Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

czym zacisnąc przewód hamulcowy i kilka innych?

Featured Replies

Napisano

Witam, Panowie tak jak w temacie po:

1. mam zamiar regenerować zaciski tylko niewiem zabardzo czym zacisnąc przewody halulcowe zeby plyn nie kapał,

niemam zadnego zacisku itp

2. bede też wymieniał nadkole tylne, ale w 2 miejscach trzyma sie na nitach, jak to z nimi jest?

wywalic je i wkrecic jakis wkręt czy da sie je moze zalozyc ponownie?

3. sa w sprzedazy conajmniej 2 typy płynów do chłodnicy- na bazie glikolu etylowego i monoetyloglikolu(np prestone),

w instrukcji pisze o tym pierwszym ze nadaje sie do uno, a jak z tym drugim? ktoś dobry z chemii?:D

Napisano

1. Niektórzy stosują do tego szczypce Morse'a, jak ktoś nie ma to słyszałem o takim sposobie, że bierzesz wykałaczkę albo strugasz zapałkę i zatykasz tak przewód hamulcowy grinser006.gif

3. Słyszałem opinię, że nie warto lać jedynie Petrygo lub Borygo, bo są żrące, a chłodnice stosowane w Fiatach są delikatne. Niektórzy leją i nie mają z nimi problemów, generalnie ile osób tyle opinii. Powiem tak, nie warto przepłacać, bo jak kupisz najdroższy, to i tak różnicy nie zauważysz w stosunku do najtańszego.

Poniekąd najlepszy jest właśnie Prestone, ale to chyba jedynie chodzi o to, że może o 1 lub 2*C ma niższą temp. zamarzania. Z resztą kup jakiś polski płyn, trzeba wspierać rodzimą produkcję biglaugh.gif

Napisano

> kup jakiś polski płyn, trzeba wspierać rodzimą produkcję

i kupować wyroby FIAT LUBRIFICANTI POLAND biglaugh.gif konkretnie PARAFLU waytogo.gif

Napisano

Byle nie lej borygo albo petrygo. Poprzedni właściciel wlał jedno z tych ścierw i termostat powiedział papa.

Napisano

1. Tak jak kolega pisał, najlepiej wystrugać zatyczkę z drewna lub z gumy.

2. Nity można rozwiercić i zastosować nowe w tych samych miejscach, albo przerobić na wkręty.

3. Płyn Preston wytrzymuje ponoć 5 lat bez wymiany. Czy warto?

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.