon jest w tym samym mieście, w którym

> autko ma być zarejestrowane, często oferują taką usługę, że Ci

> jeszcze zarejestrują samochód zanim go odbierzesz.

no niestety mi tego nie zaproponowali, widocznie nie maja takiej uslugi wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ta... rejestrowanie autka trwalo u mnie z 15min

gdy pare lat temu rejestrowalem 3 razy jezdzilem stac w kolejce po numerek. pierwszy raz pojechalem o 8 *urzad czynny od 8:30), nastepnego dnia o 6 .. tez sie nie zalapalem, dopiero 3ciego dnia gdy stanlem w kolejce mniej wiecej o 4:45 udalo mi sie zalapac na rejestracje... dzienny limit numerkow wynosil 100, a ja mialem 87 hehe.gif osoby ktore stanely w kolejce o 5:30 juz sie nie zalapaly.

zazdroszcze wam waszych urzedow.. powaznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W koncu to moj pierwszy samochod i wiaze

> widze policję, kobietę, serce, dymanie, więzienie... naprawdę fajne

> wspomnienia

aaa, troche zaszalalem, to taka inspiracja reklama MiTo wink.gif

Odebralem swojego Fiata i .... jestem w nim zakochany serduszka.gif Tak jak jeszcze wczoraj mialem mieszane uczucia i pewien nie dosyt ze to nie Alfa, tak dzisiaj po przejechaniu 115km ( biglaugh.gif ) juz wiem ze dobrze webralem... a przede wszystkim silnik smile.gif Zdaje sobie sprawe, ze 150KM dawalo by wiekszego banana na twarzy, ale i tak jest super w porownaniu z tym co mialem w Astrze... 68KM sciana.gif

To czego mi brakuje: zlacza USB (cholerne Blue & Me), popielniczki (nie pale, ale...) .... hmmm.. no i to by bylo na tyle mikolaj.gif

To co mnie wkurza: ludzie sie ogladaja, gdy uzywa sie spryskiwacza przednich szyb to nadmiar plynu laduje na bocznej lewej szybie i jest zapaskudzona, brak uchwytu do podnoszenia klapy bagaznika. Znalazlem na tylnej wycieraczce jakas srubke... ciekawe co mi sie rozpada rotfl.gif Zauwazylem tez, ze wszystkie reflektory sa delikatnie zaparowane - nie bylo tego przy odbiorze auta. Stawiam na to, ze po prostu musza sobie popracowac zeby wilgc znikla i juz sie wiecej nie pojawi. A jesli nie to reklamacja... w koncu czego ja sie spodziewalem, toz to Fiat admin.gifzakrecony.gif Denerwujacy jest tez dzwiek glosnikow, zwlaszcza wysokich tonow.. jakis taki.. hm.. nie wiem, chyba za bardzo przywyklem do dzwieku w Oplu. Aaah.. no i boje sie go zostawiac na parkingu pod sklepem bo zaraz jakis wsiok mi go poobija... ale mam nadzieje ze ta fobia niedlugo mi przejdzie wink.gif

To by bylo na tyle wrazen z pierwszego dnia. Ladnie sie zbiera do wyprzedzania, srednie spalanie spadlo z 17l na 13.1l ... i pewnie dalej bedzie spadalo, pytanie tylko do ilu hehe.gif

Ide go opic pub2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.