Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Czujnik prędkości montowany w skrzynię biegów - gdzie jest

Featured Replies

Napisano

Może ktoś z kolegów podpowie jak dostać się do tego czujnika.

Chciałbym go sprawdzić ponieważ nie działa prędkościomierz i licznik km.

Na początku przerywał, teraz już całkiem nie działa.

Astra G. X14XE. bez ABS.

Napisano

Witam . ?czujnik w skrzyni? w A2 sygnał jest brany z piasty gdzie jest czujnik ABS , sygnał jest przekazywany do przetwornika w skrzynce bezp . srodki i dalej na szafę i do kompa. Może któryś z kolegów podpowie ci jego numer z EPC. Pzdr

Napisano

soli pisze że nie ma ABSu

Ja bym zaczął od sprawdzenia tego co da się sprawdzić najłatwiej, czyli zegary. Miałem kiedyś problem ze wskaźnikiem temperatury. Sprawdzałem czujnik, przewody, a okazało się że to w zegarach coś padło. Pojechałem na szrot, podpiąłem inne zegary i wszystko było jasne.

Napisano

> soli pisze że nie ma ABSu

Bez ABS-u tez są czujniki w piastach

> Ja bym zaczął od sprawdzenia tego co da się sprawdzić najłatwiej,

> czyli zegary. Miałem kiedyś problem ze wskaźnikiem temperatury.

> Sprawdzałem czujnik, przewody, a okazało się że to w zegarach

> coś padło. Pojechałem na szrot, podpiąłem inne zegary i wszystko

> było jasne.

A ja bym sprawdził ten przetwornik.

Napisano

Czujnik jest w tym miejscu gdzie w eFce wychodzi linka. Widać go jak się nachylisz nad skrzynią w okolicach krzyżaka przy wybieraku.

Napisano

> Bez ABS-u tez są czujniki w piastach

Ale nie w kazdej Astrze G. Ja nie mam zadnego czujnika przy piastach - sygnal jest brany z czujnika w skrzyni.

Napisano
  • Autor

> Czujnik jest w tym miejscu gdzie w eFce wychodzi linka. Widać go jak

> się nachylisz nad skrzynią w okolicach krzyżaka przy wybieraku.

Jak mam rozumiem że mam się nachylić nad skrzynią? W kabinie?

Napisano

> Jak mam rozumiem że mam się nachylić nad skrzynią? W kabinie?

nie żartuj :-)

skrzynia biegów znajduje się w komorze silnika...

szukaj głęboko, na lewo od akumulatora ;-)

Napisano

Po prawej skrzynia na linke, po lewej elektroniczny.

[image]c945ef634b5c259d.jpg[/image]

pozdro

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.