Skocz do zawartości

Montaz kamery cofania


mj31453

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Chcialbym zamontowac sobie kamere cofania. Chce zeby byla ona podlaczona pod swiatlo cofania, czyli wrzucam wsteczny swiatlo dostaje prad + kamera dostaje prad i automatycznie sie wlacza co powoduje wyswietlenie sie obrazu na moim slicznym LCD z przodu. Chcialbym ja zamontowac w tylnym zderzaku w kratce ktora tam jest wkomponowana (zderzak typu Schumacher).

Pytanie: w jaki sposob moge "wyjsc" z bagaznika na zewnatrz smaochodu? Nie chce wiercic dziur. Czy np. gdzies pod zapasowka nie ma jakiejs mozliwosci zeby wyjsc na zewnatrz z kablem? Pamietam ze kiedys Gordon mi mowil na spotkaniu w Warszawie ze sie da to zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> powoduje wyswietlenie sie obrazu na moim slicznym LCD z przodu.

A takie pytanie do kolegi - czy mówiąc o LCD myśli o NAVI+??? Umie podłączyć to do standardowego wyświetlacza NAVI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A takie pytanie do kolegi - czy mówiąc o LCD myśli o NAVI+???

Nie, mam na mysli zakupiony oddzielnie LCD 7" marka: No-name, typ: kombajn (DVD, USB, GPS, BLUETOOTH, TV, KAMERA, SD ...)

> Umie podłączyć to do standardowego wyświetlacza NAVI?

Nie umie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Siema

> Chcialbym zamontowac sobie kamere cofania.

<...................................>

Moja rada, przed wierceniem dziury w zderzaku podłącz kamerę i umieść ją w miejscu w którym chcesz ją montować, wtedy sprawdź czy dobrze widzisz na LCD to co ma kamerka pokazać ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.