Skocz do zawartości

Instalacja LPG przed przerejestrowaniem auta.


wald82

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym zalozyc instalacje LPG jak najszybciej, a procedure przerejestrowywania auta na mnie rozpoczne dopiero w przyszlym tyg. Czy moge juz ja zalozyc? Czy lepiej poczekac? Sa jakies minusy zalozenia wczesniej? chodzi mi oczywiscie o sprawy typu faktura itp. co tam potrzebne do wbicia LPG do dowodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chcialbym zalozyc instalacje LPG jak najszybciej, a procedure przerejestrowywania auta na mnie rozpoczne dopiero w przyszlym tyg. Czy moge juz ja zalozyc? Czy lepiej poczekac? Sa jakies minusy zalozenia wczesniej? chodzi mi oczywiscie o sprawy typu faktura itp. co tam potrzebne do wbicia LPG do dowodu.

Dowiedz się w informacji w WK czy jak założysz gaz, to mając fakturę będziesz mógł jednocześnie przerejestrować i wbić lpg. Powinno się dać zrobić i to bez problemów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dowiedz się w informacji w WK czy jak założysz gaz, to mając fakturę

> będziesz mógł jednocześnie przerejestrować i wbić lpg. Powinno

> się dać zrobić i to bez problemów ...

Jeśli nic się nie zmieniło, to po założeniu gazu masz 30 dni na dokonanie uzupełnienia w dowodzie rejestracyjnym ( wpis o LPG )

Jeśli założysz sobie gaz teraz a za tydzień będziesz przerejestrowywał to załatwisz wszystkie papierki za jednym podejściem- wink.gif

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chcialbym zalozyc instalacje LPG jak najszybciej, a procedure

> przerejestrowywania auta na mnie rozpoczne dopiero w przyszlym

> tyg. Czy moge juz ja zalozyc? Czy lepiej poczekac? Sa jakies

> minusy zalozenia wczesniej? chodzi mi oczywiscie o sprawy typu

> faktura itp. co tam potrzebne do wbicia LPG do dowodu.

Mozesz.

Znajomy tak robil 2 lata temu.

Jemu akurat chodzilo o jakies sprawy ksiegowe, bo samochod z vat-em na firme kupiony (chyba podwyzszenie wartosci samochodu do amortyzacji, nie pytaj czemu tak, a nie pozniej w koszty, bo nie kumam czaczy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli nic się nie zmieniło, to po założeniu gazu masz 30 dni na

> dokonanie uzupełnienia w dowodzie rejestracyjnym ( wpis o LPG )

> Jeśli założysz sobie gaz teraz a za tydzień będziesz

> przerejestrowywał to załatwisz wszystkie papierki za jednym

> podejściem-

Tak, tylko wlasnie nie pamietam jak gaziarze wypisuja fakture na ktorej podstawie wbija sie w dowod. Czy tam nie jest wlasciciel pojazdu i nr rejestracyjny.

> pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak, tylko wlasnie nie pamietam jak gaziarze wypisuja fakture na

> ktorej podstawie wbija sie w dowod. Czy tam nie jest wlasciciel

> pojazdu i nr rejestracyjny.

> > pozdrawiam

Właśnie sprawdziłem swoja fakturę, i gaziarz wpisuje dane NABYWCY, ale w zasadzie nie widzę problemu, bo przecież posiadając umowę kupna samochodu jesteś jego właścicielem wink.gif.

Myślę na 99% nie powinieneś mieć z tym kłopotów.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No faktycznie mam fakture za samochod wystawiona na mnie.

Tak własnie zrobiłem miesiac temu. Po kolei:

Zakup, założenie gazu, wszystkie faktury, homologacja zabrane na wizytę w UM w celu przerejestrowania auta, gaz wbity do miękkiego dowodu. Faktura za gaz oczywiście na mnie - jako nowego własciciela samochodu, żadnych problemów.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.