Skocz do zawartości

Pytanko o filtr kabinowy


Fatal

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak to jest z tym filtrem kabinowym , dzisiaj zakupiłem nowy ale mam pewien problem , mianowicie pani w sklepie mi powiedziała że jak nie mam klimy to mogę nie mieć mocowań na ten filtr , jak to w końcu jest bo już sam zgłupiałem , czy taki filtr ogólnie posiadam dowiem się dopiero w niedzielę ale martwią mnie te zaczepy na ten filtr , jeśli mógłby jeszcze prosić o fotkę jak wgląda filtr już zamontowany to by było super pozdrawiam Fatal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wersję ELX (niezależnie od tego czy masz klimę, czy nie) więc w wyposażeniu takowy filtr powinieneś mieć (ew. ktoś go wyciągnął i nowego nie włożył - także ramkę do filtra) - tak czy inaczej będzie tam na pewno miejsce do nowego filtra

Odkręć maskownicę pod szybą i załóż nowy filtr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Masz wersję ELX więc w wyposażeniu takowy filtr powinieneś mieć (ew.

> ktoś go wyciągnął i nowego nie włożył) - tak czy inaczej będzie

> tam na pewno mocowanie do nowego filtra

> Odkręć maskownicę pod szybą i załóż nowy filtr

no własnie też tak myślę że wersja ELX ma mocowania , a czy stary filtr tam jest to dopiero w środę się dowiem , także sądzicie że mocowania powinny być TAK ? smile.gif

A kolega ma mocowanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no własnie też tak myślę że wersja ELX ma mocowania , a czy stary

> filtr tam jest to dopiero w środę się dowiem , także sądzicie że

> mocowania powinny być TAK ?

> A kolega ma mocowanie ?

tam nie ma mocowania, tylko coś w rodzaju szyn

filtr wkłada się w plastikową ramkę, a z kolei ramkę do szyn, o których wyżej wspomniałem

tak, ja miałem wszystko na miejscu - ramkę i filtr (nie mam klimy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tam nie ma mocowania, tylko coś w rodzaju szyn

> filtr wkłada się w plastikową ramkę, a z kolei ramkę do szyn, o

> których wyżej wspomniałem

> tak, ja miałem wszystko na miejscu (nie mam klimy)

Ok dzięki za szybkie info w temacie , jeszcze fotka by się przydała i będzie gitara smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wszystko poszło zgodnie z planem dzięki Wam zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

a teraz foteczki smile.gif

12b1dd77fb035502med.jpg

a tu różnica filtrów smile.gif , także jak sami widzicie u mnie był także zamontowany filtr , no wersja ELX do czegoś zobowiązuje grinser006.gifgrinser006.gifgrinser006.gif

99a34368f771fe56med.jpg

a przy okazji filtrów , wymieniłem jeszcze filtr powietrza i nasmarowałem cały układ wycieraczek wszystkie śrubki i elementy ruchome smarem miedziowym to by było na tą niedzielę WSZYSTKO 270751858-jezyk.gif

to tyle dziękuję za uwagę i za pomoc w realizacji projektu grinser006.gifgrinser006.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.