Skocz do zawartości

KYB czy B4?


mienciel_sc

Rekomendowane odpowiedzi

> A jak ocenic stan sprezyn? Po wygladzie? Moga byc mniej lub bardziej

> zardzewiale i to wszystko

tylko po wygladzie. napewno nie powinna byc zardzewiała, nowa ma małe napisy chyba białe.

nowe kosztuja ok 600 wiec jesli znajdziesz za 300-400 to jest jakis sens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 sezony kjs przelatałem na pzm1.

1 na używkach, na 2 sezon dałem nówki. z weitecem.

górę mam nie spiętą, dół - płyta z kątownikiem robiącym za rozpórkę. nic nie pękło do dziś (od roku już nie jeździłem w kjs). fakt, że rozlewa się nawet kawa w kubku termicznym smile.gif, ale nie jest prawdą, że coś tam podskakuje czy nie trzyma się drogi. ot po prostu jest twardo i jak komuś to nie przeszkadza to da się jeździć w kjs i na codzień(powtarzam 3 sezony+1 rok na codzień). pzm1 po prostu mało się ugina i sprawia wrażenie, że koło sie odbija na wyrypach. kiedyś specjalnie kazalem znajomym obserwować auto na kjsie i nie zaobserwowano żeby koło oderwało się od podłoża.

jezdziłem na różych zestawach i w różnych autach. mi odpowiada taka twardość. może nie jest to ideał, ale jest całkiem przyzwoicie. nigdy nie martwiłem się że polecę na dach czy ucieknie mi przód. a że twardo grinser006.gif kwestia przyzwyczajenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.